Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 12 lipca 1943 napisał:

A mnie nie obchodzi spęd w kinie, niech sobie pomagają wzajemnie,grosza nie dam. W lipcu 1943r. 85% mojej rodziny z okolic Stanisławowa (Wołyń), zginęło przy pomocy siekier,kos,wideł z rąk pewnej nacji  ! Zgadniecie co to za nacja ?

Boją rodzinę też wytłukli banderowcy,ja też nie dołożę,niech im głupia władza ukraińska daje nawet swoje posiadłości i te pensjonaty.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Mirka napisał:

Dlaczego miejscowi Ukraińcy nie przyjmują swoich do siebie.Polska im pomaga a co oni?

W samo sedno maja Ukraince inskie domy duże Janek ,Bogdan , Jarek mógłby wymienić jeszcze kilkanaście rodzin ile rodzin oni przyjęli pod swój dach a drzeć mordę ze oni Ukraince pierwsi a teraz schowane głowy s piasek 

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko razem

Stara Halejciowa tak się udziela,niech przygarnie Ukraińców do siebie. Ma dużą chałupę A kto im ,pomagał jak się spalili ,jak mi wiadomo dużo dostali od radnych,a jej popaprany rudy na sesji dziękowal w parszywy sposób ,zapomniał ,że ktoś jemu pomagał.Teraz jego rodzina i ciocia Michała stara Halejciowa  ha ha niech pomoże swoim braciom.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.03.2022 o 17:04, Bogdan napisał:

Znaleźli sobie temat Ukraińców zapomnieli ze kiedyś wszyscy Ukraince byli ruskami za czasów ZSRR !!! A nasi Ukraince siedzą spokojnie w Ińsku zamiast jechać bronić swojego kraju 

 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Ińsko razem napisał:

Stara Halejciowa tak się udziela,niech przygarnie Ukraińców do siebie. Ma dużą chałupę A kto im ,pomagał jak się spalili ,jak mi wiadomo dużo dostali od radnych,a jej popaprany rudy na sesji dziękowal w parszywy sposób ,zapomniał ,że ktoś jemu pomagał.Teraz jego rodzina i ciocia Michała stara Halejciowa  ha ha niech pomoże swoim braciom.

Gamoniu może zapytaj ich ile wzięli kredytu aby postawić ten dom

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Piotruś napisał:

Gamoniu może zapytaj ich ile wzięli kredytu aby postawić ten dom

A ile dostali od naiwnych darczyńców  ? Teraz im doopy po wsi i mieście obrabiacie w podzięce. 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest jak ktoś chce pomóc z serca,potem taki rudzielec na sesji podziękuję pyskiem parszywym. Już im się skończyło dobrzy darczyńcy .Jak mi wiadomo Mazurek do wszystkiego  się dokładał i to mówili nie mało.A teraz koledzy z rady tak jemu się odgryzają jak szczeniaki.

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Halo. napisał:

Wy się tu kłócicie a burek po cichu otwiera dwie żwirownie i spalarnię smieci. To dopiero bedziemy mieli w Ińsku sajgon.

Oglądam sesję i widzę jak Liwak wije się jak piskorz nie odpowiadając na podstawowe pytanie P.Mazurka - dlaczego skoro tak bardzo jest przeciw żwirowni, to dlaczego "spóźnił " się aż 18 dni z wydaniem negatywnej opinii do koncesji ? P.Mazurek prosimy na najbliższej sesji głośno zadać to pytanie burmistrzowi, niech uczciwie na nie odpowie. Chcemy usłyszeć dlaczego sprowadza na nas zagładę  ?

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Inszczanka napisał:

Jacek ,Michał Wieża to są uje Putina.

Jacek i michał nie wygrają wyborów, nachapali się aż nadto. Ludzie to widzą. Do tego jeszcze te żwirownie i spalarnia śmieci. Koniec z nimi.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, dość napisał:

Jacek i michał nie wygrają wyborów, nachapali się aż nadto. Ludzie to widzą. Do tego jeszcze te żwirownie i spalarnia śmieci. Koniec z nimi.

Pieprzysz tylko o wyborach a do nich jeszcze dwa lata. Lepiej powiedz jaki masz sposób na wcześniejsze odsunięcie tych psubratów z urzędu. Bo przez dwa lata to jeszcze 10 żwirowni zrobi, 10 spalarni, 10 wysypisk i 10 kurników!

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, przestań napisał:

Pieprzysz tylko o wyborach a do nich jeszcze dwa lata. Lepiej powiedz jaki masz sposób na wcześniejsze odsunięcie tych psubratów z urzędu. Bo przez dwa lata to jeszcze 10 żwirowni zrobi, 10 spalarni, 10 wysypisk i 10 kurników!

2 lata? A może wcześniej, któż to wie?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...