Skocz do zawartości

Tak się bawi tak się bawi PSL


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Widz z boku napisał:

Jak ci przeszkadza to posprzątaj i nie brodz.

Chyba ktoś z władzy albo jakiś radny się wypowiedział. Mentalność brudasa - jemu nie przeszkadza brud, jak komuś przeszkadza to niech sobie posprząta. Taka promocja Inska: przyjedź że swoją szmatą,  szufelką i zmiotka! Jest syf w Insku i turystyka polega na sprzątaniu. Geniusz! 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Joachminka napisał:

No niech ci instruktorzy pokażą swoje osiągnięcia .Ten i ta z Chociwla uczą któryś rok i nic ,to oto chodzi, żeby nic nie nauczyć a kasiorke brać.Micha i Jacek jak wam nie wstyd ,wypieprzyliscie doskonałych fachowców  i gówno wzięliście, baba bez szkoły, a facet to dla szmalu. I taka kadra .Kto tam coś potrafi.Nic nie potrafja .Ja też nie nam takiego wykształcenia i też pracując bym kupowała imprezki. Ale nie oto chodzi .Michal  kumpli ma się wielu i można kielicha machnąć,a żeby nie uków po znajomości przyjąć do pracy i to nie wykwalifikowanych. Ty  jeszcze  chcesz startować .ZAPOMNIJ.

A którzy to tacy wykwalifikowani byli?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wiem wiem napisał:

 

Byli byli ,tylko nie kumple Michała .

Zobaczcie i pomyślnie.Jola kuzynka Michała ,Joasia córka kumpla Jacka od odstrzałów zwierząt,narzeczeństwo pani Ola która nic nie potrafi i nic nie pokazała i jej przyjaciel kumpelstwo Michała ,pani Ela siostra Liwaka,to mało.Przeciez w jednej firmie tylko tyle osób po znajomości,a jeszcze p Dzialoszewska mścicielka kumpela Jacka .

Odnośnik do odpowiedzi

Największy ból d**... To Agnieszka Kazek i Albert, ludzie pozoranci którzy mówią "zrobiłem", a rak naprawdę robotę odwalił ktoś inny. Przestańcie pieprzyć głupoty, wykwalifikowany niech Kazek pokaże papier, niech Agnieszka po za menadżerem kultury pokaże papier i chęci, bo z tego co pamiętam to w czasie pracy więcej czasu była, na rynku i u Grażyny niż w robocie, A Albert to inna Bajka człowiek orkiestra, tylko denta i pod wodą

Odnośnik do odpowiedzi
Kajegustankowa

Właśnie za nich działo się i tego im nikt nie może zazucic .Oni nie kupowali imprez. Oni działali od siebie ,dawali to co naj lepsze. Za to zostali brutalnie wysiudani,bo oni nie byli kumplami Michała i Jacka .Teraz macie imprezy kupowane ,a Michał chce się teraz promować jak na ostatniej nocy Swietojanskiej nie dopuszczal pracownic ,bo co nie potrafili zapowiadac. Głupie gadanie .Dlatego kultura teraz kuleje .Macie co chciali buraki.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak pamiętam kulturę za ich panowania .Lubiłam chodzić na różne imprezy ,było na co popatrzeć .W kinie było dużo osób ,wychodząc z kina były dobre opinie .Nie wiem co się stało teraz .Ale ja sobie chwalę tamtych ludzi .Pozdrawiam tamtą ekipę.

Odnośnik do odpowiedzi

 

11 minut temu, Jadza napisał:

Tak tak pamiętam kulturę za ich panowania .Lubiłam chodzić na różne imprezy ,było na co popatrzeć .W kinie było dużo osób ,wychodząc z kina były dobre opinie .Nie wiem co się stało teraz .Ale ja sobie chwalę tamtych ludzi .Pozdrawiam tamtą ekipę.

Było takie samo narzekanie jak zawsze - że wiecznie to samo, że cały czas „dzieci Kazika” i nic fajnego. Także problem nie leży w tym kto robi kulturę tylko, że zjebani ludzie nie potrafią jej docenić. 

Odnośnik do odpowiedzi

O czym ty pieprzysz ,teraz kupujecie bo nie potraficie nic a nic robić.Nie można kupować imprez należy dawać coś od siebie .Tylko macie problem ze nic nie potraficie robić tylko za nasze pieniądze kupować . Weź młot puknij się w sagan i do roboty.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Jgds napisał:

O czym ty pieprzysz ,teraz kupujecie bo nie potraficie nic a nic robić.Nie można kupować imprez należy dawać coś od siebie .Tylko macie problem ze nic nie potraficie robić tylko za nasze pieniądze kupować . Weź młot puknij się w sagan i do roboty.

Nie kupujemy bo ja nie mam nic z tym wspólnego. Dla niektórych to najlepiej byłoby jakby każda impreza była obstawiona darmowym piwem. Wtedy to byliby fachowcy. 
Generalnie w większości domów kultury korzysta się z pomocy ludzi z zewnątrz. 
10 osób na krzyż pisze na tym pseudo forum i wielcy znawcy kultury.

Odnośnik do odpowiedzi
Widz z boku

Wejdź do komputera i zobacz jak działają domy kul .Pan Albert pracuje w takim domu kultury jest bardzo chwalony i działają na bardzo wysokim poziomie .A Ińsko w tej chwili 100 lat za  murzynami. Nic dziwnego jak rządzą Ciotka wieża i Michał to tak mamy .I nic się na zmieni.

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Kultura napisał:

Całe Ińsko, tylko wiecznie narzekacie. 

Tak, całe Ińsko aktywnie uczestniczy w tym szambie? W takim razie nie ma już ratunku dla mieszkańców. Szkoda tylko, że pan Albert tak się nie przykładał jak pracował tutaj tylko wiecznie odwoływał zajęcia i na zwolnieniu siedział. Wiem jak działają inne domu kultury bo właśnie jestem takim animatorem „z zewnątrz” i współpracuję z wieloma domami przy różnych okazjach

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Widz z boku napisał:

Wejdź do komputera i zobacz jak działają domy kul .Pan Albert pracuje w takim domu kultury jest bardzo chwalony i działają na bardzo wysokim poziomie .A Ińsko w tej chwili 100 lat za  murzynami. Nic dziwnego jak rządzą Ciotka wieża i Michał to tak mamy .I nic się na zmieni.

Biorąc pod uwagę jakich rządzących mamy,  ich podejście do czystości,  jakości i dbania o detale to kultura w Ińsku jest na najwyższym poziomie,  jaki jest możliwy w obecnych warunkach... Festyn,  piwo,  disco polo. I tak cud,  że jest coś takiego jak ick. Przecież ktoś kto rządzi i o niczym nie ma pojęcia,  mógłby to zlikwidować i zrobić po prostu piwiarnię! Smród moczu ściągnął by wszystkich meneli z powiatu. I mimo takiej kuszące perspektywy ick jakoś trwa! 

Odnośnik do odpowiedzi
Kolorowe kolko

Dobre porównanie ,ale czy o to chodzi .Trzeba trzeźwo myśleć Michał ,żeby myśleć trzeba mieć jakiekolwiek doświadczenie o  kulturze.Bo inaczej jest jak jest .Rządzić każdy może ,tylko jak wam to wychodzi . Wiceburmistrz wziął się za kulturę i nie ma zielonego pojęcia,a dominuje jemu była burmistrz z wykształcenia technik gospodarstwa rolnego na emeryturze .Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny pani wiezo.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.07.2021 o 15:20, Covid napisał:

Biorąc pod uwagę jakich rządzących mamy,  ich podejście do czystości,  jakości i dbania o detale to kultura w Ińsku jest na najwyższym poziomie,  jaki jest możliwy w obecnych warunkach... Festyn,  piwo,  disco polo. I tak cud,  że jest coś takiego jak ick. Przecież ktoś kto rządzi i o niczym nie ma pojęcia,  mógłby to zlikwidować i zrobić po prostu piwiarnię! Smród moczu ściągnął by wszystkich meneli z powiatu. I mimo takiej kuszące perspektywy ick jakoś trwa! 

Oooo kultura u nas na plaży na najwyższym poziomie. Koopa śmieci, toalety fuj, plaża zarekwirowana na namioty i budki przy których ustać nie można co dopiero usiąść i jeść. Jak nie kilku osiłków z domków wory śmieci do kupki to auta wysokiej klasy których na zapłacenie za śmieci nie stać. Nie ma gospodarza jest burdel na kółkach. Pani która pojawiła się do sprzątania nagle próbowała coś biedna segregować. Nie udało się butelki wyciągała z worków ale przecież do góry śmieci nie dotrze. Gdyby były kosze na szkło i plastyki to chociaż tyle dobrego w segregowaniu by było. A tak to mieszkańcy płacą drożej a mówili na sesji że będzie taniej. Jest jeszcze większy brud i bajzel. Gratuluję. Parkingi puste bo kto całodobowo płacić. Czy ta spółka panowie prawnik i spółka uważa to za prawidłowy paragraf? Jeszcze ogrodźcie plażę i wpuszczajcie małpy do cyrku.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jedna działka 1000m2 to ok.22 tys.zł przy założeniu że drogi wewnętrzne zajmą ok.0,5 ha. Jaki to interes dla gminy? Przecież to rozdawnictwo dla "swoich" kolesi z układu. To coś na wzór ryżego i gumiaka w skali gminnej. Tutaj aż się prosi o służby specjalne i prokuraturę. Taka sprzedaż w dobie popytu na działki to nic innego jak rozdawnictwo wśród "kolesi".Nic dziwnego że gmina nie inwestuje.Po prostu przeżera resztki majątku licząc na łaskawość barona Rzodkiewki i spółki.Tutaj układ działa sprawnie co widać po niedawnych transakcjach ...

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, gość napisał:

Czyli jedna działka 1000m2 to ok.22 tys.zł przy założeniu że drogi wewnętrzne zajmą ok.0,5 ha. Jaki to interes dla gminy? Przecież to rozdawnictwo dla "swoich" kolesi z układu. To coś na wzór ryżego i gumiaka w skali gminnej. Tutaj aż się prosi o służby specjalne i prokuraturę. Taka sprzedaż w dobie popytu na działki to nic innego jak rozdawnictwo wśród "kolesi".Nic dziwnego że gmina nie inwestuje.Po prostu przeżera resztki majątku licząc na łaskawość barona Rzodkiewki i spółki.Tutaj układ działa sprawnie co widać po niedawnych transakcjach ...

Ryży gumiak wrócił i już sra+cie po galotach ?! Pissowszczyki, pierdle otwierają przed wami wrota ! Tylko się nie pchać bez kolejki, wszyscy będziecie garować !

Odnośnik do odpowiedzi

Żebyście wy przy gminnych korytach jeszcze bardziej rozychali swoje dupska ciasteczkami i apanażami? Przyjdzie czas że PiS dobierze się do waszych lokalnych,rodzinnych układów.Do tej pory za nic nie odowiadacie i tylko Seacie na poprzednika. Jeszcze wam ta słoma wyjdzie tyłkiem rodzinna kliko.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec
20 godzin temu, jprd napisał:

Za milion 5 ha z takim zapisem planu i wszystkimi mediami? Kto z PSL to ma już zaklepane? Pół bańki to teraz kosztuje tysiąc metrów. W tej gminie już tylko pożoga.

Screenshot_20210705-222404.jpg

Zupełnie jak z tym ośrodkiem przy plaży. Miał być hotel. SPA i inne cudawianki, a skończyło się na tym, że rudera jak stała, tak stoi 😆

Może Vogel kupi, tam chociaż ma już gotowy MPZP 😆

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...