Skocz do zawartości

ińska mafia kontra lokalni pracodawcy


catering

Rekomendowane odpowiedzi

Racinowski będzie na następnej sesji mówił o działalności międzysesyjnej. Zobaczymy czy wspomni o tej sprawie. Zobaczymy też, który z radnych sprawę poruszy. Ja jestem ciekawy jak to faktycznie od strony finansowej ma wyglądać.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie poruszy bo to jest jego zemsta za publiczne wystąpienie przeciw jego pupilkowi. Mściwość to cecha charakterystyczna tej ekipy. Zniszczyć, zgnębić, byle nam nikt władzy nie wyrwał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byle więcej zarabiać byle więcej na koncie i każdego roku było więcej i więcej!!!!!!!!!!!!!!!!! Choćby po trupach i ludzkiej krzywdzie. Ale każdy będzie mieć zapłatę za tę krzywdę zobaczycie!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
ostatki tej BANDY

tu chodzi o zastraszenie i stworzenie systemu ubeckiego zależności jak za komuny , ta menda w ludzkiej postaci TW Janek był szkolony przez UB jak ludzi szantażować i zmuszać do myślenia jak on .

Jest jednak tragedią Ińska że naród daje się ciągle manipulować w czasie wyborów , jest wręcz śmieszne za jakie śmieszne pieniądze kupuje ten chamuś i prostak wolę radnych i ich przyzwolenie do swojego beztroskiego życia na koszt podatnika beż żadnych efektów z pracy .

Miałem kiedyś nadzieję że w demokratycznej Polsce ludzie będą mieli więcej odwagi cywilnej , ale żeby za te parę złotych pozbawić kogoś myślenia !? NIE to jest według mnie całkowita utrata godności tych ludzi ( cyt.RADNYCH )

Z pewnością na parę miesięcy przed wyborami znów błyśnie ten SBek z krwią na swoich rękach i statusem życiowym zdobytym na denuncjowaniu ludzi i pracowników kończeniem rozpoczętych chodników lub inną wspaniałą inwestycją na kredyt , bo jak wygra to jakoś przeciągnie spłatę , jak nie to nie jego głowa . Przygotuj się pazerny i mściwy bucu na to że jesień przedwyborcza będzie dla ciebie gorąca !!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Straszysz? Co ty możesz chłoptasiu mały. WIELKIE GÓWNO I NASRANE. Tyle w temacie.

Tyle w tym temacie? Temat dotyczy tego jak władza ze swoimi koneksjami traktuje pracodawców w Ińsku. Może nauczysz się czytać ze zrozumieniem, co?

Słusznie, inaczej do tych "bezkręgowców" odzywać się nie można !

Pani D. miała na tyle silny kręgosłup żeby pójść na sesję i swoje powiedzieć i skończyło się na tym, że moje dziecko nie będzie już jadło posiłków takich jak kiedyś. Kto tutaj jest bezkręgowcem? Bo jeżeli już to na pewno Pan R., Pan C. i Pan L. Powinni się wstydzić za to co zrobili. Ktoś napisał, że Pani D. dawała ciepły posiłek ponad 25 dzieciom. Może to właśnie dzięki tej różnicy cenowej te dzieci mogły jeść te posiłki? Czy to Panowie L. R. C. również brali pod uwagę kiedy uzgadniali formę przetargu?

Odnośnik do odpowiedzi

Racin przyjął taktykę żwirowni straszyć ludzi. To im wszystkim najlepiej wychodzi. Jak dasz się zastraszyć to już po tobie. Dlatego uważam, że Pani Halina powinna odwołać się od tej śmiesznej komisji przetargowej i zapytać ich co brali pod uwagę do punktacji, po to przecież śmiech na sali żeby gmina nie faworyzowała swoich lokalnych przedsiębiorców. Już straciliśmy swojego przewoźnika dzieci wozi ktoś z zewnątrz. Obiady z zewnątrz, zubików zaraz wykończą jednym słowem tylko sklepikarze którzy nas rąbią mają się dobrze u niego. Władza też nie nasza tylko w aktówce przywieziona w komunie. Co to jest icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nadal twierdzę, że sprawa nie jest taka prosta. Jakby się tak zrobiło bilans zysków i strat to wybór tej drugiej firmy jest jedynie oznaką zemsty ze strony czubkowskiego. Ewentualnie są inne fakty o których nikt nie wie a których pojawienie się może rzucić nowe światło na sprawę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Tutaj ta wiadomość lepiej pasuje

Kolejny kwiatek po NOVA SPORT kórej gmina musi zapłacić 100 000

Firma cateringowa ESPAŃA będzie żywić nasze dzieci

Gmina Dolice ich pogoniła bo wiedzą co dobre a co nie .

A unas fachowcy od przetargów lekką ręką wywalili na bruk kolejną ińską firmę brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poczytajcie co to '' biznesmeni''

http://bip.dolice.pl...a/51/Info_1.jpg

http://bip.dolice.pl...a/51/Info_2.jpg

http://bip.dolice.pl...a/51/Info_3.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Pani magister Hochhaus wystarczyło tylko 10 minut poświęcić żeby znalezć w internecie ile jest warta firma ESPAŃA

Szkoła Dolice 2012.09.03. Cytat -Jesteśmy szczęśliwi że tej firmy już u nas nie ma, piękny uśmiech w słuchawce-koniec cytatu

Zapytajcie sami Tel.915640019

Odnośnik do odpowiedzi

W całej tej sprawie ewidentnie widać, że ktoś chciał żeby ta firma wygrała przetarg. Widać to po uzasadnieniu przetargu w Dolicach i w Ińsku. Mnie też ciekawi kto tak bardzo chciał żeby poprzednia firma zniknęła ze szkoły.

Do skandalu: Oni nie mają w gminie na telefonu. Bulwa buraczana kazała oszczędzać :lol: ! Oczywiście oszczędności trwają do czasu jak znowu nie naniosą zmiany w budżecie żeby pokazać, że wszystko jest "dobrze"...

Odnośnik do odpowiedzi

Jak może być inaczej skoro lokalni kacyki bez żenady, z gębą pełną kłamstw i zadufania we własną potęgę.Wybierają na stanowiska pracy w szkole swoje dzieci. Za nic mają określone prawnie procedury.Przecież radni ich nie zaatakują , bo "swoi",opozycja ledwo dyszy a reszta - leżeć i milczeć - bo inaczej się policzymy.Prawda Panie Racinowski? Vel TW"Janek". A co tam zaraz "ja mówię" napisze,że liczy się teraźniejszość a nie to co było kilka lat temu! A skoro tak, to hulaj dusza, piekła nie ma.... Jak naród daje się walić, to czemu tego nie robić, prawda Panie radny Kościelni i pozostali sługusy burka?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...