Skocz do zawartości

Jak burek zarżnął budżet.


Zefir

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gosc napisał:

Włodek za grudzień ma ponad dwa kola

Plus górnicza emerytura plus dopłaty rolnicze to dużo dużo więcej niż Liwak i Kupczyński razem wzięci.

21 minut temu, Gosc napisał:

Jakby nie było planu zagospodarowania, nie byłoby koncesji na wydobycie. Zbyniu nie mydl oczu

Napisz kiedy plan dla kopalni  został uchwalony. Bo to istotne dla sprawy. Ja o czymś takim nie słyszałem. Bo to oszustwo mieszkańców nie tylko przez Liwaka, Kupczynskiego tylko zdrada przez wszystkich radnych. Wszyscy na taczkę i do dołu w Storkowie na polu żwirowym.

Odnośnik do odpowiedzi

Wejście łom i puknijcie się .Takie rzeczy jakie wy wyprawiacie to ja jestem przerażona.Zbliza się Nowy Rok ,a wy plujecie jadem,jak można ,ci panowie są starsi i nawet nie wypada .Kulturę wynosi się z domu ,a nie ktorzy chyba domu nie mieli .

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do władców tej sitwowej gminy. Ile środków ,procentowo przeznaczanie z budżetu gminy na inwestycje? Czy chociaż 1% budżetu jest przeznaczony na inwestycje. Mam na myśli takie inwestycje do których nie dokłada Rzepa,samorząd wojewódzki czy też państwo.Wasze podwyżki to dał PiS a co wy dajecie mieszkańcom poza wzrostem podatków i opłat np:śmieci,woda, opłaty za M2 mieszkań,itp.

Odnośnik do odpowiedzi
jednak wieśniara
2 minuty temu, Franek napisał:

Idzie nowy rok wejście się dogadacie i nie róbcie takiego szumu między siebie .Ludzie z różnych okolic czytają i wstyd dla Inszczan jak my żyjemy.

A jak żyjemy wg ciebie! Gmina ma długów od kusy nędzy, żwirownię jak otworzą to możesz już pakować walizki. Zamiast skrytykować władzę za kupczenie mieszkańcami i zabranie im spokoju to pyszczysz jak wieśniara. Wstydź się pindo. Nie zabieraj głosu.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Jadwiga napisał:

Wejście łom i puknijcie się .Takie rzeczy jakie wy wyprawiacie to ja jestem przerażona.Zbliza się Nowy Rok ,a wy plujecie jadem,jak można ,ci panowie są starsi i nawet nie wypada .Kulturę wynto osi się z domu ,a nie ktorzy chyba domu nie mieli .

Jak chcieli zwalniać młodych, bo mieli inne zdanie, to teraz biedni starsi i z kulturą.... Tfuu

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.12.2021 o 22:33, jak jest napisał:

A tymczasem w naszych władzach wszystko gra. Życzenia zabrzmiały jak litość władzy nad mieszkańcami po otwarciu kopalni. Konfliktu nie widać. No to jak jest?!

Screenshot_20211230-222929.jpg

No i układ Liwaka bawił się zacnie. KADAM ożywa coraz bardziej. Ech prostaku jak wam cyrku potrzeba i małp.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Powiem wam jak burek zarżnął budżet. Pamiętacie dzikie pochody przez insko w obronie niby wolności? Czynny udział w tych pochodach brał Liwakus i Kupczykus. Łazili po insku i darli morde w********. To były demonstracje antypisowskie. Zaraz potem Warszawa dzieliła dla gmin pieniadze, Ińsko nie dostało NIC. ZERO . Sąsiedni giny dostały miliony, Ińsko NIC.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, powiem napisał:

Powiem wam jak burek zarżnął budżet. Pamiętacie dzikie pochody przez insko w obronie niby wolności? Czynny udział w tych pochodach brał Liwakus i Kupczykus. Łazili po insku i darli morde w********. To były demonstracje antypisowskie. Zaraz potem Warszawa dzieliła dla gmin pieniadze, Ińsko nie dostało NIC. ZERO . Sąsiedni giny dostały miliony, Ińsko NIC.

Te dwa durnie demonstrowali a Janek chodził za nimi z kamerką i filmował.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, lampa napisał:

Te dwa durnie demonstrowali a Janek chodził za nimi z kamerką i filmował.

Nikt w wolnym kraju nie ma prawa zakazać demonstracji swoich poglądów, jest to zapisane w konstytucji, która jest nadrzędnym spisem praw, niż rozporządzenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Cola napisał:

Nikt w wolnym kraju nie ma prawa zakazać demonstracji swoich poglądów, jest to zapisane w konstytucji, która jest nadrzędnym spisem praw, niż rozporządzenia. 

Demonstruj sobie ile chcesz ale przestań szkodzić mieszkańcom.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Cola napisał:

Nikt w wolnym kraju nie ma prawa zakazać demonstracji swoich poglądów, jest to zapisane w konstytucji, która jest nadrzędnym spisem praw, niż rozporządzenia. 

Ledwo wlazłeś do Urzędu a już piszesz? Weź się za robotę. Dług za śmieci odebrany? Dotacja od Marszałka dotarła? To jest robota dla ciebie, pomyłko 1000 lecia tej Gminy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...