Skocz do zawartości

Terebecki i Szafran jeden za a drugi przeciw


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzucał brak logiki w podejmowaniu decyzji o referendum co przecież było dla wszystkich zrozumiałe. A sam teraz nawołuje do protestu gdzie nawet nie pada data kiedy???? "środa godzina 11.00" która środa???? Sam wytykał grupie inicjatywnej brak rzetelnej informacji ech dobrze kogoś krytykować w słusznej sprawie a samemu pleść głupoty w sprawie na którą nic a nic wpływu nie mamy. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
po co gaga tu zabierasz głos, nie jesteś ziemianką, a jak strajk będzie dotyczył kwiaciarni lub smażalni kurczaków to wówczas coś o tym możesz powiedzieć

Ty niemiecka szmiro odczep się od kobiet. Ja jestem rolnik z gminy i nie sraj żarem. Czekaj cwaniaczku ty przyjedziesz do Ińska będą tu dywany czekać jak na Giera!!! Nie umiesz rozmawiać to nie powtarzaj tych samych tekstów bo rozpoznają ciebie z tym klepaniem już wszyscy na tym forum. Po za tym "gaga" to urzędniczka a nie kwiaciarka. A jakby nią była to by świadczyło o jej inteligencji. A co ty szmiro pokazałeś?

Odnośnik do odpowiedzi
Zarzucał brak logiki w podejmowaniu decyzji o referendum co przecież było dla wszystkich zrozumiałe. A sam teraz nawołuje do protestu gdzie nawet nie pada data kiedy???? "środa godzina 11.00" która środa???? Sam wytykał grupie inicjatywnej brak rzetelnej informacji ech dobrze kogoś krytykować w słusznej sprawie a samemu pleść głupoty w sprawie na którą nic a nic wpływu nie mamy. Pozdrawiam.

Co prawda to prawda. Patrzcie jak to los ludzi czasem stawia pod ścianą. Władza musi się też nauczyć słuchać woli ludu a nie tylko szantażować i grozić. Potem to działa dokładnie na odwrót.

Odnośnik do odpowiedzi

Sami wiedzą jak ludzi mają w poważaniu a teraz po prośbie idą do tych których w wyborach oszukali. Macie chociaż trochę wstydu???? Racja ,nawet daty nie podali kiedy ten protest :lol: To świadczy tylko o prostakach którzy się za to biorą. Płacić rolnicy ,, płacić dostajecie za nic dotacje jesteście radnymi macie z czego :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
po co gaga tu zabierasz głos, nie jesteś ziemianką, a jak strajk będzie dotyczył kwiaciarni lub smażalni kurczaków to wówczas coś o tym możesz powiedzieć

Jak widzę Krokus zna wszystkich. Wie kto sprzedaje kwiatki, kto pomidory, kto kartofle a kto buraki. Sam mieszka w krzakach. Panie radny na pluciu nic pan nie zarobisz. Możesz pan tylko stać na swoim parkingu przed kościołem bo dalej już musisz łódką płynąć. Ale jedź protestować , koniecznie jedź może spotkasz tam ukochaną "gagę". Ciekawe czy ona w takich tępych mózgach gustuje. "gaguś" odezwij się bo włodek za tobą tęskni!!!

Odnośnik do odpowiedzi
gaga poleciała na miotle na zebranie Chamclubu Gaga, wróci to się do krokusa przymili

Już gorszego chama od ciebie kwiatku nie ma. Zmień płytę i traktorkiem śmigaj na tę manifestację :lol: do środy dojedziesz bo przecież do której środy nie wiesz :P

Odnośnik do odpowiedzi

He he jak to pisze te paszkwile ten co ma swojego bloga w "pełnej kulturze" i portal co jest jedyny prawdziwy i prawdomówny to już wiem dlaczego. Bo wszystkie żale wylewa tu na caffe. Nie zauważa, że u niego jak w gminie cofa się do średniowiecza. MichałK też krzyczy idźmy do przodu a razem z nim cofa się do tyłu. Może jednak idźcie do kobiety Pani Krysi weźcie nauki i dopiero cokolwiek róbcie. Niech Pani coś zrobi z tą cofką bo panowie pobłądzili a pan szafran zionie na dodatek do kobiet. Jak z kimś takim współpracować?

Odnośnik do odpowiedzi

Era Szafrana jeszcze się nie zaczęła a już się skończyła. Takie moje zdanie. Jest gorszy od Racina ten chociaż słucha a Szafran tylko krytykuje. Na dodatek nic mądrego nie robi. Skłóca i wyklucza potencjalnych chcących wejść mu w drogę. Ale się przejedzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Obstrukcji dostaliście ciągle ten szafran i szafran terebecki szafran to w końcu o co wam chodzi .Każdy może siąść przy stole i bezmyślnie podnosić dłoń nie znając tematu.Zaangażowanie innych RADNYCH jest tak wielkie że nawet niezauważalne.Zacznijcie w końcu interesować się cicho ciemnymi nierobami którzy nic nie robią poza wcinaniem paluszków.Naród głupi nie zauważa istotnych spraw najlepiej siedzieć cicho nie wychylać się a cztery lata miną dietka na nową kanapę się przyda i tyle z tej kadencji a ty narodzie cierp.

Odnośnik do odpowiedzi
Do alkoholika

Masz kogoś konkretnego na myśli? Bo o ile ja to wszystko widzę, to tutaj raczej sprawy bieżące się omawia a nie to co ma być. Terebecki nagle wstawia się za rolnikami a Szafran kiedy miał okazje nie popisał się. Nie wiem o co Tobie chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty alkoholik sam nie wiesz czego chcesz. Ja Ci przypomnę, że jeszcze kilka dni temu sam piłowałeś gębę na Szafranie a teraz mówisz innym, że są ważniejsze rzeczy do rozmowy. Na przykład co? Sam pewnie nie wiesz co się dzieje w Ińsku. Dowiedz się najpierw o czym chcesz rozmawiać a potem rób wątki.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do opozycji skoro się tu pojawiła jak widzicie przyszłe Ińsko? Dlaczego na wpisy o nie dopuszczaniu do powstania żwirowni nikt z Was nie chce się odnieść. Bo opozycja to Działoszewska a Działoszewska to gryfskand, bioetanol i żwirownia może do tego dojdzie spalarnia. Tak opozycja widzi przyszłość naszej gminy. W ten sposób chcecie zwyciężać! krytykować Racinowskiego! Przecież jesteście gorsi od niego. Wy nie powstrzymacie się przed niczym. Was strach się bać! Nie czadźcie sami sobie a jeśli chodzi o obelżywe wpisy to akurat "obserwator" i pozostali społecznicy z portalu "używali" po niektórych mieszkańcach aż miło. Teraz wszyscy są święci. Boże co za skamlanie zbitego psa!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem tyle na ile mi pozwalają obecni włodarze na stronach internetowych a że jest dość mało informacji zadawalam się relacią wideo z sesi .Gołym okiem widać że na przykład RADNY KOŚCIELNY nie głosował dwóch ustaw jak będzie wyglądał protokół 13 za 2 przeciw RADNY TEREBECKI wie co robi i ogarnia sytuacie czy trzeba mu pomóc niby nic a jednak przekręt nagranie jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Na następnej sesji ponoć mają ogłosić przyłączenie się PANA SZAFRANA do IFS .I wychodzi na to że opozycje wymiecie z rady ciekawe co obiecali zamiast stołka BURMISTRZA stołek jego ZASTĘPCY.ROZMOWY PONOĆ W TOKU.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty "alkoholik" zgłoś się od razu do Czerwonki on cię na pewno wyciągnie z nałogu. A białe myszki już widzisz? Takiego idioty to nawet IFS nie weźmie. A wybory wygramy jak zawsze :D Szafran nie umie rozmawiać on tylko krzyczy a my takich nie przyjmujemy :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widze trzeba być szalenie inteligentnym bez skazy mieć wygórowane ambicje i milczeć na sesiach żeby przyłączyć się do takzwanej elity wszechwiedzących moralistów.A jeżeli chodzi o CZERWONKE to radze żeby przeczytał pare fachowych książek ,poradził by sobie wtedy z sobą i zaczoł dopiero nawracać.Białe myszki widziałem a oszem,tylko coraz częściej widuje te szare na filmikach SZAFRANA.Całe szczęście że RADNY to zdementował już się obawiałem o zdrowie pana Mietka siedzieć jak szarak i przyklaskiwać to wykończyło by chłopa.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba na prawdę masz problemy :alkoholik: Bałeś się o Pana Mietka czy Włodka? Jak masz psa Burka to na wołanie Azor nie przyleci :lol: Ty lepiej do tego Czerwonki idź lepiej a jeszcze lepiej do naszej przychodni "Doktor Ewa" tam na pewno Cię wyleczą.

Odnośnik do odpowiedzi
do alkoholika

Ty chlopie sam zaczynasz a potem pretensje do całego świata. Włodka zostaw w spokoju jest na proteście w Szczecinie może wywalczy mniejsze podatki dla rolników, niepłacenie składek KRUS, dopłaty do paliwa w całości i jeszcze inne profity dla rolników. Pomaga mu Terebecki ja ci mówię sukces gwarantowany!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Przeoczenie a z tym problemem to szkoda że wszyscy widzą go u kogoś a nie u siebie SZKODA.

O to idzie nie widzisz swojego problemu. Posłuchaj dobrych rad i idź w Niemczech do psychoanalityka. U was to lepiej brzmi niż u nas ale i tak na jedno wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...