Skocz do zawartości

Uchylona uchwała w sprawie wysokości diet


Przypominam

Rekomendowane odpowiedzi

Przez spamujących temat został zamknięty ale uważam, że nadal powinniśmy o tym pisać. Jest to ważna sprawa tym bardziej, że ktoś celowo dążył do zamknięcia tematu. Jeżeli chodzi o mnie to rozstrzygnięcie wyraźnie mówi, że sołtysi mogą ale nie muszą dostawać wynagrodzenia a ponieważ pomysłodawcą był Radny Szafran to uważam, że było to zrobione po to żeby zyskać poparcie, którego mu brakuje. Niestety w obecnej sytuacji gminy nie ma miejsca na takie pomysły. Pan radny mocno przesadził z tym pomysłem.

To tylko jeden z nielicznych przykładów jak niechlujnie podejmowane są uchwały rady miejskiej w Ińsku. Wcześniej były inne już tu pokazane ale nie koniecznie dobrze przyjęte Może jednak warto się nad tym pochylić bo buble prawne szkodzą nie tylko wizerunkowi Gminy ale uderzają w wiarygodność radnych i obsługującego biuro rady prawnika. Bije to jednak najbardziej chyba w finanse gminy. Jak się uważnie poczyta teść rozstrzygnięcia to publiczne pieniądze rozrzucane są na lewo i prawo

e712dj.png

o7kac6.png

263jasw.png

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominaj, przypominaj tylko czy rajcy to usłyszą i opozycja? Wątpię czy ktokolwiek zrozumiał intencje "gagi". A były one jak najbardziej słuszne. Nie może być bowiem lepszych i gorszych mieszkańców. Może ta kobieta jeszcze nas czymś uświadczy ale nich nie liczy na Szafrana bo on ponoć kwiaciarek, kucharek i generalnie kobiet nie dzierży icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif Aha jeszcze amerykanek! Cop innego jeśli już chodzi o amerykanów :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Gaga obrzucała wszystkich błockiem na caffe ale jak widać bez efektu ?

Włodek nie pisze nic bo kiedy mocno kłamie to władza wszystko zauważy. Szanowni Państwo Radni wiedzą, kiedy "interweniować" . Nic gaga nie zrobisz bo Państwo Radni dbają o interesy gminy.

Rozstrzygnięcia nadzorcze tego nie zmienią ale władza dzięki temu domyśla się kim jesteś gaga.

Trochę pokory... schyl główkę!

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz "władzo" mnie osobiście ani ziębi ani parzy to co wyrabiacie. Jednak wydaje mi się, że na wszystko przyjdzie pora. Na "władzę" też. Powiedz co mi przeszkadza pracując 85km od Ińska to co robicie? Cieszy tylko jeden fakt, że Szafran nie kłamie tylko nie umie znaleźć się w waszym kłamstwie. Na domiar złego nie ma wsparcia logistycznego a to powoduję jego obawy, że robi źle.Niesłusznie bo wszystkie sprawy które kwestionował obalono no i z czego tu się cieszyć drogi "władzo"? Nie mogłam brać udziału w dyskusji bo miałam służbowy wyjazd a i do tego przyplątało się "grypsko" takie czasy.

Odnośnik do odpowiedzi
nerwowo szukają

to że piszesz władza udawadnia kim jesteś , albo ich sługusem o nazwie krokus lub jego panem burakiem . Do wpisu niestety nie pasuje terebecki , gdyż wpis za bardzo ogładny :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Szanowni Państwo Radni wiedzą, kiedy "interweniować" . Nic gaga nie zrobisz bo Państwo Radni dbają o interesy gminy.

Sądzę,że radni nie wiedzą co znaczy "interweniować", bo interes gminy to kompletne dno. Rozdziel władzo wasze "interesiki" od tego co jest interesem ogólnym gminy i jej mieszkańców. I tutaj Szafran ma rację ale nie wie jak ją osiągnąć i komu w was trzeba "przepłukać" mózgownice. Tak czy inaczej nie macie poczucia zdzierania resztek pieniędzy z budżetu na swoje wypłaty i diety.

Odnośnik do odpowiedzi

Gaga jest urzędniczką, pewnie wykształconą jednak oszczędnie gospodaruje prawdą lub wprowadza forumowiczów w błąd.

O tym jednak wszyscy już wiedzą więc powiedz nam gaga . O co tak naprawdę chodzi w tej grze ?

Uchwała zostanie poprawiona i problemu nie ma . Włodek na swoim portalu realizuje pewne założenia.

Powinnaś w wolnej chwili zainteresować się piłką w ińsku a takie tematy pozostawić dla Radnym .

Podobnie jak gaga ja również musiałem "odpocząć".

A do tych co nadal myślą , że jestem śp. Z.K. to moja absencja nie służy wielu.

Za dużo jadu a najwięcej u gagi.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tylko jedno na myśli dlaczego Pan Szafran pisze "kto pyta nie błądzi" to dlaczego gagi nie zapytał o co jej chodzi z tą uchwałą tylko wyzwał od głupich bab i że nie będzie nami jakaś urzędniczka rządziła. Może trzeba najpierw zapytać jak się nie rozumie a nie od razu huzia na rózia. Co za prymitywy jedne. A ten amerykanin się cieszy ,że nie musi do gminy datków płacić.Jedni muszą płacić haracz a drudzy mają granty.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...