Skocz do zawartości

Portal Ińsko i Liwak


???

Rekomendowane odpowiedzi

Re: Ścienne - moja mała ojczyzna

Postprzez pielęgniarka 05 Cze 2011 11:03

Krokus ty śląski idioto, czyżby wypaliło ci rozum w tej twojej budzie. Weź lepiej taczkę i zacznij naprawić swoją drogę.Nie szkoda ci posrańcu czasu na obronę buraka. I tak fuchy u niego nie dostaniesz, no chyba że załatwi ci stróżowanie i kapowanie na nowej żwirowni. Jaki z ciebie górnik, chyba "przodowniczy", nie mył z przodowym.A najlepiej idź do lekarza i to tego samego, którego polecasz J.G.

pielęgniarka

Re: Ścienne - moja mała ojczyzna

Postprzez sąsiadka 05 Sie 2011 20:06

Radny ze Ściennego to krętacz do jednych mówi ,że jest przeciw żwirowni a innym ,że za żwirownią i jak tu takiemu zaufać.Zresztą wasza sołtysowa też jest cichą popleczniczką żwirowni.A ,że jej dzieci drą się nad jeziorem i muza włączona na kitę to chyba za przyzwoleniem ważnej mamusi.Załatwiła sobie plan jako radna i resztę ma w d****.Jak można pozwalać ,żeby dorosłe córki tak blisko Ostrowia tak się zachowywały.Dzieci rządzącego dziadostwa któremu słoma z butów wystaje. icon_evil.gif

sąsiadka

Odnośnik do odpowiedzi

Re: Linówko śpi?

Postprzez sarna 03 Lip 2011 10:22

Głupek Halejcio na sesji twierdzi,że tybulcy nie koszą swoich terenów.

Ten kłusownik we wszystkich dziedzinach , poucza właścicieli co mają robić.

Ale zapomniał co należy do obowiązków gminy i milczy o jej nieróbstwie.

Wykosić to by należało tych gminnych lizodupów, bo oni za darmo korzystają z naszych pieniędzy.

Sołtys a czemu u was od lat przez drogę ciekną ścieki??? Czyżby to źródełko wybiło w wasze dziurze???

sarna

Re: Linówko śpi?

Postprzez dzik 03 Lip 2011 13:16

Ostatnio kłusował w okolicach Koziej Góry. Jak poszło polowanie sołtysie?????

dzik

Re: Linówko śpi?

Postprzez spragniona 15 Lip 2011 23:27

A będzie na tej zabawie dziczyzna sołtysie????? Ewentualnie może być sarnina i bimberek.

Odnośnik do odpowiedzi

Re: Linówko śpi?

Postprzez inicjator 15 Paź 2011 10:45

Zapraszamy mieszkańców Linówka, którym na sercu leży dobro ich samych oraz potomnych by dziś o 17.oo przybyli do świetlicy wiejskiej na spotkanie z inicjatorami referendum w sprawie powstania żwirowni w gminie.Powstanie tak uciążliwej inwestycji spowoduje pogorszenie stanu wód pitnych, wzmożenie hałasu, niebezpieczeństwa na drogach,utraty wartości waszych domów i wiele innych zagrożeń które będą omawiane na spotkaniu.SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

inicjator

Re: Linówko śpi?

Postprzez prawda i tylko prawda 17 Paź 2011 11:59

Dziękujemy Panie Sołtysie, że zaszczycił Pan nas swoją obecnością.Przynajmniej wiemy czym zamydlił oczy Panu Burmistrz.Klucze otrzymane w ostatniej chwili i to samo co w Ściennym komary ,stęchlizna, smród i przeszywające zimno.Taka jest nasza Polska gościnność.Dzieci w takich warunkach nie mają prawa przebywać takie pomieszczenie kwalifikuje się do zamknięcia przez sanepid.Ciekawe czy obiecaliście też mieszkańcom Linówka odszkodowania jak ich domy już prawie w rozsypce runą jak domki z kart.Dobrze, że choć żona prawdę powiedziała, że mieszkancy nie przyszli bo ich Pan postraszył.A gdzie ci ludzie sami mają głowy tego sama nie wiem.

Odnośnik do odpowiedzi

więcej 'rodzynków" mi sie nie chce szukać, zwłasza tych poświeconych Szafranowi, a jesli teraz do ciebie durniu nie dotarło dlaczego referendum nie miało frekwwencji no to juz twój problem

Odnośnik do odpowiedzi
więcej 'rodzynków" mi sie nie chce szukać, zwłasza tych poświeconych Szafranowi, a jesli teraz do ciebie durniu nie dotarło dlaczego referendum nie miało frekwwencji no to juz twój problem

Twoich "rodzynków" nie będę wyszukiwał bo są codziennie. Nie licz na mieszkańców. Tak jak ich potraktowałeś tak potraktują ciebie. Nie rób wyliczanki bo jak ja tobie wyliczę te wasze obelgi to staniesz przed temidą. Możesz sobie bojkotować wszystko teraz zbojkotują ciebie.Poczuj co to znaczy być Adamem Słodowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poświęć jeszcze więcej czasu na szukanie "rodzynków" to stare miasto czy jak tam ten plac nazywasz na pewno ocalisz. Śmieszny mały krokusik..........................................................

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...