Skocz do zawartości

Szkoła i jej osiągnięcia


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7edbab5fa5fce959c12b999094eda15a.png

A czego się spodziewać po etatowych nierobach z PGR-u ? Przecież oni cale życie pasożytowali na ludziach. Co Racinowski czy jego kumpel Czubkowski wiedzą o edukacji? Przecież ich rolą było odbębnić swoje godziny, dostać deputatowe przydziały i chwalić ustrój.

Odnośnik do odpowiedzi

A cóż to za wielka gazeta! W Ińsku czyta ją tylko opozycja nikt więcej. My mamy władzę i my decydujemy. Jak wam ciężko przełknąć pigułę goryczy to wy macie problem. Nie wiem po co tyle krzyku w gazecie skoro informacja jest dostępna w gminie i wystarczyło o nią poprosić. My tajemnic z niczego nie robimy.

Odnośnik do odpowiedzi

Tajemnicy nie robicie? Ale pan redaktor zgłosił się do urzędu o udzielenie informacji w tej sprawie i kazano mu czekać 14 dni. Przecież można było mu od razu odpowiedzieć tak to jest prawda ale nie wy wolicie zwlekać. 7 dni czyta spora grupa mieszkańców, a kiedy na pierwszych stronach gazet napisane jest Ińsko to kupuje ją jeszcze większa ilość.

Odnośnik do odpowiedzi

Można to zrozumieć w dwóch kategoriach, mianowicie- chcecie rozgłosu dla siebie, drugie redaktorek zwiększa kasę na ińskich pacanach. Kiedy ty Michał zmądrzejesz???? Jak dziecko jak dziecko!!!!!

Nie kłam co tu napisałeś? Wczytaj się uważnie w swoje słowa. Żal wam, że nie macie przychylnej prasy?
Odnośnik do odpowiedzi

Mamy coś ważniejszego. Przychylność mieszkańców co pokazali w referendum. jeszcze tego nie zrozumiałeś. Przecież wiesz, że gmina to ponad 3 tys. ludzi a nie 500 osób. Główkuj trochę!

Pewnie wolałbyś mimo wszystko poparcie mieszkańców niż jednej "gazetki" :P

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wmawiajcie sobie, że macie na dzień dzisiejszy Bóg wie jakie poparcie!!! Jesteście w błędzie. Mieszkańcy naszej Gminy zdegustowani są miernymi rządami IFS - u. Po Ińsku już krążą teksty: "Racinowski już nie będzie burmistrzem", "My już na niego nie zagłosujemy", "Zawiodłam się na nich" itp. zdarzają się też wypowiedzi, których nie będę tu cytował, ze względu na niecenzuralną treść.

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha to nie głupoty tylko szczere wypowiedzi mieszkańców! Co zabolało ciebie to!? Zabolało, że ludzie tracą do was zaufanie!? Nikt mi nie musiał dawać poczytać wiesz dlaczego? Jak byś się wysilił to byś wiedział. W ten sam dzień, w którym ukazały się informacje na stronie www.insko.pl ukazały się także materiał na BIP Ińsko. No ale niektórzy zamiast sprawdzić potrafią tylko narzekać i czepiać się innych. Materiały są jakie są, ale to co istotne to rozumiem sam się weź za ich przeczytanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...