Skocz do zawartości

Do Michała


Do Michała

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem tak szybko sprawa jest w trakcie załatwiania i nie mogę na razie ujawnić szczegółów. Na pewno poinformuje wszystkich załatwieniu formalności. Prosimy o cierpliwość

Olo ma rację jak nic coś knują. Ale jak zwykle coś sknocą. Zróbcie coś raz a dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy tacy wrażliwi? Mnie jest obojętne czy komuś odpowiada czy nie ,że jestem z bloku. Ja tam mieszkam i mi jest dobrze. Nie narzekam bo niby czemu? Skarpetki piorę, nóżki myję, kąpię się codziennie rano przed wyjazdem do pracy i jej powrocie. Co mi tam! Jak kogoś oczy bolą od tego to nie moje zmartwienie. Ja tylko po wpisie Michała dałem w wątpliwość czy ma dobre intencje. Nic złego nie mając na myśli bo cały czas tu chwalę Włodka i Michała za ich odwagę i wystawianie przyłbicy przeciw niemu. A tu masz oni atakują mnie za skarpetki i myte nogi. Cholera czy ja to dobrze rozumiem czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Michał prosi cię o cierpliwość a tobie nagle zaczyna coś śmierdzieć, no to o co ci Olo chodzi?

Chodzi zwyczajnie o to ,że nie masz mózgu i nie rozumiesz podtekstów. Chodziło najprawdopodobniej o to, że Michał czego nie dotknie to spieprzy. Pewnie coś szykuje ale mu nie wychodzi ot co.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawość pierwszy stopień do piekła. Choćby referendum- nie przekonał mieszkańców do tego żeby poszli ba żeby wyszli z domów hahahahahh. Nowe stowarzyszenie z Antonim też klapa no i znów mówi o jakieś mocy która nas czeka niedługo. czekamy, czekamy i już się śmiejemy hahahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Ty "radny" idź na ińskie lato promować SKSM. To chyba miał być żart jak te kury Halamy???? Burmistrz na wstępie mówi przybyłym gościom, że najlepszy pracodawca to żwirownia. Reklamuje SKSM na urzędowej pensji. Jeszcze gorzej pogrąża wizerunek gminy i imprez lokalnych . Jeśli żwirownia to nasze okno na świat to ja je zamykam i nie chcę przez nie nic widzieć. Co za głupcy, co za mieszkańcy, co za goście tu przyjeżdżają jak ich cieszy wizja powstania żwirowni. czemu ta telewizja nic nie mówi o niszczeniu środowiska nawet o katastrofie ekologicznej!!!! Co mają do tego nowoczesne technologie??? Dziura i tak taka sama i tak.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy wszyscy tak myślą jak ty??? ja tam w to nie uwierzę bo widziałem jak bardzo Manske szczerzył ząbki. Ten to dopiero nie ma za grosz honoru ani nic. Taki chłoptaś na posyłki Palucha a tym samym Burmistrza. I on był przeciw żwirowni ale chyba robił za donosiciela.

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko czy wszyscy tak myślą jak ty??? ja tam w to nie uwierzę bo widziałem jak bardzo Manske szczerzył ząbki. Ten to dopiero nie ma za grosz honoru ani nic. Taki chłoptaś na posyłki Palucha a tym samym Burmistrza. I on był przeciw żwirowni ale chyba robił za donosiciela.

Wszyscy oni mają wygląd tępaków i tak są postrzegani poza swoim lokalnym układem.Inną sprawą jest głupota mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

To tym hitem, który ukrywałeś tyle czasu jest stowarzyszenie szafranowe. W normalnych okolicznościach bym powiedział, że dobrze się dzieje, że takie stowarzyszenie powstaje. Jednak po przeczytaniu regulaminu i statutu tego stowarzyszenia dochodzę do kilku konkluzji. Po pierwsze, szafran tam jest najważniejszy a to oznacza, że to będzie stowarzyszenie zabawka jak to od manske. Po drugie, wpis na temat tego co będzie to stowarzyszenie robiło jest śmieszny. Było referendum i szafran go nie poparł. Teraz myśli, że on będzie w stanie ludzi z domu wyciągnąć bo tak jego stowarzyszenie chce. Wałkowane to było miliony razy tutaj. Wszystkie działania szafrana zmierzają do zbijania kapitału politycznego. A ty michał podpisujesz się pod tym całym kabaretem.

https://forum.caffe-insko.net/topic/223-nowe-stowarzyszenie-w-storkowie/

W Storkowie powstało z woli mieszkańców nowe stowarzyszenie. Stowarzyszenie "Sami Sobie i Innym". Działalność stowarzyszenia na początku będzie skupiała się na terenie sołectwa Storkowo, ale w przyszłości planowane jest rozszerzenie działalności na inne tereny naszej gminy. Dziś jako reprezentant stowarzyszenia nawiązałem współpracę z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego, która polegać na pozyskiwaniu środków unijnych. Głównym celem stowarzyszenia jest aktywizacja społeczności wiejskiej, stworzenie zakładu pracy, kultura oraz opieka nad dziećmi.

http://www.krs-onlin...krs-736274.html

Jedno stowarzyszenie wypromowałeś na caffe i słuch o nim zaginął. Teraz drugie promujesz i o nim też słuch zaginie. Poza tym dla mnie zastanawiające jest to czemu wszędzie ciebie pełno. Może ty dla szulca kolekcjonujesz ciekawe informacje z ińska? Określ się w końcu z czymś i poświęć swój czas na jedną konkretną sprawę. Powiedzenie "jak coś jest do wszystko to jest..." znasz.

Odnośnik do odpowiedzi

ty sie przestan zastanawiac, jak ci nie pasuje michał czy kichał to sie sam wez do roboty

Bo ty tak komuś każesz? Najpierw naucz się z kimś dyskutować przywołując konkretną argumentację, jak twój przedmówca, a dopiero potem zajmuj głos w sprawie. Poza tym, jak tobie nie pasuje jego zdanie to masz jeszcze biuro matrymonialne vcity i kółko różańcowe portal ińsko. Wybieraj gdzie lepiej pasujesz :D

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...