Skocz do zawartości

Jak się ludzi wali w rogi


ŻWIREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Michał nawet ja ja się zgadzam z tym Twoim tekstem to jaki mam realny wpływ na tych rządzących idiotów? Jako mały lokalny biznesmen jest od tego szemranego towarzystwa zależny. Jeśli myślisz, że łatwo jest się z kimś publicznie utożsamiać to się mylisz. Zaraz spotkasz się z problemami i jak potem udowodnisz, że to ich wina a nie Twoja. Mają swoje haki na niepokornych. Wszystko mają wkalkulowane. To komunistyczni specjaliści o gnębienia.

Odnośnik do odpowiedzi

W gruncie rzeczy mamy duży wpływ problem polega w aktywności społeczności lokalnej. Aktywność ta jest niska a nawet jej brak. Nie wiem czy zbierają haki na wszystkich przeciwników czy nie nie podejrzewam, że to tylko takie gadanie. Faktem jest, że nie jest proste utożsamianie się z kimś kto przeciwstawia się rządzącym ale dopóki będziemy się bać występować przed szereg to władza będzie robiła co chce. Myślę, że teraz właśnie jest odpowiedni czas na to aby pokazać im kto tu naprawdę rozdaje karty. Społeczność lokalna w samorządzie jest bardzo ważna i wbrew wszelkim pozorom może o wiele więcej niż sobie to wyobrażamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś radny Szafran oraz ja złożyliśmy skargi na burmistrza Ińska odnośnie zamieszczania na urzędowej stronie Gminy Ińsko listu prywatnej spółki czyli Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych. Uważamy, że takie postępowanie burmistrza jest karygodne ponieważ strona www.insko.pl utrzymywana jest z pieniędzy publicznych i nie może służyć do lobbingu prywatnego przedsiębiorstwa. SKSM posiada swoje własne strony internetowe i tam powinno zamieszczać swoje listy i apele do mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciągle słyszę- na nic nie ma kasy a tu defrauduje publiczne pieniądze dla prywatnych biznesmenów. A tfuuu na taką władzę. Klei ten budżet jak szwajcarski ser. Niemcy oszczędzają centy, żeby się potem bogacić. Polacy grosze marnują i dlatego niczego się nigdy nie dorobią bo są pazerni i od razu chcą być milionerami. Tu władza daje zły przykład wydawania publicznych pieniędzy. Co chcieli to mają!

Odnośnik do odpowiedzi

Kasy już nie będzie do końca kadencji a potem będzie już tylko GORZEJ. Szkoda,że radni tego nie chcą zrozumieć a zwłaszcza opozycja. Nasza gmina jest najśmieszniejsza w województwie. Chwała za to Racinowi i jego ekipie. Szacun za zrujnowanie wszystkiego co mieliśmy i z czego byliśmy dumni. Teraz mieszkańcy się wstydzą przyznać że są z Ińska bo zaraz jest pytanie "jak mogliście wybrać takich baranów na swoich przedstawicieli". Jak to leciało?? Wybieraliśmy LEPSZE ZŁO. Powiedziałbym raczej najgorsze zło jakie mogło się przydarzyć mieszkańcom.

Odnośnik do odpowiedzi

Kasy już nie będzie do końca kadencji a potem będzie już tylko GORZEJ. Szkoda,że radni tego nie chcą zrozumieć a zwłaszcza opozycja. Nasza gmina jest najśmieszniejsza w województwie. Chwała za to Racinowi i jego ekipie. Szacun za zrujnowanie wszystkiego co mieliśmy i z czego byliśmy dumni. Teraz mieszkańcy się wstydzą przyznać że są z Ińska bo zaraz jest pytanie "jak mogliście wybrać takich baranów na swoich przedstawicieli". Jak to leciało?? Wybieraliśmy LEPSZE ZŁO. Powiedziałbym raczej najgorsze zło jakie mogło się przydarzyć mieszkańcom.

Niestety ale tak jak olo myśli wielu mieszkańców. Tego gościu nie zmienisz możesz tylko zostać porąbany i już.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo jest przeciwny żwirowni co wielokrotnie tu pisał. Pisał nawet że roznosił ulotki. jak ty nie pamiętasz co tu się pisze to możesz jego poniewierać. Ale to zagorzały przeciwnik tego głupiego pomysłu. Myślę sobie jednak czy to ty czasami nie jesteś cichym przyklepywaczem kopalni. Przyznaj co ci w duszy gra.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się wczoraj Michał wypruwał dla was a dzisiaj ma was gdzieś. Dzisiaj pracuje u konkurencji. Tyle się pluł, że będzie pisał tu i tu a teraz macie swojego kłamliwego ulubieńca.................................................

Przejdźcie do Włodzimierza musicie mu zrobić wejście........................

Chyba smoka bez ognia :wacko:

Michał nadal jest neutralny ty głupi wyrobie buraczany

http://forum.caffe-i...ojczyzna-insko/

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie chciałem zabrać głos bo po moim wpisie zawrzało. Nie jestem bliźniakiem, niczyim sługusem jestem zadowolonym mężem i ojcem. Natomiast szlak mnie trafia jak marnuje się naszą gminę przez chęć zysków kosztem mieszkańców. Wszystkie podatki płacę tu w gminie chociaż tu nie pracuję. Bo każdy wie gdzie firma tam podatek. ja tylko chcę żeby moje ciężko zaharowane pieniące nie szły na Burmistrza nieroba i jego przydupków. jak już ze mnie ściągają niech robią coś dla mnie dobrego i polepszenia moich warunków życia w tym mieście. Bloki wyglądają obskurnie nic się nie dzieje w tej wsi. Na dodatek wjazd główną ulicą to obskurne blokowiska i widok na spalarnię i bańki bioetanolu. Krokus to nie znany dla mnie gość w sensie osobistym. jednak swoje zasługi ma. Ostatnio jakby skapcaniał ale może ciągle się poprawić. Może mi się wszystko w tej gminie nie podoba ale to nie mój wywód tylko moich przeciwników. W Ińsku mogłoby być pięknie i tętnić życiem ale np. taki "now" tego nie widzi. Może oczy mu trawą albo słomą zarosły. proponuję otwórz oczy i rozejrzyj się wokół siebie. Może coś zobaczysz i zaczniesz myśleć. Teraz lepiej idź spać bo chyba mózg po całym dniu ci się przegrzał.

Odnośnik do odpowiedzi

Trafnie tu niektórzy rozszyfrowali tuzów tego forum. Ja bym jeszcze dodał co do Michasia, że to zwykły młody "wszystkowiedzący" bufonik. Zadufany w sobie trzymający 33 sroki za ogon i jak mówi stare przysłowie ...zostanie z g....m w garści ! Ma tu kilku swoich "wyznawców",którzy mu churalnie

przytakują na wszystko co tu napisze. Jego niewiele rozumujący, "przyboczny "olo", myśli że burmistrz będzie mu malował bądź remontował blok w którym mieszka. Przecież to prywatne wspólnoty, gdzie macie fundusz remontowy na takie sprawy panie olo ? Podatki od swojego PIT-u zanosisz gdzie indziej a rządasz "złotych gór" w Ińsku.Nierobem z punktu widzenia "wkładu do wspólnego samorządowego gara" jesteś właśnie ty krzykaczu !

Niewiele wnosisz a wymagania (do tego jeszcze z sufitu wzięte), masz ogromne. Nie jesteś z tego powodu 100% członkiem społeczności Ińskiej i odbieram ci część głosu na tym forum !!

Odnośnik do odpowiedzi

Trafnie tu niektórzy rozszyfrowali tuzów tego forum. Ja bym jeszcze dodał co do Michasia, że to zwykły młody "wszystkowiedzący" bufonik. Zadufany w sobie trzymający 33 sroki za ogon i jak mówi stare przysłowie ...zostanie z g....m w garści ! Ma tu kilku swoich "wyznawców",którzy mu churalnie

przytakują na wszystko co tu napisze. Jego niewiele rozumujący, "przyboczny "olo", myśli że burmistrz będzie mu malował bądź remontował blok w którym mieszka. Przecież to prywatne wspólnoty, gdzie macie fundusz remontowy na takie sprawy panie olo ? Podatki od swojego PIT-u zanosisz gdzie indziej a rządasz "złotych gór" w Ińsku.Nierobem z punktu widzenia "wkładu do wspólnego samorządowego gara" jesteś właśnie ty krzykaczu !

Niewiele wnosisz a wymagania (do tego jeszcze z sufitu wzięte), masz ogromne. Nie jesteś z tego powodu 100% członkiem społeczności Ińskiej i odbieram ci część głosu na tym forum !!

Przecież wy tutaj od 1990 roku nic nie zrobiliście a to jest około 120 mln zł w skali tych 12 lat. Trzeba mieć politykę prorozwojową a tutaj władza zastrasz wszystkich inwestorów i na rękę idzie wybrańcom.Jednym z najbardziej szkodliwych ludzi dla gminy był Z.K.Wszyscy burmistrzowie byli w "jego" rękach. A on czuł się jak kacyk...

Odnośnik do odpowiedzi
czep się tramwaja

"Forumowicz" ty zdechła gnido. Jedno ci powiem zdecyduj czy jesteś z Racinem czy po drugiej stronie . Bo dopiero wtedy można z tobą podjąć dysputę. Bo to ty jesteś farbowanym lisem który czepia się wszystkich a sam gówno może. To tacy jak ty "krzykacze" umieją krytykować nic nie robiąc w zamian. Olo jest przeciw Racinowi a ty? no i teraz zacznijmy polemikę. Olo to jak go nazwaliście "blokowiec" podaj mi jeden powód dla którego nie ma prawa głosu. Najpierw nas zmuszono do wymiany okien , na siłę i bez możliwości finansowych. Na siłę odcięto od własnych źródeł ciepła gdzie potem nas nie było stać na żadne opłaty. Potem ocieplono bloki co zamiast być dobrze jeszcze bardziej zawilgociło mieszkania bo ludzie nie mieli kasy na ogrzewanie. A wszystko to zafundowali nam bez naszej zgody Zimnicki, Paluch i Kudła. Jak ty "Forumowicz" nie znasz historii naszego życia nie w.....laj się do dyskusji. A głos to może odebrać tobie Racin na waszych spotkaniach ifs. Zrujnowanych ludzi wrzucono do spółdzielni które dzięki takim ludziom Kościelny i Kudła doprowadzili do zadłużenia a teraz mówisz o wspólnocie. Stuknij się baranie w czoło zanim naskrobiesz złośliwe posty nie znając tematu. Pewnie jesteś przyjezdnym rządzącym jak twój przywódca z Trzebiatowa i dlatego kręcisz cienkie kawałki. Spadaj na swój ulubiony portal tam jest twoje miejsce. PADALEC............................

Odnośnik do odpowiedzi

zadziwia mnie ta odpowiedź u góry , i choć anonimowa jest na pewno intelektualną odpowiedzią ola . Tylko on jak żaden inny jest tu ciągle obecny , ukrywając się pod tym nikiem wielokrotnie mówił że stoi na uboczu , jednak daje do zrozumienia że jest blisko koryta i działa . Wielokrotnie w trzeciej osobie jak to ma miejsce tutaj używając epitetów zamiast argumentów ( konkretnych ) pływa w obłokach jak niedowartościowany społecznik . Tu zgadzam się całkowicie z jednym z przedmówców że jest tu wielkie podobieństwo do jednego z ( pseudo) działaczy gminnych , który już wielokrotnie spalił się pod wieloma nikami swoją arogancją , głupotą ,brakiem wyczucia i wiedzy . Olo czy zadałeś sobie kiedyś już pytanie ? czy ktokolwiek chce jeszcze czytać twoje wypociny ?

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam ,oj tam obaj panowie się nie lubią i tyle. jeden czepia się drugiego. Skoro jednak "opinia" nie oponuje na podejrzenia 'Olo" to coś jest na rzeczy. Stanę po stronie tego drugiego bo kto jak to ale chyba mieszkaniec ma więcej do powiedzenia niż ktoś kto tu nie zna realiów. Dlatego proponuję dyskutować nad kwestią wątku a nie personaliów. Bo ktoś tu (mam na myśli takiego opinię) co ma problem albo z krokusem a to z Olo ale nie ze sprawami w Ińsku. Bo jak ktoś nic nie wie co się dzieje to lepiej czepiać się tych co cokolwiek wiedzą i robią. Nauczka na przyszłość- forum jest do dyskusji a nie do krytykowania kto pisze. Wymiar się liczy nie osoby. myślę, że wie to najlepiej Krokus.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...