Skocz do zawartości

Gdzie jest protokół z sesji 29 marca?


?

Rekomendowane odpowiedzi

Szczekaczu gminny, który tu zawsze radnych, burmistrza i pracowników gminy bronisz, gdzie jest protokół z tej sesji? Teraz w ogóle nie macie zamiaru dodawać żadnych protokołów? Zasrani kłamcy, kiedy przychodziło co do czego to mówiliście, że trzeba było zatwierdzać protokoły żeby ktoś mógł je potem na BIP zobaczyć, a teraz? Cuchnie Wam lenistwem z wiecie z czego.

Odnośnik do odpowiedzi
Po co ci protokół młocie skoro czytać nie potrafisz|?

No to teraz zawiało ripsotą nie z tej ziemi. Pewnie twoi znajomi uważają cie za nieprzeciętnie inteligentną i bystrą personę ale powiem ci, że tutaj raczej pokazujesz swoją głupotę. Pamiętasz twojego kolegę, władzę, który....?

No to jak sobie przypominasz to nie ujadaj tutaj tylko idź pisać na vcity gdzie twoje miejsce. Tam poziom jest jak w sam raz dla takich jak ty :).

Do autora wątku, to już Michał też wychwycił ale ich stowarzyszenie ma pokojowe zamiary więc nikt z tym nic nie zrobi.

Odnośnik do odpowiedzi

Umiesz czytać czy może skończyłeś szkołę w Ińsku?

Zacytuj mi i innym fragment w którym gość powiedział, że pokojowe zamiary ich stowarzyszenie to coś złego.

Jak chcesz wiedzieć co mi się nie podoba to mogę Ci powiedzieć. Nie pasuje mi, że jesteś taki ograniczony w swoim słownictwie oraz to, że nie jesteś w stanie napisać więcej niż dwa zdania. Wszędzie Cie tutaj pełno a niczego nie wnosisz do żadnej rozmowy poza stwierdzeniami, że ktoś jest głupi albo, że nie powinien chcieć czegoś co Tobie nie pasuje. Może wyjdziesz ze swojej jaskini troglodyto i pokażesz, że w gruncie rzeczy u Ciebie też zachodzi jakiś proces myślowy czasami. Możesz mi wyjaśnić co Tobą kieruje, że nie chcesz tego protokołu albo, że przyczepiasz się jak ktoś krytykuje działania gminne, które ewidentnie zawierają uchybienia? Ten protokół powinien być zamieszczony bo nie ma kompletnie żadnych przeciwwskazań by było inaczej. Płacą Ci może za to żebyś w każdym wątku, mądrym czy głupim, długim czy krótkim, śmiesznym czy poważnym dodawał Twoje beznadziejne wpisy?

Czekam na odpowiedź i mam tylko nadzieje, że Ci się mózg nie przegrzeje jak zaczniesz odpowiadać.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak przegrzał Ci się mózg. Nie przejmuj się, tacy jak Ty tak mają.

Jakby Ci się jednak udało napisać coś co przypomina konstruktywną wypowiedź albo w ogóle coś co ma więcej niż wspomniane przeze mnie dwa zdania to nie krępuj się. Chętnie poznam powody dla których ktoś obsesyjnie broni gminy, która utrudnia nadzór społeczny nad władzą na każdym kroku.

Odnośnik do odpowiedzi
zapytanie do rajcy i gagi

Rajco, może nam łaskawie powiesz jak wygląda procedura opublikowania protokołu w Ińsku?

My chętnie poznamy ten proceder bo tutaj już jeden z Waszych zaczął psuć temat ale pewnie jak coś napiszesz to wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane w związku z "nieopublikowanym :o ?", "zaginionym :o?" a może "niesporządzonym z lenistwa protokołem :lol: ". gaga Ty też mogłabyś się do tego odnieść. Euro Ciebie tak wciągnęło, że już nie chcesz tutaj pisać? Nasi odpadli przecież chyba, że kibicowałaś komuś innemu to ok icon_redface.gif .

A w kwestii wątku to mam to do powiedzenia.

Nie bójcie się. To, że tego protokołu nie ma to tylko dowód na to jak funkcjonuje nasza gmina.

Niekompetentni, nieudolni, niewydajni itd. itd.

Zastanawiałem się jakiś czas temu co by się stało gdyby samorządy przekwalifikowano żeby działały bardziej na zasadach firmy. Nie mówię o jakichś radykalnych zmianach ale na przykład wprowadzeniu kwartalnych raport z pracy zatrudnionych w gmachu gminnych osób. Ewentualnie jakąś jednostkę pomocniczą w stylu menadżera z zespołem prawników. Wiecie jakby się gminie zrobiło? Jak w zegareczku by wszyscy chodzili. Kiedyś to wszyscy wiemy kto był tym "wszechwiedzącym" specjalistą od wszystkiego. No ale jak to w piosence Jantar było "nic nie może przecież wiecznie trwać".

Odnośnik do odpowiedzi

No i co z tego, że ukazał się protokół z sesji i tak nikt go nie czyta. Pani do która pisze protokoły to chyba do szkoły nie chodziła, ortografia i gramatyka "pod psem" i dodatkowo jest tak leniwa, że nawet nie chce jej się sprawdzić literówek, ale to mnie nie dziwi bo kiedy ma to robić zwykle nie ma jej w biurze RM tylko opowiada koleżankom o swoich problemach sercowych.

Panie przewodniczący powinien Pan tę panią zdyscyplinować i zmobilizować aby zadbała o siebie bo jest brudna i śmierdząca.

Odnośnik do odpowiedzi
spostrzeżenie

"wika" ty jesteś podłą szmatą. Jeśli chodzisz do tej pani i coś Ci u niej nie podoba to powiedz kobiecie w twarz. Tu nie wylewaj swoich spostrzeżeń bo i tak nic nie wskórasz. Bydle z ciebie bo chodzisz na co dzień do niej a plotkujesz tu na forum. Ja rozumiem, że tu można różne tematy poruszać ale tak postępować się nie godzi. Pani faktycznie nierzetelnie pisze protokóły ale zarzuć jej niekompetencje a nie używaj inwektyw. To taka moja prośba.......

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko będzie zawsze wiochą , tak samo jak te duperele jakie pseudo intelektualne panienki sobie wypominają łącznie z tymi plotami i śmieciami . Łap się za własną grubą dupę jak cię swędzi , ale pamiętaj o przykazaniach :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie twórcy tego protokołu. Pani kwiecień wie, że każdy wniosek formalny musi być przegłosowany przez radnych, prawda? Więc niech mi ta Pani teraz powie, dlaczego na drugiej stronie po wypowiedzi Terebeckiego nie ma informacji na temat formy przegłosowania wniosku złożonego przez racinowskiego, o przerwę w punkcie 4d obrad? Skoro Szafrana wniosek musiał być przegłosowany to i ten musiał być przegłosowany. Kto jest przełożonym protokolantki? Przypadkiem nie Terebecki skoro jego podpis widnieje na końcu? Czytasz Pan protokoły i dbasz o to żeby były rzetelne Panie Terebecki czy tylko na "wizji" umiesz Pan się popisywać?

Odnośnik do odpowiedzi

Łał...powiało mądrością dlaczego cała inteligencja Ińska wymądrza się na forum, niech każdy podpisze się swoim imieniem i nazwiskiem i skończą się te szczeki. Łatwo wycierac swoją d...ę czyimś imieniem.Prostaki z Was i tyle.Jak pies nie ma co robic.....Zainteresujcie się ważniejszymi sprawami patrioci lokalni.Coś tu śmierdzi -nie troską o protokół lecz zawistną starą panną HA !!!Najlepiej zwolnic wszystkich pracowników ,może zawiało by świeżością , a forum będzie do mądrej wymiany zdań!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę może od tego, że cieszę się, że nawet taki wieśniaczek jak ty wie gdzie inteligencja się zakorzeniła. To niewątpliwie wskazuje na to, że władza i jej sługusy poczyniły duży postęp w tym względzie. Ale niestety jako, że jesteście spuścizną starego systemu. Świadczy o tym to, że ciągłe dociekanie o imiona i nazwiska. Skończyło się TW Gość, teraz mamy demokrację. Prostakiem jesteś oczywiście ty ale nie widzę powodu żeby to jakoś szczególnie podkreślać bo każdy to może stwierdzić po poziomie wypowiedzi. Tak samo niski jak na komisjach i sesjach. Co do nieprzyjemnego zapachu to zgadzam się. Coś cuchnie i nawet wiem co to jest. Cuchnie ten skomuszony dokument, który sporządziła kwiecień, a pod którym podpisał się terebecki. To jest według ciebie dokument oddający prawdziwość posiedzeń? A to jest jeden przypadek. Tych dokumentów jest więcej. Kilka więcej takich uchybień i już mamy sporo informacji mniej. Może ciebie to irytuje bo nareszcie widać jak terebecki sobie żongluje informacjami.

Odnośnik do odpowiedzi
war or peace?

Co taki dupek jak Terebecki w połączeniu z Racinowskim i zgrają nieuków mogą dokonać dla mieszkańców gminy ? Co najwyżej przeciwstawić swoją głupotę pod osąd własnego narodu ( to wyjdzie, nawet jak on nie będzie chciał i będzie świadczyło o Ukraińcach i ich stosunku do Polaków). To może być swoista wojna polsko-ukraińska, której tutaj jeszcze nie było od 1945r. Oni nie grają już teraz fair w stosunku do pozostałych mieszkańców i to z dużą dozą bezczelności. Wystarczy tylko popatrzeć kim obstawiają zależne od nich stołki.

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej zwolnic wszystkich pracowników ,może zawiało by świeżością , a forum będzie do mądrej wymiany zdań!!!

Zdecydowanie warto ich wszystkich zwolnić i zastąpić lepszą kadrą. Brak wydajnej kadry pracowniczej w gminie to też powód jej mizernego stanu. Wystarczy zobaczyć co robią urzędy w innych gminach i urzędy jako takie.

Coraz częściej można zobaczyć młodych. Bystrzejsi, lepiej się znają na komputerach, są lepiej wykształceni. A forum się nie czepiaj malkontencie bo spełnia ono swoją rolę. Szkoda tylko, że tyki głupek jak ty tego nie pojmuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...