Skocz do zawartości

Nagrania z ostatniej sesji!


Kiedy???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie można na tych nagraniach gdzieś dostawić taką drobną informację na jaki temat się rozmawia albo jakiego punktu obrad dyskusja dotyczy? Ja czasami sobie przewijam bo ktoś miele ozorem a nic mądrego z tego nie wynika.

Odnośnik do odpowiedzi

Takie dopiski to faktycznie dobry pomysł. Nie musiałyby być nawet przez cały czas dyskusji tylko na przykład przez pierwszą minutę albo dwie a potem znikać. Michał będzie musiał się zadeklarować czy jest za czy przeciw. Włodek pewnie też chociaż chyba ten pomysł upadnie bo Włodek nie wyrazi na to zgody :P.

Odnośnik do odpowiedzi
Siedź cierpliwie przed kompem i uważnie oglądaj obrady a nie wyrywkowo ! A później błazenada na caffe !

Twój pech, że jesteś na terytorium DEMOKRATYCZNEGO Państwa członkowskiego UE więc twój nakaz mnie tyle obchodzi co zeszłoroczna zima ;)!

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca jak zwykle nic nie zrozumiałeś i próbujesz zabłysnąć.To ma służyć wygodzie a to,że ktoś wyrywkowo ogląda to jego sprawa i nic Ci do tego!!! Naucz się prowadzić dialog z innymi a nie starasz się wszystkich zmusić do czegoś.Już w radzie mamy takiego jednego pana,który wszystkim zamyka buzię jak próbują coś powiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś ma ułatwić oglądającym omawiane sprawy to rajca pierwszy żeby wszystkim wszystko zabronić :D :D :D

Przedmówca słusznie zauważył,że rajca tego pana bardzo przypomina :D :D :D Może ten pan wylewa tutaj swoje łzy bo czuje się niedoceniony :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę i nie słyszę aby ktoś z Rady zamykał komu innemu dostęp do dyskusji w trakcie sesji, przesadzasz gościu.

Telewizja Włodka po to się"produkuje", aby uważnie ją oglądać (od deski do deski).Aby nic z sesji wam nie umknęło.

Widać, że już po jednym nagraniu, niektórych nudzi oglądanie prac Rady.Zawiedli się myśląc, że ujrzą knowania korupcyjne, złodziejstwo czy też okładanie się po pyskach IFS-u z opozycją.

A to tylko żmudna praca dla dobra mieszkańców Gminy, bez spodziewanych "sensacji"

Odnośnik do odpowiedzi
Nie widzę i nie słyszę aby ktoś z Rady zamykał komu innemu dostęp do dyskusji w trakcie sesji, przesadzasz gościu.

Telewizja Włodka po to się"produkuje", aby uważnie ją oglądać (od deski do deski).Aby nic z sesji wam nie umknęło.

Widać, że już po jednym nagraniu, niektórych nudzi oglądanie prac Rady.Zawiedli się myśląc, że ujrzą knowania korupcyjne, złodziejstwo czy też okładanie się po pyskach IFS-u z opozycją.

A to tylko żmudna praca dla dobra mieszkańców Gminy, bez spodziewanych "sensacji"

- Widać ile Szafran w rzeczywistości się udziela

- Widać, którzy radni się udzielają

- Widać, że kamera wpływa na radnych bo ja ich inaczej pamiętam ;)

- Widać jaka to "ciężka" praca ;)

- Widać kto się udziela a kto powinien zamiatać krawężniki

- Widać kiedy burmistrz i poszczególne osoby nie chcą żeby o czymś się rozmawiało albo nie wiedzą jak poprowadzić rozmowę

To ty najwidoczniej chciałeś oglądać sesje i komisje dla sensacji. Ja oglądając nagrania uświadomiłem sobie żeby teraz żaden radny nie może w żaden sposób skłamać o czymkolwiek. Za to dziękuję Szafranowi i Portalowi Ińsko. Aha no i święta się zbliżają więc nie dziwne, że ruch jest mniejszy. W ogóle to wytłumacz mi skąd ta troska o zainteresowanie filmami :)? Wejdź sobie na stronę Nowej Stepnicy i ciesz się, że nasza gmina pomimo, że słabo rozwinięta nagrywa sesje i komisje. Z tego powodu trzeba się cieszyć a nie jak ty siać ferment i nienawiść pośród ludzi. To co zostało zasugerowane to i tak będzie od Szafrana i Michała zależeć ale ty oczywiście czujesz zagrożenie bo każde ułatwienie nie jest tobie na rękę.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca ale o co Ci chodzi? Jak jakiś radny pajacuje albo zachowuje się jak debil to nie widzę powodu żeby o tym nie pisać. Kościelny został podsumowany i zobaczcie jak grzecznie siedzi. Pełna kulturka Panie radny, tak trzymać :lol: :lol: :lol: :lol: !

Odnośnik do odpowiedzi
Rajca ale o co Ci chodzi? Jak jakiś radny pajacuje albo zachowuje się jak debil to nie widzę powodu żeby o tym nie pisać. Kościelny został podsumowany i zobaczcie jak grzecznie siedzi. Pełna kulturka Panie radny, tak trzymać :lol: :lol: :lol: :lol: !

Takie dopiski były w tym filmiku o kościelnym może rajca to kościelny i dlatego się tak burzy? W sumie to mi to obojętne. Z napisami czy bez ważne, że są nagrania.

Odnośnik do odpowiedzi

Wpłynąć na nagrania to to nie wpłynie ale na pewno będzie jeszcze bardziej przejrzyste niż było a chyba na tym zależy wszystkim. Praca samorządowców musi być przejrzysta bo potem łatwo można ocenić ich pracę podczas wyborów.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo wszystkich przepraszam ale napotkałem małe problemy techniczne przy publikowaniu filmu z sesji. Niestety nie wiem czemu ale program sam ucina mi 3 głosowania nad uchwałami. Proszę wszystkich o cierpliwość i przepraszam za opóźnienie. Nie chcę zamieszczać okrojonego filmu żeby nikt mi nie zarzucił manipulacji. Przez ten świąteczny weekend zbadam problemy techniczne i kiedy to naprawię film zostanie zamieszczony na youtube. Po za tematem życzę wszystkim bez wyjątku wesołych świąt !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...