Skocz do zawartości

Gazetka Ińska


Sugestia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o takie gazetki co na wioskach często można spotkać to nie. Przydałoby się taka kilku stronicowa gazetka dla tych bez internetu. postawić ze 3 stojaczki po 20 gazetek a może starsza generacja by się tym zainteresowała.

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł świetny tylko kto to opracuje do druku i da pieniążki na papier i tusze no i na kopiarkę? Ale sam pomysł popieram bo starsi ludzie dostępu do internetu nie mają a czytać umieją. taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
Do nieogarniętych i Michała

na początek to może zdecydujcie się o co Wam wszystkim chodzi bo o gazetce była mowa jakiś czas temu i oryginalnym pomysłodawcą był MichałK. Poniżej są jego dwa wpisy na ten temat:

Gazetka Ińska była kiedyś dostępna w kiosku i w sklepach i nie było większego problemu z dostaniem jej. I jeszcze raz powtarzam, że gazetka może być dodatkiem do takowej telewizji jako źródło informacji dla osób nie posiadających komputerów i internetu.
Gazetka też jest w Ińsku potrzebna wy chcecie tylko tv internetową. W gazetce miały by się znajdować nie tylko relacje z sesji czy komisji ale również jakieś informacje z życie gminy inne niż polityczne. Fakt do realizacji tego(pisze także o telewizji) potrzeba kasy a na dzień dzisiejszy wątpię, że znajdzie się osoba która ni stąd ni zowąd kupuje kamerę za 2000 czy 3000 tylko po to by nagrywać sesje pomyślcie logicznie. Piszcie co chcecie ja jestem gotowy do działania ale powtarzam samemu nic się nie zrobi bo najważniejsza jest wspólna inijatywa obywatelska

Wniosek? Młody jest bystry a Wy macie opóźniony zapłon...

Ja od siebie dodam, że czytałem jeszcze przed telewizją Twoje relacje z posiedzeń Michał i byłem bardzo zadowolony z rzeczowości i braku przekręcania faktów. Pisałeś krótko, zwięźle i na temat. Pomyśl czy to nowe stowarzyszenie nie zajęłoby się publikowanie takie miesięcznika albo dwutygodnika. Przecież taka gazetka co tydzień nie musi wychodzić. Chodzi o informowanie mieszkańców o najważniejszych sprawach tak żeby mogli faktycznie brać udział w życiu publicznym. Ewentualnie tak jak napisałeś, połączyć przyjemne z pożytecznym i w gazetce zamieszczać ważne informacje ale też takie życiowe, które dotyczą każdego z nas.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek pisze bo z zazdrości zaraz zębami klawiaturę pogryzie :).

Włodek nikt Ciebie nie będzie nosił na rękach bo Michał za Ciebie umieszcza nagrania w internecie. Niczego nie oferujesz poza samym nagraniem więc po co mają Ci się oklaski należeć?

Odnośnik do odpowiedzi
pewnie, że Michał sie tym zajmie, skoro wysupłał 2 lub 3tyś na kamere to i znajdzie kasę na drukarkę i papier

Nikt nie mówił, że ma się zająć. Jego sprawa czy to zrobi czy nie ale taka inicjatywa na pewno znajdzie poklask u starszych mieszkańców. Chcą być na bieżąco to będą a jak Michał nie będzie chciał się tego podjąć to też się świat nie zawali.

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej Michałowi wsadzić jeszcze gminny informator do zrobienia,a buźka,duśka i kuśka sobie poczytają.A jak by mu było mało,to wsadźcie mu jeszcze miotłę w tyłek i niech Ińsko zamiata.Cwaniacy do roboty nieroby.Wy tylko macie zamiar młodego napuszczać, podpuszczać i macie z tego uciechę.A gońcie się...

Odnośnik do odpowiedzi
Michał spuść z tonu! Podniecaj się w łóżku! Politykę zostaw starszym! Tak będzie lepiej dla nas i dla ciebie!

Najlepiej zostawmy aktualny stan rzeczy bo "starszym" to odpowiada, nie icon_mrgreen.gif ?

No to się uśmiałem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...