Skocz do zawartości

Pismo otwarte w sprawie referendum.


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni mieszkancy miasta i gminy Insko w dniu 6 listopada mozecie zrealizowac swoje konstytucyjne uprawnienia uczestniczenia w referendum w sprawie uruchomienia na terenie gminy kopalni kruszyw mineralnych.Jako przedstawiciele spolecznosci lokalnej macie mozliwosc sami zadecydowania o przyszlosci swojej "malej ojczyzny".Zrobcie to dla siebie, dla swoich dzieci i wnukow.Udzial w referendum lub nie uczestniczenie w nim bedzie Panstwa samodzielnym wyborem.Zrobcie pierwszy krok do nauczenia przestrzegania zasad demokracji Pana Burmistrza Inska,ktory lamie te zasady wysylajac do Panstwa pismo z apelem o nie branie udzialu w referendum.Tym samym probuje manipulowac mniej swiadoma czescia mieszkancow . Stanczk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generał Andrzej Kapuś Żwirowski
Jesteście mieszkańcami tej gminy i macie prawo by decydować o tym co się dzieje w Waszym mieście! Korzystajcie z referendum by pokazać, że potraficie oddziaływać na władzę, która jest niema na wezwania mieszkańców i ich obawy!

Ja od zawsze sprzedawczykom mówiłem gdzie ich miejsce. Teraz nie będzie inaczej. Ja racinowskiego nie bardzo trawię. Oddałem głos na niego a ten k***s mi potem taką niespodziankę zafundował. BURMISTRZU TRZEBA BYŁO LEPIEJ GMINĄ ZARZĄDZAĆ A NIE TERAZ KREDYTY ZACIĄGAĆ!!! NA ŻWIROWNIE TEŻ ZACIĄGNIESZ A MY MIESZKAŃCY BĘDZIEMY PŁACIĆ??? GOŃ SIĘ K*****E!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten sprzedawczyk TW "Janek" będzie się w piekle smażył razem ze swoimi radnymi za zniszczenie pięknej Ziemi Ińskiej i naszych jezior. Ludzie tego kapusia powinni omijać z daleka bo śmierdzi zdradą i kolaboracją z SB.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedź, jeź po bandzie - obyś się nie zdiwił !

Wiesia i Janek, znam wasze metody i sposoby. To jurz nie przejdzie.

Wasz komunistyczny bełkot na nas nie działa !!!

Poczytajcie inne posty, co ludziska o was piszą. Sorry, że pisze z małej litery, ale ty mam dla was szacunku.

O sorry, dla sorrego ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedź, jeź po bandzie - obyś się nie zdiwił !

Wiesia i Janek, znam wasze metody i sposoby. To jurz nie przejdzie.

Wasz komunistyczny bełkot na nas nie działa !!!

Poczytajcie inne posty, co ludziska o was piszą. Sorry, że pisze z małej litery, ale ty mam dla was szacunku.

O sorry, dla sorrego ...

Maniek weź prozak, zapij go melisą i zacznij pisać z sensem bo ten twój bełkot tutaj nie ma racji bytu :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni mieszkancy miasta i gminy Insko w dniu 6 listopada mozecie zrealizowac swoje konstytucyjne uprawnienia uczestniczenia w referendum w sprawie uruchomienia na terenie gminy kopalni kruszyw mineralnych.Jako przedstawiciele spolecznosci lokalnej macie mozliwosc sami zadecydowania o przyszlosci swojej "malej ojczyzny".Zrobcie to dla siebie, dla swoich dzieci i wnukow.Udzial w referendum lub nie uczestniczenie w nim bedzie Panstwa samodzielnym wyborem.Zrobcie pierwszy krok do nauczenia przestrzegania zasad demokracji Pana Burmistrza Inska,ktory lamie te zasady wysylajac do Panstwa pismo z apelem o nie branie udzialu w referendum.Tym samym probuje manipulowac mniej swiadoma czescia mieszkancow . Stanczk

A swoją drogą czy psy nie można uśpić jak nie dają innym żyć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawą naturalną że donosiciele SB jak Racinowski i jego spółdzielnia szukają sobie kogoś dla odwrócenia uwagi w tym wypadku Janka i Wiesię , jest to cykliczny obraz każdych wyborów i obecnego Referendum .

SB-eki starają się ogłupić wyborców i nimi manipulować . Dlaczego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo brak tym świnią argumentów .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sherlock - ten prawdziwy

Do "Scherlocka" jesteś godny pożałowania za taki idiotyczny nick...

Jak już coś wpisujesz to wymyśl coś oryginalnego bo żal to czytać. Poza tym kto ujada najbardziej to my już się przekonaliśmy na sesjach i komisjach w gminie. Zaczyna się na niejaki TW-Janek. Kojarzycie kogoś takiego padliny tej gminy?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Entuzjasta referendum
Jest sprawą naturalną że donosiciele SB jak Racinowski i jego spółdzielnia szukają sobie kogoś dla odwrócenia uwagi w tym wypadku Janka i Wiesię , jest to cykliczny obraz każdych wyborów i obecnego Referendum .

SB-eki starają się ogłupić wyborców i nimi manipulować . Dlaczego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo brak tym świnią argumentów .

NIE MA SZANS VETO! MY IM W NIEDZIELĘ VETO DAMY :). A ZA JANKA I WIESIE PEWNIE I TAK KTOS BEKNIE BO OSTATNIO ADMINISTRATOR ZAREAGOWAL CZYLI COS MUSIAŁO BYĆ NA RZECZY!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...