Skocz do zawartości

Michał "dam po gębie" Kupczyński - wice burmistrz Ińska - dno, dno i jeszcze raz dno...


Rekomendowane odpowiedzi

przewietrzymy Urząd
9 minut temu, cytat napisał:

A wy Panowie "dziadki ", dla waszego zdrowia i czasu który wam pozostał, zostawcie ten "gnój ", tym którzy mają przed sobą przynajmniej kilkadziesiąt lat życia w hałasie, zapyleniu i z brakiem wody w kranach i jeziorach ! "

Oni już coś postanowili. Tylko dokończą ważną misję - Liwak I Kupczyński znikną z Ińskiej polityki.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

59 minut temu, cytat napisał:

A wy Panowie "dziadki ", dla waszego zdrowia i czasu który wam pozostał, zostawcie ten "gnój ", tym którzy mają przed sobą przynajmniej kilkadziesiąt lat życia w hałasie, zapyleniu i z brakiem wody w kranach i jeziorach ! "

 

Naprawde sie Ich czepiasz? Dzieki Nim wiem co sie dzieje w Insku. Ja bym chcial sie dowiedziec , ze dali rade ze wszystkim. Gratuluje Wam " DZIADKOWIE"

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Michał napisał:

 

Naprawde sie Ich czepiasz? Dzieki Nim wiem co sie dzieje w Insku. Ja bym chcial sie dowiedziec , ze dali rade ze wszystkim. Gratuluje Wam " DZIADKOWIE"

"Dziadkom" nie trzeba gratulować. Należy ich wspierać również na caffe .Powiedzieli jakie są zagrożenia i kto jest temu winien. Młodym otworzyli oczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko Plus

s

r

o

n

p

e

t

S

d

o

h

1

6

g

3

m

5

0

i

c

3

t

0

5

l

g

f

2

8

9

9

i

7

l

 

6

c

0

5

6

4

t

u

i

7

h

.

z

8

u

o

3

f

0

1

3

4

0

4

d

  · 

Ińszczanie, nic się nie stało.

Na ostatniej sierpniowej sesji radni uznali dwie skargi na burmistrza za bezzasadne.

Jedna skarga w sprawie zaniedbań przy budowie świetlicy w Czertyniu. Miała być gotowa 31 grudnia 2021r. nie była. Przedłużono termin do 31 marca 22r też nie dotrzymany. Mamy koniec sierpnia, świetlicy nie ma, ale skarga bezzasadna.

Druga skarga dotycząca utraty części dotacji na budowę "Ryneczku" też uznana za bezzasadną. A przecież utracono 125 tyś. dotacji. Tak więc Ińszczanie, nic się nie stało.

5Grazyna Gavlovska i 4 innych użytkowników

Odnośnik do odpowiedzi
Jest gorzej niż było

Liwak i Kupczyński dorwali się do koryta na krytyce Racinowskiego. Obiecywali złote góry, na pewno miało być lepiej. Tacy to mieli być dobrzy gospodarze. Ich słowa sie w góówno obróciły. Jest gorzej niż było. Racinowski przy tych dwóch cymbałach to był aniołek.

Odnośnik do odpowiedzi

Lewactwo zawłaszczyło sobie przestrzeń publiczną do własnych celów nie pozwalając Ińszczanom na sen. Jest to pogwałcenie praw obywatelskich dot. ciszy nocnej. Jest po północy, a w całym Ińsku słychać "wątpliwą muzykę" uniemożliwiającą wypoczynek i sen. Takie rzeczy są dopuszczalne wyłącznie w amfiteatrach posiadających taką budowę, że dźwięki nie rozprzestrzeniają się na całą miejscowość. Jest to karygodne.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Amfiteatr napisał:

Lewactwo zawłaszczyło sobie przestrzeń publiczną do własnych celów nie pozwalając Ińszczanom na sen. Jest to pogwałcenie praw obywatelskich dot. ciszy nocnej. Jest po północy, a w całym Ińsku słychać "wątpliwą muzykę" uniemożliwiającą wypoczynek i sen. Takie rzeczy są dopuszczalne wyłącznie w amfiteatrach posiadających taką budowę, że dźwięki nie rozprzestrzeniają się na całą miejscowość. Jest to karygodne.

Tak czytam te posty i h** mnie strzela.W Ińsku nic się nie dzieje, wina burmistrza, coś się dzieje, hałas wina Jacka.Ludzie ogarnijcie d***.W wieku miastach odbywają się pokazy, koncerty, cisza nocna zagłuszana jest wiele nocy i nikt nie narzeka.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Turystka napisał:

Tak czytam te posty i h** mnie strzela.W Ińsku nic się nie dzieje, wina burmistrza, coś się dzieje, hałas wina Jacka.Ludzie ogarnijcie d***.W wieku miastach odbywają się pokazy, koncerty, cisza nocna zagłuszana jest wiele nocy i nikt nie narzeka.

W wielu miastach odbywają się koncerty, ale w amfiteatrach w miejscach oddalonych od budynków mieszkalnych. Tak to trudno pojąć?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Amfiteatr napisał:

W wielu miastach odbywają się koncerty, ale w amfiteatrach w miejscach oddalonych od budynków mieszkalnych. Tak to trudno pojąć?

https://www.facebook.com/andrzej.kraszewski.739/videos/776526217006817

2 godziny temu, Turystka napisał:

Tak czytam te posty i h** mnie strzela.W Ińsku nic się nie dzieje, wina burmistrza, coś się dzieje, hałas wina Jacka.Ludzie ogarnijcie d***.W wieku miastach odbywają się pokazy, koncerty, cisza nocna zagłuszana jest wiele nocy i nikt nie narzeka.

https://www.facebook.com/andrzej.kraszewski.739/videos/776526217006817

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...