Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ogladałem sesje i słyszałem, że ten zdrajca i kłamca dogaduje się z dyrektorką żwirowni w sprawie otwarcia żwirowni. Czyli ten patałach dalej knuje przeciwko Ińsku. Tu uju złamany w gudowie sobie żwirownie owórz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Jace zdrajca napisał:

Ogladałem sesje i słyszałem, że ten zdrajca i kłamca dogaduje się z dyrektorką żwirowni w sprawie otwarcia żwirowni. Czyli ten patałach dalej knuje przeciwko Ińsku. Tu uju złamany w gudowie sobie żwirownie owórz!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten palant nigdy nie liczył sie z głosami wyborców. kuxwa co ten uj nam szykuje?

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Mieszkaniec napisał:

Zbyszek i Mazurek ,dobrze ze was nie ma ,jak można tak na sesji   Zachowywać się to wy takie przykłady dla nas dajecie,wstyd 

Radny Diabeł wg ciebie Zbyszek i Mazurek to przynajmniej dwie osoby. Jakie oni dają przykłady, że powinni się wstydzić? Następnym razem przed Zbyszkiem i Mazurkiem napisz Pan.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pan, czy nie pan, nijgorsze jest to, że Jacek otwiera dwie żwirownie i spalarnię. Już uzgadnia szczegóły funkcjonowania żwirowni w Ińsku. Na koniec kadencji otworzy żwirownie w Studnicy. W Bioetanowlu trwa rozbiórka obiektów pod przyszłą spalarnię śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Mańka napisał:

Czy pan, czy nie pan, nijgorsze jest to, że Jacek otwiera dwie żwirownie i spalarnię. Już uzgadnia szczegóły funkcjonowania żwirowni w Ińsku. Na koniec kadencji otworzy żwirownie w Studnicy. W Bioetanowlu trwa rozbiórka obiektów pod przyszłą spalarnię śmieci.

O tym wiadomo od ponad roku i co? I nic. Większość radnych popiera burmistrza dając mu wolny wybór. Czterech radnych to za mało by przeciwstawić się zagładzie Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Mańka napisał:

Czy pan, czy nie pan, nijgorsze jest to, że Jacek otwiera dwie żwirownie i spalarnię. Już uzgadnia szczegóły funkcjonowania żwirowni w Ińsku. Na koniec kadencji otworzy żwirownie w Studnicy. W Bioetanowlu trwa rozbiórka obiektów pod przyszłą spalarnię śmieci.

 

43 minuty temu, Mańka napisał:

Czy pan, czy nie pan, nijgorsze jest to, że Jacek otwiera dwie żwirownie i spalarnię. Już uzgadnia szczegóły funkcjonowania żwirowni w Ińsku. Na koniec kadencji otworzy żwirownie w Studnicy. W Bioetanowlu trwa rozbiórka obiektów pod przyszłą spalarnię śmieci.

No i jak widać nie umiesz znaleźć sposobu na te działania. Wiesz dlaczego? Bo nie umiesz iść do ludzi i wytłumaczyć co ich czeka. Jakich 4 radnych? Raczej dwóch reszta dostała profity i tylko podnosi rękę.

 

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, niestety napisał:

O tym wiadomo od ponad roku i co? I nic. Większość radnych popiera burmistrza dając mu wolny wybór. Czterech radnych to za mało by przeciwstawić się zagładzie Ińska.

A to chodzi,ze teraz nic nikt nie moze zrobic . Jestesmy w czarnej

du** Zegnaj Insko!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, niestety napisał:

Radny Diabeł wg ciebie Zbyszek i Mazurek to przynajmniej dwie osoby. Jakie oni dają przykłady, że powinni się wstydzić? Następnym razem przed Zbyszkiem i Mazurkiem napisz Pan.

Normalny człowiek nie wychodzi z sesji przed jego zakończeniem, gdy mieszkańcy chcą zadać pytania

To tylko świadczy o ich słabości. 

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Normalny człowiek nie wychodzi z sesji przed jego zakończeniem, gdy mieszkańcy chcą zadać pytania

To tylko świadczy o ich słabości. 

Wiadomo było, że głos zabierze zwolennik Liwaka i inni jego sympatycy z KADAM. Nic nowego.

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, tak napisał:

Wiadomo było, że głos zabierze zwolennik Liwaka i inni jego sympatycy z KADAM. Nic nowego.

A co to ma wspólnego jest demokracja i każdy może zabrać głos z mieszkańców. My nie żyjemy w Białorusi. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Normalny człowiek nie wychodzi z sesji przed jego zakończeniem, gdy mieszkańcy chcą zadać pytania

To tylko świadczy o ich słabości. 

Na sesji pytania zadaje się burmistrzowi a nie radnym. I to radni pytają. Z tego co mi wiadomo, mieszkańcy, wyborcy zabierać głos, pytać, mogą tylko na sesji absolutoryjnej.  Po złożeniu wcześniej pisemnej prośby do do Rady, podpisanej przez 20 lub więcej innych wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wyborca napisał:

Na sesji pytania zadaje się burmistrzowi a nie radnym. I to radni pytają. Z tego co mi wiadomo, mieszkańcy, wyborcy zabierać głos, pytać, mogą tylko na sesji absolutoryjnej.  Po złożeniu wcześniej pisemnej prośby do do Rady, podpisanej przez 20 lub więcej innych wyborców.

To ta wasza demokracja w stylu komunistów.Wyborcy,mieszkańcy są wam potrzebni tylko do wyborów.Wsadźćcie sobie w tyłek taki statut.Wy ,klika wiecie lepiej niż mieszkańcy.Mogliście jeszcze wymyśleć pismo do szefa waszej kliki.Taka demokracja to rozbój w biały dzień a nie wybór.Umiejętnie zamknęliście usta mieszkańcom.Klika rządzi gminą,skutki są widoczne na każdym kroku.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wyborca napisał:

Na sesji pytania zadaje się burmistrzowi a nie radnym. I to radni pytają. Z tego co mi wiadomo, mieszkańcy, wyborcy zabierać głos, pytać, mogą tylko na sesji absolutoryjnej.  Po złożeniu wcześniej pisemnej prośby do do Rady, podpisanej przez 20 lub więcej innych wyborców.

Na koniec każdej sesji ma wolne wnioski i pytania. Burmistrz reprezentuje całą radę, a radnych wybierają mieszkańcy i mają prawo żądać pytania. Dziękuję 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Teresa napisał:

Na koniec każdej sesji ma wolne wnioski i pytania. Burmistrz reprezentuje całą radę, a radnych wybierają mieszkańcy i mają prawo żądać pytania. Dziękuję 

Oj Tereniu radnych reprezentuje Przewodniczący Rady, a nie burmistrz. Radni są po to, aby przedstawiać swoje propozycje burmistrzowi i patrzeć mu na ręce czy wydaje środki na cele ,które zawarte są w planie.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, gość napisał:

Jasne burek radnych,radni burka.

Krąg zamknięty,lokalna mafia.Mieszkańców mające czterech literach.Niech siedzą na d**** i płacą na nierobów.Demokracja jak h.j 

Wybrałes gamoni, kłamców i oszustów to masz demokrację. Zapytaj jacka i michała dleczego cie maja w duupie?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam też coś do powiedzenia ,taki burmistrz i wice specjalnie wybrali takich ,a nie innych radnych ,ponieważ oni i tylko oni wszystko im potwierdza .To najważniejsze że się zgadadzją  bo oto  tylko chodzi ,ze zaiskrzą na sesji. Bo taki diabeł  czym on może zaimponować ,tylko glupotą totalną ,taka ćpunka nic nie mówjąca tylko przytakujaca ,taki rudy to nieporozumienie ,taki Tomcio nie mowa. Genek i RESZTA TO IM BARDZO PASUJE . to nie moty Ińska ,Burki wiedzą co robją ,tylko się bierze takich gamoni do celów, jakie sobie wybrali burek i wicek . A czy wicek  już skutecznie wziął się za leczenie cioci Beaci ,żeby nie było  NASTEPNEGO SZUKANIA NA ROZSZERZONYM TERNIE ,ZA NASZE PIENIĄDZE .

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, tekla w napisał:

Ja mam też coś do powiedzenia ,taki burmistrz i wice specjalnie wybrali takich ,a nie innych radnych ,ponieważ oni i tylko oni wszystko im potwierdza .To najważniejsze że się zgadadzją  bo oto  tylko chodzi ,ze zaiskrzą na sesji. Bo taki diabeł  czym on może zaimponować ,tylko glupotą totalną ,taka ćpunka nic nie mówjąca tylko przytakujaca ,taki rudy to nieporozumienie ,taki Tomcio nie mowa. Genek i RESZTA TO IM BARDZO PASUJE . to nie moty Ińska ,Burki wiedzą co robją ,tylko się bierze takich gamoni do celów, jakie sobie wybrali burek i wicek . A czy wicek  już skutecznie wziął się za leczenie cioci Beaci ,żeby nie było  NASTEPNEGO SZUKANIA NA ROZSZERZONYM TERNIE ,ZA NASZE PIENIĄDZE .

Co racja to racja. Burakom zależy na durniach w radzie, zero pytań, rączka grzecznie w górę a buraki hulaj dusza piekła nie ma. Byle kasa na konto leciała.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Porazka napisał:

Nie może to być! Burki kupili za 100 tyś zł. sracz na plażę i już sie spieporzył? Oj nie macie szczęścia burki, nie macie.

Czego ty się spodziewałas po tych nieudacznikach? Nawet kibla nie potrafią zrobić. Masakra.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...