Skocz do zawartości

Promenada w Ińsku


kijek

Rekomendowane odpowiedzi

01ddbd043fe6afc28805da3810001923.png

Panie Racinowski ta "promenada" jest dla "swoich"? To jeszcze zrób pan schodki do Zimnickich i reszty tzw braci.....

Co to działanie ma wspólnego z promenadą od szkoły do plaży ??? Wszystko dla swoich za nasze pieniądze ? Czy w tej gminie tylko dla swoich robi się niby inwestycje publiczne.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,ta promenada ma być dla swoich,czyli Ińszczan,a także wizytówką dla przyjezdnych.Ja tam też chodzę z dziećmi i nie przeszkadza mi,że moimi sąsiadami za moim kocem są Państwo Zimniccy,którzy bardzo dbają o swój teren.Przy promenadzie jest wielu innych właścicieli posesji,lecz nie wymienię ich z nazwiska,gdyż to nie ma sensu.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ma jakiś sens. Taka dziwna promenada też. Po co kłamać, że będzie od szkoły do plaży jak na prawdę jest od rybołóstwa do zimnickich. Najpierw sprzedał im do wody grunt potem hotel następnie tartak żeby na końcu przekształcić to wszystko na co tylko chcieli w planie nie bacząc na pozostałe posesje. Ci pozostali jak ich nazywasz to ci których chce się za wszelką cenę wykurzyć by zimniccy zagarnęli wszystko na Młynarskiej. Potem zamkną szlabanem i będą jak anglik mieć soją ulicę. To przecież takie Racinowskie że nie można sobie inaczej tego wyobrazić. Tych wszystkich z Młynarskiej traktuje się tak by zniechęcić do wszystkiego. Dobrze wiesz skoro tam chodzisz, że między dwoma domami nie wolno było wjeżdżać ale zimnicki dla hochaus też zrobił manewr i jeździ ludziom pod oknami. Tobie nie przeszkadza bo ty tylko tam chodzisz z dziećmi a inni tam mieszkają. dlatego nie widzisz różnicy. to przecież twoje decyzje to jak masz się z nimi nie zgadzać? Też bym dmuchał w tę trąbkę. Bandytyzm w biały dzień. Trzymają ze sobą od lat i ciągle idą sobie na rękę. Cwaniacy z bandy zimnickiego i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie "boys" a kiedy będzie ta oczekiwana prawdziwa promenada!!! Ta przez park do plaży? Bo o tej była mowa. Dla mnie to jest wielkie zaskoczenie , że tam gdzie już coś jest to się znów robi a tam gdzie jest potrzebne nic się nie robi. Proszę mi w takim razie "boys" powiedzieć kiedy zrobicie to co należy robić za 20-30 lat???? Czy na wielkiego nigdy!!!????

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...