Skocz do zawartości

Oskary Ińskie 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Tam nic nie ma.

Pod ziemią są tylko dwie rury pompujące fekalia pod ciśnieniem.Ale co tam nic wielkiego.Kościelny czemu się nie pytałeś o co chodzi tylko wolałeś żarcikami zabawiać radnych?Zacznij traktować swoją robotę poważnie bo nie posiedzisz tam za długo na stołku icon_rolleyes.gif .

Odnośnik do odpowiedzi
komu i czemu ?

"Komu i czemu ma to służyć?" - tak reaguje radny jak sam mówi "z najdłuższym" w tym składzie stażem. Pytam na czym ten staż polega? Na braniu kasy za siedzenie i pierdzenie w stołek.Przecież ten człowiek nigdy nie był u swoich wyborców, nie zapytał w czym im może pomóc? To chyba pozostało po "ciężkiej" pracy w szkole!!!! ;)

Szkoda,że sam nic się nie nauczył przez tyle lat. Panie Kościelny dieta się należy za samo siedzenie, myślenie i działanie to już inna broszka.

Odnośnik do odpowiedzi
Przyganiał kocioł kotłowi

Rozkazuje innym przychodzic i recytowac argumenty a sam mowi ze geodeta siedzi na forum. Super argument na pewno nie jest pan hipokryta. Jak pan tak chce uczyc innych to moze zacznie pan sie stosowac do wlasnych zalecen! Smieszne sa te obrady i to jest tylko jeden z radnych. Dodajmy teraz kolejnego i kolejnego i mamy juz teatr. A to wszystko kosztem podatnikow czyli nas mieszkancow.

Odnośnik do odpowiedzi
Zauważyliście?

No i gdzie jesteście "!" i "?" ??? Zawsze macie tyle do napisania a tu nagle cichutko się zrobiło. Władzy nie ma, żwirownia też nieobecny, co tu się porobiło. Radni się przestali wpisywać od kiedy Szafran zainwestował w kamerkę. Boicie się czegoś icon_rolleyes.gif ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jurek przy tej kamerze strasznie się ożywił. Jest więc nadzieja, że wreszcie zacznie, będąc tak przebudzonym, wypełniać swoje obowiązki. I niech nie będzie taki skromny że nie jest medialny icon_twisted.gif [*]

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mnie ten film nie zaskakuje. Radny Kościelny na własne życzenie sobie to zafundował. Jeżeli Pan Radny chce siłować się z internautami bo on jest radnym a forum jest anonimowe no to źle to o Panu świadczy. Nagranie też nie pokazuje Pana w dobrym świetle ale o tym już wcześniej pisałem. Nie rozumiem też tego podejścia z dyżurami radnych i innych włodarzy. Do pańskich obowiązków należy pomaganie mieszkańcom. Jak tak się nie dzieje to nie są winni mieszkańcy tylko Pan. O czym może świadczyć brak wizyt w trakcie dyżurów? Według mnie świadczą o tym, że nie jest Pan osobą godną zaufania ale przede wszystkim mieszkańcy nie wierzą, że Pan coś zmieni. Krytykuje Pan lokalne medium, które bardzo dużo ważnych spraw gminnych porusza. Szczytem jest nazywanie internatów tchórzami za to, że piszą na lokalnym forum. Ja uważam, że tchórzem jest Pan bo to Pan przyznał się do tego, że tą stronę odwiedza. Do teraz konta o nicku Jerzy Kościelny nie widzę. Dla mnie to oznacza, że nie potrafi Pan wyjść do mieszkańców nawet w takiej formie. Przykro mi to stwierdzić ale Pan jest radnym z przypadku.

Odnośnik do odpowiedzi
Te oskary to się wszystkim radnym należą za jedyną radę w województwie która nic nie robi. Przecież to wstyd na całą okolicę. Pani Sydor to dobrze powiedziała "cofamy się" i to bardzo.

Pewnie tak ale najlepsze jest to, że ktoś to chciał zrobi! Teraz się zastanowią kilka razy zanim coś powiedzą. Niech zaczną zadawać konkretne pytania i odpowiadać na nie rzeczowo. Ich praca jest jawna a jak się burkają to znaczy, że będzie na posiedzeniach coś czego nie będą chcieli ujawniać. Gratuluję wykonania i proponuję by radni więcej takich świetnych pomysłów mówiło na głos!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem nic szczególnego w tych nagraniach. Każdy z was gdyby tam był też strzeliłby gafę tak jak radny ze Ściennego nie wiedząc o co pyta.Bo odpowiedzi przecież nie dostał! a nie dostał przepraszam że Burmistrz nie wie co tam jest i czy jakieś media tam idą. to było świetne dwóch przywódców którzy nic nie wiedzą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
wszyscy napisał(a):

Te oskary to się wszystkim radnym należą za jedyną radę w województwie która nic nie robi. Przecież to wstyd na całą okolicę. Pani Sydor to dobrze powiedziała "cofamy się" i to bardzo.

Szkoda tylko ,że wyborcy nic z tego nie rozumieją i kierują się propagandą przekupstwa i niespełnionych obiecanek. Do tego zastraszanie, kupowanie poparcia, posady dla swoich a do tego zapaść rozwojowa i coraz większe zadłużenie. Szykowane w spadku następnym pokoleniom.Powtarzam , mieszkańcy są manipulowani a to wypływa z braku stosownego zrozumienia, co to jest samorząd terytorialny.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...