Skocz do zawartości

ILF 2021


reżyser

Rekomendowane odpowiedzi

Istotą a jednocześnie problemem jest komuna PZPR i gumiaki ZSL.Oni tutaj zrobili sobie melinę. Niestety młodzi, tacy spoza kręgu kolejnych pokoleń lewaków nie rozumieją (czy to z głupoty,czy lokalnych nacisków) na czym polega rzeczywistą walka z lokalną koterią.To z kolei daje im przewagę.Nie bez winy jest w tym wszystkim PiS.Ten miejscowy nie istnieje bo Bodzio to żaden przywódca.Przeniósł się od Bandery ot i cała jego kariera. Kogo ma się bać tow.Wieża i jej komusza babska RP. Z tych samych kręgów wywodzą się obecni tzw. samorządowcy. Co takiemu Jackowi,Michałowi,Włodkowi trzeba więcej? Kasiorę na niby inwestycje daje góra że Szczecina. Z budżetu gminy wystarcza im jedynie na ich dochody.Mało tego,gdyby nie resztki sprzedawanych działek nie mieli by na spłacanie zaciąganych kredytów.A tak lata upływają a tzw. turyści mają zielone pojęcie skąd jakieś tam niby "lokalne" inwestycje.Tak się robi kariery.Były baron PZPR że Stargardu czy obecny z ZSL to dowody "rzeczowe".Liwak też już mimiką i zachowaniem marzy o dołączeniu do Rrzepy.Na tym polega ustawianie się w kolejce do awansów. Ten z dredami też zachaczył się na ILF bo to taka sama pogoń do kasy.Najlepliej z dotacji i datków pod wymyślane programy takie z pieniędzmi z EU marszałka że Szczecina.Tam karty rozdaje Rzepa.

 

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda cała ,oni to wielka klika ,można zobaczyć gołym okiem jak komuna rośnie i się rozwija .Insko jest małe i ludzie miejscowi widzą komunistke wieżę jak włada swymi podwładnymi.Jeszcze trochę to z ręki będą jej żarły.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do Burmistrza i jego grupy.Co zamierza zrobić władza w ramach "Polskiego ładu". Czy sam fakt że to PiS rządzi będzie przeszkodą w uzyskaniu środków z tego programu.Rozumiem, że wsparcie  barona Rzepy nie koliduje z poszukiwaniem pieniędzy z innych, legalnych źródeł.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Yeti napisał:

Ale jaja ten dredziarz to mafia.To jest całe ILF.Kto do tego doprowadził .Masakra .

Dredziarz nie jest problemem. Jaka widownia taka impreza. Tu tkwi problem. Ta impreza ma komusze korzenie od 1973 r. Pod tym względem nic się nie zmieniło.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, gość napisał:

Dredziarz nie jest problemem. Jaka widownia taka impreza. Tu tkwi problem. Ta impreza ma komusze korzenie od 1973 r. Pod tym względem nic się nie zmieniło.

Zrób lepsza imprezę. Napisz najpierw kilka zdań jaki masz pomysł, skąd finansowanie, jaką grupę docelową przewidujesz i jak do niej dotrzesz. Jestem pewien,  że za dobrym pomysłem pójdą pieniądze i ludzie. Będziesz sławny. Tylko musisz się wreszcie zmusić do działania! 

To się tyczy również innych krytyków ilf. Chcecie coś zmienić to działajcie lub przynajmniej krytykujcie konstruktywnile! 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Paweł napisał:

Zrób lepsza imprezę. Napisz najpierw kilka zdań jaki masz pomysł, skąd finansowanie, jaką grupę docelową przewidujesz i jak do niej dotrzesz. Jestem pewien,  że za dobrym pomysłem pójdą pieniądze i ludzie. Będziesz sławny. Tylko musisz się wreszcie zmusić do działania! 

To się tyczy również innych krytyków ilf. Chcecie coś zmienić to działajcie lub przynajmniej krytykujcie konstruktywnile! 

Ale ja w poważaniu mam robienie imprezy dla Ińszczan kolego. Ja sobie pojadę do Poznania, do trójmiasta, Szczecina, gdzie jest chociaż co robić. Wy tutaj możecie się delektować tym piekiełkiem, które sami sobie zgotowaliście. Od biedy możecie nawet Timber, SKSM, Vogla albo kolegów z byłej Łączności poprosić o wsparcie finansowe. W końcu to jedna i ta sama ekipa więc powinna wam jakieś ochłapy rzucić. Dla Was to i tak wystarczy patrząc na obecny repertuar i przedstawicieli ILF.

Odnośnik do odpowiedzi

To tak jest, jak taka wieża komunistyczna pcha się do wszystkiego ,a na niczym się nie zna. A burki pozwalają jej na wszystko .Ona to przekleństwo Ińska.Insko jej nie nawiedzi,tylko ona ma swoich ludzi komunistycznych i to jest też sekta Wieży komunistycznej.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Ale ja w poważaniu mam robienie imprezy dla Ińszczan kolego. Ja sobie pojadę do Poznania, do trójmiasta, Szczecina, gdzie jest chociaż co robić. Wy tutaj możecie się delektować tym piekiełkiem, które sami sobie zgotowaliście. Od biedy możecie nawet Timber, SKSM, Vogla albo kolegów z byłej Łączności poprosić o wsparcie finansowe. W końcu to jedna i ta sama ekipa więc powinna wam jakieś ochłapy rzucić. Dla Was to i tak wystarczy patrząc na obecny repertuar i przedstawicieli ILF.

Dla każdego coś się znajdzie na świecie. Jedź do Poznania. Tutaj nigdy nie będzie tego co w dużym mieście, więc raczej ciężko porównywać. 

W każdym razie nic konstruktywnego w krytycznej wypowiedzi nie przedstawileś, bo sama zmiana ekipy chyba nie jest gwarancja zmian i Poznania z Inska nie zrobi?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Paweł napisał:

Dla każdego coś się znajdzie na świecie. Jedź do Poznania. Tutaj nigdy nie będzie tego co w dużym mieście, więc raczej ciężko porównywać. 

W każdym razie nic konstruktywnego w krytycznej wypowiedzi nie przedstawileś, bo sama zmiana ekipy chyba nie jest gwarancja zmian i Poznania z Inska nie zrobi?

Gratuluję, potwierdzasz tylko to co wcześniej napisałem. Ta impreza pokazuje jaki jest sufit ILF. W Węgorzynie powstanie kino bo tam ludzie mają jakieś oczekiwania. W Ińsku, jest Chór Credo i słynny Kaziu.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Gratuluję, potwierdzasz tylko to co wcześniej napisałem. Ta impreza pokazuje jaki jest sufit ILF. W Węgorzynie powstanie kino bo tam ludzie mają jakieś oczekiwania. W Ińsku, jest Chór Credo i słynny Kaziu.

Napisałeś,  że w Poznaniu jest Ci fajniej. Teraz,  że kino będzie w Węgorzynie bo ludzie maja "jakieś" oczekiwania :).

Zamiast pisać o innych miastach,  napisz jaki ty miałbyś pomysł na ilf. Jak byś widział idealna imprezę tego typu w Insku,  żebyś nie musiał jechać do Poznania. 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pamiętam Ińskie Lato Filmowe ,kiedyś to było dobre a nawet bardzo dobre kino.Pracowali super organizatorzy  Doland Paszkiewicz ,Bogdan Kowalski i Pan Kazimierz .To byli ludzie kultury i wiedzieli czego ludzie potrzebowali idąc do kina .Pamietam było bardzo dużo ludzi ,było duzo różnych filmów.Ja chodziłam na wybrany film, komedie.Sprzedawane ,rozdawane były karnety. Wieszane na początku i końca końcu Ińska bilbordy. Teraz Wy nie dorownacie się do tamtych czasów ,ani ludzi kultury .Teraz to jest moim zdaniem wyżerka na łonie natury.

Odnośnik do odpowiedzi

To oszołomi i ludzie łatwego życia. Aby tylko się nachapać i lać wodę. Apropos wody byłam na plaży z ratownikami Są ok. ale tak śmierdzi olejem i spalenizną ,że nawet diesel by tego nie skonsumował . Gdzie Sanepid , kto dopuszcza takie smrody i to na plaży. Do tego piwo może i wódka. Nie sprawdzałam. Co to ma wspólnego z Parkiem Krajobrazowym, rezerwatami i Naturą 2000 ? Gdzie ochrona środowiska i pracownicy IPK ? To jeden wielki skandal nie ma po co do tej dziury przyjeżdżać.

Odnośnik do odpowiedzi

Nażrą się przez cały dzień to w nocy zaczynają chlać. Jest im rybka że zaczynają o 23 kiedy raczej trzeba kończyć imprezę. Zgraja dewiantów, alkoholików i dupczydeł. Dla dredziarza i wieży chyba. Jak można takie badziewie puszczać w nocy i tak głośno!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak to tragedia,jak możesz dopuścić do takiego zachowania ,ludzie spać z dzieci nie mogą,to jest straszne takie wycie .Niech wyją w dzień a w nocy niech idą w las na modły .Co wy zrobiliście z kulturą .c**** wieża bardzo do nich pasuje z ta puszka .Nie mogę pojąć kto to dziadostwo tutaj sprowadził.Jaki dyrektor taka ekipa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...