Skocz do zawartości

Kim był Racinowski za komuny ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.7dni.star...i-nie-przyznaje

Nic nie pamiętają dzisiaj ubowcy. Wszystko im przez mózg wyleciało. Pomroczności jasnej doznali. Natomiast "kapusie" wszystkiego się wypierają. Taki TW "Janek" robił tylko same dobre rzeczy bo donosił na pracowników i kolegów. Dziękujemy ci racinowski za te same dobra. Idź w niedzielę do kościoła i udawaj katolika co czyni samo dobro.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przecież o niczym innym jak własnie o tym pisze MichałK. Wnioskuję z wpisu jego, że kiedyś może przyjść kres na tego łachudrę TW" Janka" i nic mu nie pomogą SB-ecy którzy mają zaniki pamięci. To taki stary chwyt komuchów którzy się wzajemnie bronią. Ale...................................

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie o czym ta mowa!!! Burkowi nawet włos z głowy nie spadnie to już było dawno ukantowane. Miał zniknąć kartki i zniknęły. Pytanie tylko kiedy i przez kogo zostały zabrane. Przecież wgląd do akt jest odnotowane jakby chcieli to doszliby kiedy i przez kogo zostały wyciągnięte. Ale ta Prokurator to ściemnia michałowi a on wszystko połyka jak ryba haczyk ;)

Odnośnik do odpowiedzi

czy ty "rajca" widziałeś 4 brakujące kartki z orzeczenia ipn? czytałeś je??????????????

Nikt nie widział oprócz Racina i MichałaK. Dlatego nic się w tej sprawie nie dzieje. Kapuś sobie chodzi i niszczy młodego bo ten nic nie może. Jednak stare komuchy umieją się ustawić od tylca.

Odnośnik do odpowiedzi

W aktach było napisane:

Podstawa pozyskania: współodp. Data pozyskania 87.04.02

Do jakiego zagadnienia pozyskany: rolnictwo - sektor państw. (rej 4.)

Należało by poszukać wśród byłych pracowników PGR Ścienne tylko czy tacy się znajdą i odważą się cokolwiek zrobić. Można by się zwrócić do jakieś gazety ale niestety nawet media nie otrzymują takich zarządzeń IPN - u.

I to jest właściwa droga aby IPN zaczął szukać dokumentów na kapusia, który tłumaczy się pomrocznością. Oni wszyscy tak robią i dopiero, kiedy pod nos im pokażą dokumenty o donoszeniu to miękną. Tutejszy kapuś SB-cji ukrył zapewne dane swoich przełożonych. Oni nie są od niego starsi i ujawnienie ich nazwisk mogło by pociągnąć za sobą dochodzenie przez poszkodowanych swoich praw. A swoją drogą to ciekawe. Wieża też była TW a jej mąż gnębiony przez TW "Janek". Byli pracownicy PGR-u coś o tych faktach wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
Mimo że w aktach sprawy są notatki i informacje podpisane przez Marka K., obecny sekretarz miasta nie przyznaje się do zarzucanych mu kontaktów z PRLowską służbą bezpieczeństwa. Podczas wtorkowej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Szczecinie Marek K. odmawiał składania zeznań do czasu sporządzenia opinii biegłego grafologa. K. twierdzi, że jego podpis pod zobowiązaniem do współpracy z SB jest sfałszowany.

Iński TW "Janek" nie zaprzecza,że złożył stosowną deklarację i to jest przyznanie się do współpracy.Reszta jego zaprzeczania, to tylko obrana , typowa dla kapusiów taktyka obronna. Mieszkańcy powinni sami zrozumieć,że wybrali na burmistrza komunistycznego kapusia. A tacy nigdy się nie walną w pierś, tylko będą kłamać do samego końca.Chyba,że stanie się tak, jak ktoś wyżej napisał.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto współpracował w czasie okupacji z Hitlerem i Gestapo ??? takie same świnie bez honoru i szacunku dla bliskich i Polaków jak później bez cienia wstydu i wahania z tych samych pobudek dla osiągnięcia korzyści majątkowych i polityczno gospodarczych ZA KOMUNY robił to Racinowski kiedyś ludzkie bydle dziś wielki polityk PO. Twu ..........

Nagrodzony obecnie zaufaniem za swoje czyny stanowiskiem burmistrza Ińska . Skandal ......

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak "bolek" działał TW"Janek" niszczył struktury powstającej solidarności w Ińsku aż dostał się do władzy i trwa do dzisiaj. Jak to obejrzałem mam dość solidarności Wałęsy i wszystkich jemu podobnych jak Racinowski. Straciłem ducha do wszystkich kapusi. Boże kto nami rządzi? Dawni ubecy którzy za esbeckie srebrniki nas sprzedawali. Jestem teraz przekonany, że Wałęsa to zdrajca i Racinowski to zdrajca. Takim sługusom służb żyło się dobrze kiedyś i jak widać teraz. Zepsułem sobie humor na cały dzień. Gdybym to wiedział nigdy nie oddałbym głosu swojego na takich tanich sprzedawczyków! Wstyd, hańba, upadek morałów, katastrofa jednym słowem MASAKRA I ŻENADA. Andrzej mam w d**** twoją lustrację już jesteś dla mnie zlustrowany zdrajco!!!! Dec ty bucu nie pamiętasz tego? Teraz grasz z Racinowskim do jednej bramki??? Ty jesteś w takim razie też zdrajcą!!!!! Jak naprawdę się przyjrzycie to u władzy sami zdrajcy w tej kadencji!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam natomiast w d**** dochodzenie do dowodów przez MichałaK. Papla, papla i jeden ch.....uj z tego. Nie cierpię takich gniotów co to biją pianę i gówno z tego wychodzi. Dopasował się do kolegi z portalowego gniota. Takie działanie i takie rezultaty.

Odnośnik do odpowiedzi

A co byś chciał, baranie, żeby ci Michał "wynalazł" ? I co z tym możesz jakby co zrobić ? Dupę możesz sobie podetrzeć i nadmuchać jankowi w pędzel !

Coś mi się wydaje ,że dorównujesz inteligencją i merytoryką obecnej ekipie. A swoją drogą plama kapusia, to coś co nie ulega zatarciu. Zawsze mogą wypłynąć nowe fakty i informacje o przeszłości tego donosiciela i kolaboranta SB.....

Odnośnik do odpowiedzi

A co byś chciał, baranie, żeby ci Michał "wynalazł" ? I co z tym możesz jakby co zrobić ? Dupę możesz sobie podetrzeć i nadmuchać jankowi w pędzel !

Cóż wynika z tego, że TW zostanie jankiem zamiast "Jankiem" nic tylko hihać się z ciebie kmiocie!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co ściskać! Za to wam się d*** rozdęły. Mózgu brak, jednym słowem Ińskiem rządzi jedna wielka "rodzina". Nic a nic mi d*** nie ściska bo jak widzę was przed każdą komisją i sesją na kolanach to mam ubaw po pachy. Czołgaj się jutro żeby watahy rodzinnych układów miały z czego żyć. Aport piesku!!!!! Rzuciłem kość- nie musisz przynosić możesz poobgryzać.

Odnośnik do odpowiedzi

Żal ci dupę ściska ?

Czekaj i płacz aż twój kolaborant burmistrz za kilka lat znowu zostanie wezwany do spowiedzi i potem znowu i znowu :). Mam nadzieje, że go będą gnębić tam do końca jego dni. Nikt nie widnieje na listach IPN z przypadku. On też nie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...