Skocz do zawartości

ILF 2021


reżyser

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Babeczka napisał:

Kto te komunistki tak promuje ,to coś to powinno się wywieść na taczkach daleko ,żeby więcej nie smrodzily.

Nie promuje tylko pokazuje zło ińskie. To babole które zniszczą Ińsko pod względem kultury jak i gospodarczym.

Odnośnik do odpowiedzi

TA impreza jest odmienna dlatego, że za nią stoją komuchy kilku pokoleń, którzy wyczuli dobry sposób na zabawę wśród swoich z jednoczesnym wyciągnięciem środków finansowych od sponsorów i instytucji państwowych .Przy tym można się zażreć i popić do syta na koszt imprezy..  Stare komunistyczne zdziry poczuły zew skowytu tow.Wieży i ruszyły do akcji. Miejscowi są na uboczu bo to nie nie ich sekta. Jak zapłacą ekstra to mogą ewentualnie przyjść. Młodzież i dzieci nie mają tego co było kiedyś. Działo się dużo jeszcze za Deca. Teraz to impreza dla przyjezdnych ze stemplem przynależności do byłej PZPR lub SLD.

i

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, towarzyszka napisał:

TA impreza jest odmienna dlatego, że za nią stoją komuchy kilku pokoleń, którzy wyczuli dobry sposób na zabawę wśród swoich z jednoczesnym wyciągnięciem środków finansowych od sponsorów i instytucji państwowych .Przy tym można się zażreć i popić do syta na koszt imprezy..  Stare komunistyczne zdziry poczuły zew skowytu tow.Wieży i ruszyły do akcji. Miejscowi są na uboczu bo to nie nie ich sekta. Jak zapłacą ekstra to mogą ewentualnie przyjść. Młodzież i dzieci nie mają tego co było kiedyś. Działo się dużo jeszcze za Deca. Teraz to impreza dla przyjezdnych ze stemplem przynależności do byłej PZPR lub SLD.

i

Przerażające! Czy to prawda,  że już nie można kupić karnetu, jeśli nie jest się zwiazanym z PZPR lub SLD? 

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkam nadal tutaj

Za Pana Deca działo się działo,On to człowiek wielkiej kultury ,od lat wielu bardzo był zaangażowany do pracy którą bardzo lubił i znał się na pewno.Oni komuniści go jak i wielu innych się pozbyli w perfidny sposób,bo nie był ich człowiekiem. Za panowania P Deca  był bardzo wysoki poziom w śpiewaniu dzieci i młodzieży,robił teatry na wysokim poziomie i wiele innych  innych imprez dobrych .Ludzi byli zadowoleni .Ale przyszła babsko komunistyczne i Pan Dec i inni ludzie kul byli niepotrzebni.Jak można było tak zrobić.Burmistrz powinnien być po stronie dobra ,a nie pod wpływem ,to porażka.Czy P Burmistrz miał nakaz pozbycia się tych wspaniałych ludzi kul. Jesli tak to nie jest moim Burmistrzem .Ja od wielu lat chodziłam do kina byłam kinomankom l,teraz to nie moja bajka .Teraz nie widzę tam mojej osoby .Pamiętamy Wszyscy jak P Dec ze swoim zespołem od wielu lat grał i bawił mieszkańców naszego miasteczka .Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzę na gości biorących udział w wystawie malarskiej i myślę sobie...Komuna w Ińsku się odrodziła a zdradzieckie mordy (także udające PiS) biorą czynny udział w tej farsie udającej domokrację.Towarzyszka Wieża ze swoją "Rzeczpospolitą babską" przejmuje ińskie Bagram jak Talibowie w Afganistanie. Młodzi mieszkańcy gminy niewiele wiedzą o Wieży i jej partyjnej karierze w PZPR. Pan Kazik skupił się na tzw. kulturze a historia została zapomniana lub zafałszowana.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, ten potwór robi sobie co chcę, nie wiedziała jak się narodzić ,to się wpierdolila do kina i ludzi kultury się pozbyli  z burmistrzem .WSTYDU  nie mają. A teraz robią sobie kul na swoje modły.Zrec i pić to oni tylko potrafja.,co teraz za kul,dno komunistyczne. Co ma z kul taka żonka dentysty,czy p kumpela z cotki ulicy .Smiech chcą d*** wsadzić do Omegi za ludzkie pieniadze .Kto z nich coś potrafi robić .Ale wieża chyba im coś obiecała.Zobaczymy czas pokaże

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Justynka napisał:

To prawda, ten potwór robi sobie co chcę, nie wiedziała jak się narodzić ,to się wpierdolila do kina i ludzi kultury się pozbyli  z burmistrzem .WSTYDU  nie mają. A teraz robią sobie kul na swoje modły.Zrec i pić to oni tylko potrafja.,co teraz za kul,dno komunistyczne. Co ma z kul taka żonka dentysty,czy p kumpela z cotki ulicy .Smiech chcą d*** wsadzić do Omegi za ludzkie pieniadze .Kto z nich coś potrafi robić .Ale wieża chyba im coś obiecała.Zobaczymy czas pokaże

Oczywiście że obiecała..... żwirownię.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...