Skocz do zawartości

Euro 2012


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kadra młoda ale może tkwi w nich jakiś potencjał. Mecze, które graliśmy do tej pory nie były takie złe. A muzyka ze stylem ludowym to w sumie trend, który już od jakiegoś czasu się utrzymuje. Więc nie dziwi mnie ten wybór. Sama piosenka też jest przyjemna dla ucha :). Kobietki są sympatyczne :).

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tego darcia z tym hitem na ero. Jest bardzo dobry ma zagrzewać i piłkarzy i kibiców. Ta piosenka spełnia te wymagania. Rodowicz, Wilki, Feel dali plamy i teraz huzia na rózia na starsze kobitki które mają więcej dumy narodowej niż nasza władza i reszta durni. To i tak będzie przebojem i niech te wyżeracze typu Rodowicz nie wymyślają plagiatów i innych bzdur. Wypowiedź dziennikarza sportowego, że obywatele sobie jaja zrobili jest nieetyczne bo zagłosowało bardzo dużo ludzi na tej przebój. Taka wola ludu i won!!!! Tak jak w Insku wolą było "lepsze" zło Racinowski-hahahahahahahahah koń rżałby ze smiechu!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nasza narodowa duma to od zawsze WIEŚ I FOLKLOR kto się tego wstydzi niech wypieprza z kraju. Treść piosenki jest jak najbardziej na tę okoliczność a muza też nasza. To my jesteśmy gospodarzami każdy naród swoje dobra narodowe chwali. Tylko teraz rząd wprowadził trendy na USA a ci nas już nieźle wykolegowali. Poczytajcie na onecie jakie badania po cichu prowadzą . są wstanie każdą anomalię na nas sprowadzić. Tsunami w Japonii też prawdopodobnie amerykanie palce maczali i tak wszędzie. Zespół "Jarzębiny" BRAWO< BRAWO

Odnośnik do odpowiedzi

to prawda, amerykańce wszędzie swojego nochala wsadzają i zawsze im tego wstrętnego nochala utrą, niech pilnują swego nosa, a nasz folklor i ludową kulturę trzeba kochać i pielęgnować, i się jej nie wstydzić!

Odnośnik do odpowiedzi

Taka historia nasza, że najpierw ruskie nas cisnęli, potem ukraińcy mordowali o niemcach nie pomnę a teraz jesteśmy sługusami Ameryki wystawiając się na pośmiewisko bo jesteśmy chyba jedynym ulubionym krajem europejskim który ma wizy to przyjaciół amerykanów. Co do kultury wiejskiej to to nasz symbol od dziada pradziada. Mówienie ,że ta piosenka jest wstydem mówią osoby które stały się tzw.ostatnio "celebrytami i nowobogackimi świrusami". Te wszystkie cizie co po kilku mężów maja i co tydzień są z innym partnerem mówią o kobietach które kultywują naszą tożsamość. Szkoda ,że tego im publicznie w twarz nie można powiedzieć. Tfuuu wstyd i hańba.

Odnośnik do odpowiedzi

A kupione na bazarku od rolnika ze wsi swojskie kiełbaski i inne frykasy jak jajeczko od wiejskiej kurki to też wstyd????????????? To wpieprzajcie tę chemię i będziecie wyglądać szybko jak zwiędłe flaki icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi
5 dowodów na to, że nasza piosenka na Euro jest genialna

Wybór pieśni „Koko Euro Spoko†na oficjalny polski hymn mistrzostw wbił chyba wszystkich w osłupienie. Szybciej otrząsnęli się z niego krytycy (na nich zawsze można liczyć!) i oto mamy w mediach lincz Bogu ducha winnegoensemble’u Jarzębina, autorów piosenki i samych na nią głosujących.

Szanowany nawet w kręgach wysokiej socjety performer Konju, kojarzony onegdaj ze stylowym zespołem Big Cyc, był nawet uprzejmy się wyrazić w „Wyborczejâ€, iż ze względu na wiek wykonawczyń „ma nadzieję, że dożyją do Euroâ€. Samo dzieło słowno-muzyczne również skrytykował bez znieczulaczy, twierdząc że „to utwór o estetyce takich metropolii jak Suchożebry, Gnojewo czy Parczewoâ€.

Nie śmiałbym odbierać Konjowi w tym temacie racji, gdyż kto jak kto, ale on akurat zna niewątpliwie wszystkie te mieściny, gdyż jako lider polskiej ekstraklasy chałturników cały sezon letni spędza na objazdach wszelkiej maści festynów, wesel i wiejskich dyskotek. Tak więc w tym temacie się nie wypowiadam.

Dziwi mnie jednak (a nawet nieco niepokoi!) ilość kalumni, jakimi obsypywany jest babinowy utwór przez poważnych komentatorów, a bardziej jeszcze zajadłość, z jaką się to czyni. Na przekór więc wszystkim, i z otwartą przyłbicą, pięć dowodów na to, że był to świetny wybór.

To można przełożyć w szerokim pojęciu na pracę gminy w ostatnich 6 -u latach. Bród,smród i ubóstwo.Ale czy ten gminny chwolodupiasty plebs cokolwiek z tego rozumie.Śmiem twierdzić że nie, bo umysły mają przeżarte lokalnymi układami. Cierpi ogół mieszkańców, oni opływają w dostatku i to najbardziej przykre z naszych podatków.

Odnośnik do odpowiedzi
fajne babki

Uważam, że piosenka zagrzewająca piłkarzy do gry jest spoko!!!!! To nasze korzenie i nasza duma narodowa. Ten kto się z tego wyśmiewa niech potem pokaże się na wsi to należy go po wiejsku przyjąć! Bo jak takiego Lisa czy Mleczko lub innego Ogórka traktować. Powiem więcej jeśli tacy ludzie którzy byli dla mnie do wczoraj jakimiś autorytetami to teraz są zerem. Dziewięciu pozostałych wykonawców to jakiś cyrk zawiedli mnie :Rodowicz, Wilki, Feel i pozostali. Wprost nie było co słuchać. Dobrze ,że spontaniczne proste Babki dały czadu. Brawo kobitki ze wsi -tak trzymać!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Realizm mówi ,że trudno będzie pokonać dzisiaj przeciwnika. Ale serce podpowiada , a może ?

To się nazywa lokalny patriotyzm. Mimo ,że Tuska i jego zgrai nie lubię , bo oszukują , to drużynie życzę wygranej.I nieważne czy 1 , czy też 2 :0.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czuje żal, że odpadliśmy tak szybko jako gospodarze. Według mnie nie mieliśmy szans z takim ustawieniem.

Widzieliście jak Czesi obstawiali bramkę kiedy my ich w pierwszej połowie przyciskaliśmy. Niby było blisko ale żadnej bramki nie strzeliliśmy. Trudno się mówi, wygrał lepszy i trzeba się z tym pogodzić. Zastanawia mnie tylko jak to się stało, że Rosjanie dali Czechom popalić a my nie mogliśmy. Szkoda, na prawdę szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...