Skocz do zawartości

Rzekomo darczyńcy


lupa

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, do gumiaka napisał:

Nie pier*dol baranie tylko pisz donos.

Według Ciebie to pier*dolenie.....a fakty mówią wszystko tak jak w raporcie NIK. Wiesz że tego nikt nie zrobi dlatego czujesz się bezkarny. Ale może kiedyś CBA na was trafi. Złodziejstwo ma krótkie nóżki.

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż takie coś nazywa się zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa.I jest to normalna procedura w przypadku uzasadnionych wątpliwości. Zmiana PZP pod kogoś jest co najmniej wątpliwe z punktu wydatków gminy.Plan zazwyczaj zmienia się co 5 lat dla danego obrębu.Zawiadamia się wówczas wszystkich zainteresowanych.A tutaj bums dla jednego.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.05.2021 o 17:42, gość napisał:

No cóż takie coś nazywa się zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa.I jest to normalna procedura w przypadku uzasadnionych wątpliwości. Zmiana PZP pod kogoś jest co najmniej wątpliwe z punktu wydatków gminy.Plan zazwyczaj zmienia się co 5 lat dla danego obrębu.Zawiadamia się wówczas wszystkich zainteresowanych.A tutaj bums dla jednego.

Tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Sławiański Włóczykij

2utSpooags9d asnicgeclrpfnsiaomr ha201hore9d  · 

Ja chyba kiedyś tu żyłam,

a może na innej planecie to było..

Tam ludzie wierzą w dobro drugiego człowieka

i dusze bardziej cenią niż złoto.

Tam nikt nie gra żadnej roli i akceptuje się wszystkich którzy są.

Tam strach nie istnieje, szczera przyjaźń to norma, rozumie się znaczenie słowa "honor" i każdy jest prawdziwy.

Tam dzieci mają oboje rodziców i ciepły dom.

Tam nie ma kłamstw, oszczerstw i smutku, a łzy tylko ze śmiechu się leją.

Nie pasuję do tego świata, dla mnie jest on niezrozumiały.

Tu wojna jest normalnością, głód, strach i kpina codziennością.

Tu wielu musi zabić żeby się bawić, zakryć twarz pudrem żeby wyjść,

przez cale życie grać żeby je przetrwać.

A gdyby tak każdy chciał świata z innej planety?

Gdyby tak zadbać o wszystko wokół,

nie ranić lasu, nie brudzić rzeki, nie cieszyć się klęską planety.

Gdyby szacunek podawać dalej jak pajdę świeżego chleba,

cieszyć się każdym najmniejszym stworzeniem,

zarażać uśmiechem i dobrym słowem,

radości w innym człowieku szukać, a nie tylko w sobie..

Tak właśnie chcę żyć, a Ty?

Odnośnik do odpowiedzi

To Prawda ,nie jestem za kpina za szyderstwem ,zachciwoscia,za nienawiścią.Chce żeby taki burmistrz doceniał ludzi pracy ,żeby taki Michał wiedział że nie ma kumpli do biznesu którzy biorą pensje za nic.Ja chce żeby ludzie którzy pracują rzetelnie i dobrze wykonują swoją pracę żeby byli doceniani,i żeby taki Michał nie gnębił nikogo bo to nie Ukraina a on nie jest władcą

Nigdy moja rodzina nie zagłosuje na takiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale będzie jazda w tym roku! Ludzie chleja piwko i inne rzeczy a na plaży nie ma już segregacji. Wszystko wyląduje w zwykłych smietnikach. A skoro nie ma smietnikow na pomoscie to część pójdzie do wody. Zakazu palenia oczywiście brak (jeśli chodzi o oznakowanie na plazy), więc będą kiepowali do wody i do piasku. Skoro gmina nigdy nie czyści piasku to niebawem będziemy go szukać pomiędzy petami. Super zarządzanie najlepszym zasobem gminy! 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Smietnik napisał:

Ale będzie jazda w tym roku! Ludzie chleja piwko i inne rzeczy a na plaży nie ma już segregacji. Wszystko wyląduje w zwykłych smietnikach. A skoro nie ma smietnikow na pomoscie to część pójdzie do wody. Zakazu palenia oczywiście brak (jeśli chodzi o oznakowanie na plazy), więc będą kiepowali do wody i do piasku. Skoro gmina nigdy nie czyści piasku to niebawem będziemy go szukać pomiędzy petami. Super zarządzanie najlepszym zasobem gminy! 

I myślisz, że przyjezdny pójdzie wrzuci plastik do plastiku, papier do papieru.. oczywiście, że nie. Zakaz palenia też nie powstrzyma ludzi, od jego egzekwowania. Wszystko zależy od człowieka, ten co będzie chciał dbać, to będzie dbał. Choć żeby dać ludziom szansę, segregacji powinni wystawić na to kosze, i tu się w pewnym sensie z tobą zgodzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Rudy napisał:

I myślisz, że przyjezdny pójdzie wrzuci plastik do plastiku, papier do papieru.. oczywiście, że nie. Zakaz palenia też nie powstrzyma ludzi, od jego egzekwowania. Wszystko zależy od człowieka, ten co będzie chciał dbać, to będzie dbał. Choć żeby dać ludziom szansę, segregacji powinni wystawić na to kosze, i tu się w pewnym sensie z tobą zgodzę. 

Na wszystkich plażach których byłam są wyznaczone miejsce do palenia. Jest ono w kilku miejscach i nas może to być na początku i końcu lub jedno na środku po prostu miejsce z popielniczką by kiepow do piasku nie zakopywać. Ale jak władza o nic nie dba tylko funduje kolejne sklepy ze więcej turyści brudził to przykro jest szczepionka na covid ale na głupotę nie wymyślili. Panie burek kiedy stacja paliw powstanie bo od 5 lat słyszę tuż tuż, już za chwilę już niedługo. Teraz się okazuje że trzeba plan przestrzenny zrobić i od razu dla wszystkich sprzedanych działek dla Timber za pół ceny. Takie interesy robi jak cały PSLGBT.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 11 miesięcy później...
9 godzin temu, kiedy napisał:

To kiedy zatwierdzenie planu przestrzennego dla Pomeranian względem działek sprzedanych po zaniżonej cenie?

Screenshot_20220523-182450.jpg

Puknij się w czoło debilu, jak ktoś pomaga to źle, jak nie pomaga to tez źle, Zastanów się się najpierw co piszesz jeden z drugim. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Polska napisał:

Puknij się w czoło debilu, jak ktoś pomaga to źle, jak nie pomaga to tez źle, Zastanów się się najpierw co piszesz jeden z drugim. 

 

Dziwne ze przy tych pomagających zawsze są te same obciągacze z Iny 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.05.2021 o 08:59, tak,tak napisał:

Sławiański Włóczykij

2utSpooags9d asnicgeclrpfnsiaomr ha201hore9d  · 

Ja chyba kiedyś tu żyłam,

a może na innej planecie to było..

Tam ludzie wierzą w dobro drugiego człowieka

i dusze bardziej cenią niż złoto.

Tam nikt nie gra żadnej roli i akceptuje się wszystkich którzy są.

Tam strach nie istnieje, szczera przyjaźń to norma, rozumie się znaczenie słowa "honor" i każdy jest prawdziwy.

Tam dzieci mają oboje rodziców i ciepły dom.

Tam nie ma kłamstw, oszczerstw i smutku, a łzy tylko ze śmiechu się leją.

Nie pasuję do tego świata, dla mnie jest on niezrozumiały.

Tu wojna jest normalnością, głód, strach i kpina codziennością.

Tu wielu musi zabić żeby się bawić, zakryć twarz pudrem żeby wyjść,

przez cale życie grać żeby je przetrwać.

A gdyby tak każdy chciał świata z innej planety?

Gdyby tak zadbać o wszystko wokół,

nie ranić lasu, nie brudzić rzeki, nie cieszyć się klęską planety.

Gdyby szacunek podawać dalej jak pajdę świeżego chleba,

cieszyć się każdym najmniejszym stworzeniem,

zarażać uśmiechem i dobrym słowem,

radości w innym człowieku szukać, a nie tylko w sobie..

Tak właśnie chcę żyć, a Ty?

Ja też chcę tak żyć w dobrym i wolnym kraju,ale z takimi ludźmi jakimi są władza nie da się żyć uczciwie,gdyż to są ludzie niszczący nas i świat.A w Ińsku ta jest.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Mariusz napisał:

Dziwne ze przy tych pomagających zawsze są te same obciągacze z Iny 

Drogi Mariuszu skoro jesteś taki mądry zapraszam ciebie do współpracy żebyś się wykazał napewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam rodzic zawodnika

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Aleksandra napisał:

Drogi Mariuszu skoro jesteś taki mądry zapraszam ciebie do współpracy żebyś się wykazał napewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam rodzic zawodnika

Ha ha ha rodzic. Tadek puknij się w ten cwany czerep. Liwak łajzo ty już jesteś tzw koperta.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, kopertnik napisał:

Ha ha ha rodzic. Tadek puknij się w ten cwany czerep. Liwak łajzo ty już jesteś tzw koperta.

Liwak ostatnio aktywnie kręcisz się przy piłkarzach myśląc że pomogą Ci przy reelekcji razem z Tadkiem skrobidechą. Pomogłeś mu przekrętem nabyć działkę a on tobie pomaga. Przeliczysz się bo koncesja na żwirownię, targowisko, świetlica w Czertyniu,  drogi, lampy, chodniki, molo, wieża to są kamienie które ciebie zatopią. Ale pomagaj klubowi INA, tam są zdolni chłopcy i zaangażowani działacze-trenerzy a Ińsko powinno mieć drużynę nawet w III lidze! Tylko obawiam się że jak wszystko dotychczas, robisz to z wyrachowania licząc na własne wyborcze korzyści. Nie tak dawno publicznie dosyć sceptycznie wypowiadałeś się o wspomaganiu sportu a piłki nożnej w szczególności. No ale ty jesteś taki Liwaczek intereśny,  ajwaj waj. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

Liwak ostatnio aktywnie kręcisz się przy piłkarzach myśląc że pomogą Ci przy reelekcji razem z Tadkiem skrobidechą. Pomogłeś mu przekrętem nabyć działkę a on tobie pomaga. Przeliczysz się bo koncesja na żwirownię, targowisko, świetlica w Czertyniu,  drogi, lampy, chodniki, molo, wieża to są kamienie które ciebie zatopią. Ale pomagaj klubowi INA, tam są zdolni chłopcy i zaangażowani działacze-trenerzy a Ińsko powinno mieć drużynę nawet w III lidze! Tylko obawiam się że jak wszystko dotychczas, robisz to z wyrachowania licząc na własne wyborcze korzyści. Nie tak dawno publicznie dosyć sceptycznie wypowiadałeś się o wspomaganiu sportu a piłki nożnej w szczególności. No ale ty jesteś taki Liwaczek intereśny,  ajwaj waj. 

Liwak nie wygra wyborów, kupczyk tez nie. Za bardzo maja nagrabione u wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

Chcesz się założyć? Dam ci grosz jak przegra ale raczej to ty mi go dasz.

No to jesteś niepoprawnym optymistą. On nawet nie wystartuje, tak go zagonią jeszcze przed ogłoszeniem wyborów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...