Skocz do zawartości

Nowe Informacje w sprawie kapusiów


heheheheheheheheheheheheheh

Rekomendowane odpowiedzi

heheheheheheheheheheheheheh

Źródełko: http://hack.pl/forum/dev-null/8222-prob ... vcity.html

Witam, mam pewien problem z serwisem xxx.Vcity.pl

Może przybliżę wam o co chodzi:

Vcity.pl to serwis dla większości miast w Polsce ( pewnie jeśli wpiszecie nazwę swojego miasta to na 80% powinien być serwis twojego miasta), ten serwis jest zbudowany tak aby wszystko było anonimowo i tu pojawia się mój problem, moje pytanie...

Na forum mojego miasta [ insko.vcity.pl ] jest pełno ludzi którzy chamsko plotkują ( potocznie: obrabiają dupsko ) ... akurat mi nikt tam nie obrabia bo nie ma z czego ale mojemu znajomemu i teściowi który startuje w wyborach. Chciał bym się dowiedzieć czy da radę z tego serwisu jakoś pozyskać IP użytkowników ( użytkowników pewnie tak ), a jeśli większość ludzi pisze jako gość da radę coś z tym zrobić ?

Proszę o pomoc bo naprawdę jest mi to potrzebne.

P.S. Jeśli zamieściłem w złym miejscu bądź źle nazwałem proszę o wyrozumiałość ( mój pierwszy post na tym forum )... Pozdrawiam.

A TERAZ HIT SEZONU!!!

Źródełko: http://www.portal24h.pl/forum/problem-s ... 18105.html

Fisher, mam w rodzinie Policjanta mówi że jeśli chcę zgłosić sprawę będę potrzebował najpierw skontaktować się z Administracją Vcity.pl a wtedy zaczną działać ... kiedy administracja nie zadziała oni wyciągną konsekwencję, czyli jeśli nie znajdę namiarów na adminów z VC to mogę tylko sobie pogadać ...

P.S. Czy da radę jakoś znaleźć na nich namiary ?

TERAZ JUŻ WIEMY KTO TAK BARDZO CHCE WJEŻDŻAĆ NA J.M. HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

NIE ŁADNIE KOLEGO, KTÓRY MASZ POLICJANTA W RODZINIE, ŻE PRÓBUJESZ TUTAJ TAKIE BRZYDKIE WPISY TWORZYĆ. HEHEHEHEEHEHEHEHEHEH

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko wiadomo

Ale zobaczcie jak to ukrywali skrupulatnie. Dlatego teraz tak straszy taki tępy maniek i jego przydupas bob. Panie Burmistrzu niech Pan lepiej uważa z kim Pan się zadaje bo jak widać słabo wykwalifikowane jednostki operacyjne Pan ma pod swoim płaszczykiem :lol: :lol: :lol: .

Odnośnik do odpowiedzi
Kto szuka nie błądzi!

Dobra robota z odgrzebaniem takich wpisów. Teraz już się nie dziwie skąd te wpisy na jm!

Ktoś się czuje bardzo pewny w roli piszącego. Ale najciekawsze jest to jak bardzo ktoś dąży do zmiany tematu na jm! Może to faktycznie Burmistrz tutaj siedzi i się produkuje. Ale by były jaja hahahah...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 lat później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...