Skocz do zawartości

Jak się ludzi wali w rogi


ŻWIREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tak, krokus to wie i dlatego tu nie pisze, bo pyskówki go nie interesują

Krokus tutaj nie pisze bo nie nadaje się do tego poziomu dyskusji. Poza tym ja nie zapomniałem jeszcze jak kasował moje wpisy na vcity bo mu nie pasowały.

A ty gość nie próbuj go bronić bo on sobie zasłużył na to jak się go postrzega.

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi gościu na respekt trzeba sobie zasłużyć, a obecna władza na to nie zasługuje. Respekt jest dla osób, które mają wizję i konsekwentnie budują przyszłość społeczności naszej Gminy dążąc do rozwoju. Ta władza w moich oczach jak i w oczach wielu mieszkańców na respekt nie zasługuje. A co do słów forumowicza to jest to czysty atak ze strony ludzi, którym brak argumentów. Kiedy brakuje argumentów to zaczyna się obrzucanie błotem. Nigdy nie myślałem, że jestem najmądrzejszy i wiem wszystko najlepiej za to wydaje mi się, że to z Tobą tak jest forumowiczu. Nie ma ludzi najmądrzejszych sukces buduje się przede wszystkim na słuchaniu innych nawet swoich politycznych wrogów. Każdy jest na swój sposób mądry i coś wie dlatego debaty publiczne są jak najbardziej wskazane bo można z nich więcej wyciągnąć i się czegoś nauczyć. Zamykanie się w swoim świecie i ignorowanie głosu z zewnątrz do niczego dobrego nie doprowadzi. Niektórzy zamiast włączyć się do dyskusji wolą opluwać przykładem jest opluwanie mnie jak i Ola, którego wpisy ja popieram i wiem, że Olo jest konkretną osobą chcącą powstrzymać marazm jaki nas dzisiaj otacza w tej prowadzonej ku upadkowi gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi gościu na respekt trzeba sobie zasłużyć, a obecna władza na to nie zasługuje. Respekt jest dla osób, które mają wizję i konsekwentnie budują przyszłość społeczności naszej Gminy dążąc do rozwoju. Ta władza w moich oczach jak i w oczach wielu mieszkańców na respekt nie zasługuje. A co do słów forumowicza to jest to czysty atak ze strony ludzi, którym brak argumentów. Kiedy brakuje argumentów to zaczyna się obrzucanie błotem. Nigdy nie myślałem, że jestem najmądrzejszy i wiem wszystko najlepiej za to wydaje mi się, że to z Tobą tak jest forumowiczu. Nie ma ludzi najmądrzejszych sukces buduje się przede wszystkim na słuchaniu innych nawet swoich politycznych wrogów. Każdy jest na swój sposób mądry i coś wie dlatego debaty publiczne są jak najbardziej wskazane bo można z nich więcej wyciągnąć i się czegoś nauczyć. Zamykanie się w swoim świecie i ignorowanie głosu z zewnątrz do niczego dobrego nie doprowadzi. Niektórzy zamiast włączyć się do dyskusji wolą opluwać przykładem jest opluwanie mnie jak i Ola, którego wpisy ja popieram i wiem, że Olo jest konkretną osobą chcącą powstrzymać marazm jaki nas dzisiaj otacza w tej prowadzonej ku upadkowi gminie.

Dobra, dobra jak będę chciał posłuchać populistyczne slogany to włączę sobie telewizor. Tam już wystarczająca tego jest. Zweryfikuj lepiej czy sam stosujesz się do tego co piszesz i czy krokus faktycznie pasuje do twojego opisu. Bo tak coś ze słuchaniem to krokus ma poważne problemy. A skoro już jesteś to wyjaśnij mi dwie rzeczy bo od dłuższego czasu mnie zastanawiają. Jesteś w tym towarzystwie przyrodniczym szafrana czy nie? Bo jeżeli tak to nie rozumiem dlaczego nie widniejesz na jako członek. A druga rzecz to kim jest zastępca krokusa? To ktoś z Ińska w ogóle bo nigdy wcześniej tego nazwiska nigdzie nie słyszałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, dobra jak będę chciał posłuchać populistyczne slogany to włączę sobie telewizor. Tam już wystarczająca tego jest. Zweryfikuj lepiej czy sam stosujesz się do tego co piszesz i czy krokus faktycznie pasuje do twojego opisu. Bo tak coś ze słuchaniem to krokus ma poważne problemy. A skoro już jesteś to wyjaśnij mi dwie rzeczy bo od dłuższego czasu mnie zastanawiają. Jesteś w tym towarzystwie przyrodniczym szafrana czy nie? Bo jeżeli tak to nie rozumiem dlaczego nie widniejesz na jako członek. A druga rzecz to kim jest zastępca krokusa? To ktoś z Ińska w ogóle bo nigdy wcześniej tego nazwiska nigdzie nie słyszałem.

To nie są populistyczne slogany tylko fakty do których władza się nie stosuje. Na Portalu wymieniony jest tylko zarząd, członkowie zwykli nie są wymienieni. Jeszcze się nie spotkałem ze w internecie podaje się wszystkich członków stowarzyszenia. Upublicznia się skład zarządu. Pani Mariola jest tak jakby Ińszczanką ma dom w Ińsku i większość czasu przebywa w Ińsku. Udzielała się już podczas kampanii referendalnej. Jest miłą i konkretną osobą. Jest konsekwentna w działaniu i pomocna

Odnośnik do odpowiedzi
jeżeli gośc nie zna p. Marioli to znaczy, że tu nie mieszka

Czyli wersja, że jestem mieszkańcem i nie wiem czegoś nie przejdzie? Lecz się na głowę bo jesteś jak jakiś paranoik.

krokus z tego co pamietam usuwał wpisy babki ze stanów a nie mieszkańca ińska, wiec gościu nie kłam

Ta babka ze stanów to zyta i nie musisz udawać, że nie pamiętasz. Moje wpisy też kasował tylko w odróżnieniu od wpisów zyty moje znikały całkowicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tam rybka kto gdzie mieszka byle mądrze myślał. Pan Kalemba też mi się podobał z pokazami przed referendum nie miało to istotnego dla mnie znaczenia. Jeśli owa Pani jest tak przez Michała oceniana nie wątpię w to ani trochę. Może byłoby na miejscu, żeby się nam obwieściła bo niestety Michał ja też nie znam Pani o imieniu Mariola. Może takie osoby zasługują na promowanie ich a nie chwalicie tylko siebie. Mądrych nie chcecie nam pokazać! tak to zrozumieć??? No i mam gdzieś czy komuś się podobam - ja po prostu piszę co myślę mam do tego prawo!

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda to prawda "Olo" znów ma rację. Jak już ktoś się mądry pokaże na horyzoncie to nikt nie chce go pokazać. Nawet po to żeby mieszkańcy w końcu przestali obawiać się tych z manhatanu i byli w końcu jedną rodziną. Świeże spojrzenie jest jak najbardziej potrzebne. Zgadzam się zatem z przedmówcą.

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę waszą integrację ha ha ha. Czy czasem to nie polega na tym, że służycie przyjezdnym jak parobki? To Burmistrz daje wam pracę a oni wykorzystują. Jeżeli to Pani która przychodzi na sesje to ją kojarzę ale ona swojej mądrości na razie mi nie pokazała. Siedzi i siedzi no. Tyle na temat tych waszych przyjezdnych.

Odnośnik do odpowiedzi

jednak jest prawdą , że nikt z tzw. miejscowych jeszcze nic dobrego dla Ińska nie zrobił . Tutaj jest wielu gadatliwych pyskaczy , którzy umieją tylko szczekać lub jak widzą interes przytakiwać nawet opozycja . Nie jest to jednoznaczne jeśli przychodzi do praktyki , wtedy tylko garną pod siebie i szykują sobie posady lub układy .

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty pleciesz przecież ci co mają domki to niczego nie chcą. Chcą żyć jak my mieszkańcy. Mieć drogi i lampy. To grzeczni i fajni ludzie. Trzeba tylko chcieć z nimi współgrać a nie tylko wyzywać. Sam jeżdżę na orzechową to widzę co się dzieje. Czarna d*** tam jest i to fakt.

Odnośnik do odpowiedzi
22-10-2012

Informujemy, że opracowanie Raportu o oddziaływaniu na środowisko projektowanej kopalni Ińsko zleciliśmy Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska. Oddziałem NFOŚ jest Zakład Technicznych Usług Komunalnych w Szczecinie, który będzie bezpośrednim wykonawcą dokumentu. Wyboru dokonaliśmy spośród kilku ofert, biorąc pod uwagę kryterium merytoryczne i cenowe. ZTUK NFOŚ jest renomowaną firmą świadczącą szeroki zakres usług w zakresie ochrony środowiska.

Prace nad raportem zakończą się w drugiej połowie 2013 r. i wtedy zostanie on przedstawiony opinii publicznej w ramach realizowanej przez Miasto i Gminę Ińsko procedury oceny oddziaływania na środowisko, która to procedura została do tego czasu zgodnie z przepisami zawieszona.

Co taka cisza? Nic nie piszecie kto wykonuje raport. Może wam krzykacze mowę odjęło? hahahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie czemu nikt nie pisze na temat robionego raportu! Może nikt nic nie wie. Michał czy Ty i ITP też jeszcze nic nie wiecie? Może oni coś za plecami knują. Czemu nic nie piszą na bip zamiast ten bzdurny list otwarty mogli napisać jak to jest z tym raportem.

Odnośnik do odpowiedzi

Guczek

Napisano dziś, 09:41

D

snapback.pngUżytkownik Olo dnia 25 październik 2012 - 20:11 napisał

Niestety taki ciemny gród tu jest. powiem ci"Guczek" jeszcze nie wiesz jakie niespodzianki szykuje wam Racin. da wam takiego bobu, że sami go będziecie chcieli pogonić. wtedy to ja będę moralizować.

Możliwe jest taka opcja że narobi sobie i nam kłopotów - nie mowię, że jest ideałem. Ale część forumowiczów trochę przesadza z nadmiernym panikowaniem. Zdobyć dotacje unijne jest coraz ciężej - wykorzystano już te na budowę chodników, kanalizacji wodociągów, oczyszczalni itp Na zburzenie brzydkich kwadratowych bloków i postawienie pieknego osiedla z parkiem raczej sie pieniędzy nie dostanie. A jesli chodzi o temat żwirowni to fakt niezbyt mi sie to podoba ale muszę przyznać że wszystko odbyło się zgodnie z literą prawa. Odbyło się referendum i większość oddała demokratyczny głos - czytaj demokratycznie wstrzymała się od pójscia do glosowania. Nie mozna zarzucic Burmistrzowi ze pominął głos zdecydowanych przeciwników - uszanował je i nadal szanuje - nie chce mi sie wierzyc ze chcialby byc do konca zycia oskarzany o katastrofe ekologiczna w Ińsku. Przykro mi tez jest słyszeć jak ktos nazywa mnie nie znającym sie na niczym cynikiem a następnie przytacza błednie dyrektywę unijną. Dyrektywa unijna nie zabrania budowania niczego szczególnego na obszarach N2000. Nawet elektrowni atomowej. Mowa jest w niej natomiast o obowiązku przeprowadzenia procedury oceny oddzialywania na srodowisko. I czy jest to dom jednorodzinny, biogazownia, żwirownia, czy zakłady azotowe - tyczy się to tak samo tych inwestycji. Poza tym nie chciałem wystraszyć forumowiczów jesli Pana wystraszyłem to przepraszam - oklaski też są zbedne. Raczej wydaje mi się, że Pański sposób traktowania innych dyskutantów ma na celu przepłoszenie ich z tego forum aby Pański głos był bardziej słyszalny. Przypomina mi to kampanię Ligi Polskich rodzin z 2003 roku przeciw wstapieniu Polski do unii europejskiej. Giertych tez straszył ciemnotę wyssanymi z palca teoriami, ktore ani na jotę sie nie sprawdziły i bogu dzieki bo do dzis bym jezdzil dużym fiatem. Uważam, że tacy jak pan są hamulcowymi rozwoju naszego miasta, którzy rzucają wszystkim kłody pod nogi. Nie mozna mówić po prostu NIE bo NIE. Pozdrawiam.

Tego wspaniałego dyskutanta zapraszam na ten oto wątek. jak mówimy o zbawieniu Ińska przez żwirownię to proszę się tu wpisywać. Proszę wymieniać jakie to zyski będzie mieć gmina z budowy takiego syfu. Tylko proszę argumenty nie bzdety typu NIE bo NIE lub TAK bo TAK.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...