Skocz do zawartości

Tajne narady IFS-u


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi RAJCO!!! Mam do Ciebie pytanie. Od dłuższego czasu zaobserwowałem jak IFS spotyka się w gminie po godzinach pracy urzędu. Ostatnie takie "zjawisko" zaobserwowałem w ten poniedziałek. Powiedz mi kto płaci za prąd, wodę i ogrzewanie kiedy spotykacie się w urzędzie kiedy jest już zamknięty? Czy jest to normalne, że klub radnych spotyka się w budynku publicznym po to by przedyskutować zbliżające się sesje i komisje? W tym momencie będę wredny i moje ostatnie pytanie do Ciebie brzmi czy po spotkaniu wiesz jak będziesz głosował na komisji i sesji? Ciekawi mnie czy jak by ktoś inny dzierżył władzę w gminie i organizował takie spotkania po godzinach pracy urzędu to twój klub by to tolerował podejrzewam, że nie. Pamiętaj budynek urzędu jest budynkiem publicznym i jeżeli robicie spotkania to róbcie to w miejscu, które nie wymaga nakładów z budżetu gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Drogi RAJCO!!! Mam do Ciebie pytanie. Od dłuższego czasu zaobserwowałem jak IFS spotyka się w gminie po godzinach pracy urzędu. Ostatnie takie "zjawisko" zaobserwowałem w ten poniedziałek. Powiedz mi kto płaci za prąd, wodę i ogrzewanie kiedy spotykacie się w urzędzie kiedy jest już zamknięty? Czy jest to normalne, że klub radnych spotyka się w budynku publicznym po to by przedyskutować zbliżające się sesje i komisje? W tym momencie będę wredny i moje ostatnie pytanie do Ciebie brzmi czy po spotkaniu wiesz jak będziesz głosował na komisji i sesji? Ciekawi mnie czy jak by ktoś inny dzierżył władzę w gminie i organizował takie spotkania po godzinach pracy urzędu to twój klub by to tolerował podejrzewam, że nie. Pamiętaj budynek urzędu jest budynkiem publicznym i jeżeli robicie spotkania to róbcie to w miejscu, które nie wymaga nakładów z budżetu gminy.

Klub ten jest klubem legalnnie działającym.Gmina nie robi łaski udostępniając swego pomieszczenia w godzinach,które klubowi temu i opozycyjnemu odpowiadają.Natomiast Ty Michał nie jesteś legalną opozycją.Jesteś osobą prywatną i waż słowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Klub ten jest klubem legalnie działającym.Gmina nie robi łaski udostępniając swego pomieszczenia w godzinach,które klubowi temu i opozycyjnemu odpowiadają.Natomiast Ty Michał nie jesteś legalną opozycją.Jesteś osobą prywatną i waż słowa.

Po pierwsze, to wy nie jesteście żadnym klubem, tylko kolejną kliką która się dorwała do koryta. Po drugi Michał K jest mieszkańcem tej gminy i ma prawo krytykować rządzących nieudaczników.Po trzecie UMiG nie jest miejscem klubowym, tylko Urzędem samorządowym. Więc wynocha na Wisolę do swojego przydupasa.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, to wy nie jesteście żadnym klubem, tylko kolejną kliką która się dorwała do koryta. Po drugi Michał K jest mieszkańcem tej gminy i ma prawo krytykować rządzących nieudaczników.Po trzecie UMiG nie jest miejscem klubowym, tylko Urzędem samorządowym. Więc wynocha na Wisolę do swojego przydupasa.

Wygraj wybory,to mogę ci wtedy skoczyc na pukiel...

Odnośnik do odpowiedzi

Wygraj wybory,to mogę ci wtedy skoczyc na pukiel...

Liczę,że mieszkańcy czytają wasze plugawe i bezczelne wypowiedzi i w odpowiednim czasie wyciągną z tego wnioski. Tak czy inaczej jesteście gminnymi darmozjadami.Wy poza biedą i układzikami nic w tej gminie nie wytwarzacie.No może jeszcze złodziejskie zarządzanie majątkiem wspólnym mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak ty (chyba ?) Michał rajca pisze tu tylko pod jednym nikiem. Dziwi ciebie widzę, że nie tylko rajca jest innego zdania niż ty i kilku zaledwie innych forumowiczów.

A co do korzystania z pomieszczeń będących w zarządzie Gminy, to przypominam ci i innym, że też korzystałeś np. z sali kinowej na wiadome cele, świetlic wiejskich itd.

Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie, któregoś ze stowarzyszeń, którego jesteś członkiem w sali Urzędu, to nie powinno być przeszkód.

Spotkania IFS-u nie są tajne, odbywają się regularnie przed każdą sesją RM, w celu wypracowania wspólnych opinii do spraw i uchwał będących w programie sesji. Są to dość "gorące" dyskusje w toku których ścierają się różne poglądy odnośnie projektów uchwał wnoszonych przez burmistrza.

Zaprosiłbym ciebie na takie spotkanie ale nietety tylko członkowie IFS-u mogą w nich brać udział i dlatego chyba myślisz, że są tajne !

Odnośnik do odpowiedzi
Spotkania IFS-u nie są tajne, odbywają się regularnie przed każdą sesją RM, w celu wypracowania wspólnych opinii do spraw i uchwał będących w programie sesji. Są to dość "gorące" dyskusje w toku których ścierają się różne poglądy odnośnie projektów uchwał wnoszonych przez burmistrza.

Zaprosiłbym ciebie na takie spotkanie ale nietety tylko członkowie IFS-u mogą w nich brać udział i dlatego chyba myślisz, że są tajne !

Zdecyduj się czy tajne czy tylko dla ifs-su. Ja już wprost ciebie czytać nie mogę łysa pało! jak ustalisz wspólny front to się zgłoś!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...