Skocz do zawartości

Jacek Liwak - sukces


Nareszcie jest

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2021 o 20:11, jednak siarka napisał:

Jedyne na co stać liwaka to budowanie kolejnych sklepów i sprzedaż za friko mienia gminnego znajomkom. To nie są ludzie przypadkowi...zdecydowanie nie. 

Za friko?Ponad 300 tys.to friko?A Biedronka jest dla ludzi z Ińska i z tego bardzo są zadowoleni i ja też.

Odnośnik do odpowiedzi

Barfzo dobrze zrobił Biedronkę chcemy.Coz wam się nie podoba,bo nasi sklepikarze boją się .Mogli sprzedawać towar świeży ,a śmierdzące brać  sobie .Stare seschle warzywa owoce  sprzedają a teraz mają protensje do wszystkich że nie chodzą po zakupy .Ja osobiście w dwóch sklepach kupiłam stare mięcho ,wędlinę,zeschłe warzywa i dość tego mam .Teraz chodzę do Dino i jestem zachwycona i wiem że wszystko jest świeże i dobrej jakości. Dino ma dużo kupujących i wszyscy chwalą ten market

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze zrobił Biedronkę chcemy.Coz wam się nie podoba,bo nasi sklepikarze boją się .Mogli sprzedawać towar świeży ,a śmierdzące brać  sobie .Stare seschle warzywa owoce  sprzedają a teraz mają protensje do wszystkich że nie chodzą po zakupy .Ja osobiście w dwóch sklepach kupiłam stare mięcho ,wędlinę,zeschłe warzywa i dość tego mam .Teraz chodzę do Dino i jestem zachwycona i wiem że wszystko jest świeże i dobrej jakości. Dino ma dużo kupujących i wszyscy chwalą ten market

A jeszcze na dokładkę sprzedający w Dino są bardzo uprzejmi i mili w stosunku do klienta,co jest to na plus dla nich.

 

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Kasia napisał:

Bardzo dobrze zrobił Biedronkę chcemy.Coz wam się nie podoba,bo nasi sklepikarze boją się .Mogli sprzedawać towar świeży ,a śmierdzące brać  sobie .Stare seschle warzywa owoce  sprzedają a teraz mają protensje do wszystkich że nie chodzą po zakupy .Ja osobiście w dwóch sklepach kupiłam stare mięcho ,wędlinę,zeschłe warzywa i dość tego mam .Teraz chodzę do Dino i jestem zachwycona i wiem że wszystko jest świeże i dobrej jakości. Dino ma dużo kupujących i wszyscy chwalą ten market

A jeszcze na dokładkę sprzedający w Dino są bardzo uprzejmi i mili w stosunku do klienta,co jest to na plus dla nich.

 

Nasi sklepikarze niech się uczą od dino jak dbać o klienta jeśli będą mieli uczciwe ceny nie maja się czego obawiać

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy powstanie biedry to sukces burmistrza czy nie. Nie wiem też czy powstanie dyskontu można w ogóle rozpatrywać jako sukces... (chyba, że z perspektywy biedry). No ale powiedzmy, że dla mieszkańców to będzie rozszerzona oferta produktowa, inne sklepy zaczną się może bardziej starać, żeby przyciągnąć klienta. A może zmienią ofertę czy nawet branżę.

Wracając do sukcesu burmistrza. To co on zrobił w tym temacie? Rozmawiał z innymi - z Aldi, Lidlem, żeby wybrać tego kto da najwyższą cenę? A może byli też inni, zwabieni misternie utkaną polityką promocji gminy, w celu znalezienia określonych inwestorów, pasujących do długofalowej strategii rozwoju gminy? ilu ich było, co chcieli zrobić? Jeśli nie było nikogo chętnego a przyszedł ktoś z propozycją postawienia dyskontu i burmistrz się po prostu na to zgodził to gdzie tu sukces? Jak zwykle trafiło się ślepej kurze ziarno. 

Niestety tak tu wygląda zarządzanie. Gmina budzi się rano i czeka co dzień przyniesie. Raz przyjdzie park i zrobi pomost i wieże, raz biedra, kroś zorganizuje ILF i jest gdzie wstęgę przeciąć!

Pozdrawiam wszystkich płynących z prądem!

Odnośnik do odpowiedzi

Ty to ilf to chala i ten niedomyty co nosi sinbatki  .A w ogóle to  kino można już zaorać.Tam  nic nie ma ,pogonili fachowców i została Michała kuzyneczka i znajomi chyba każdy widzi ich zapał do pracy burkom to pasuje bo też nic nie wiedzą co z czym się je w kulturze .ha ha to nich się wezmą dokształca.

Odnośnik do odpowiedzi

,,,,dodam jeszcze ze nie dawno jak pól toku temu burmistrz chciał ten teren wydzierżawić za bezcen, a wcześniej pojawił się raport NIK oceniający inne „intratne” dla gminy działania pana burmistrza, który zupełnie i inaczej widzi „sukcesy” pana burmistrza.  
oczywiście Biedronka to świetna propozycja dla mieszkańców gminy,,,, ale niestety jej powstanie było naznaczone pokrętnymi i niezrozumiałymi działaniami pana burmistrza, który w dość transparentny sposób pokazał w gminie ,,,,, jak można robić kasę,,,, tu chyba coś nie wyszło  

zapewniam ze ludzie pokroju pana burmistrza nie wymyśla dla gminy już niczego bardziej (od sklepu)  atrakcyjnego. Zobaczymy jakie będzie przewodnie hasło w kolejnych wyborach na burmistrza,,,,

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Baśka miała napisał:

Niech robi supermarkety ,bo już w Ińsku nic się nie dzieje i nic nie będzie ,kulturę przestali,tam w kinie to diabeł ogonem zamiata .Niech robi Biedronkę ,bo to tylko mu wychodzi .Dobre i to.

To tak jakby powiedzieć "niech będzie chujo*wo", dobre i to! 

Odnośnik do odpowiedzi

No i jak? Burmistrz wrócił do roboty po świętach i ma jakiś plan? Na tydzień na miesiąc na rok? A może na kilka lat? Jaki to jest plan? Ja chętnie bym się zapoznał. Jakich inwestorów gmina poszukuje, jak to robi, co chce osiągnąć? Czy może nadal czekamy co dzień przyniesie? Fajnie byłoby poznać plany pobierajacych wypłaty. 

Płyniemy nadal z prądem? Czy może kierujemy prądem? 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Tadek napisał:

No i jak? Burmistrz wrócił do roboty po świętach i ma jakiś plan? Na tydzień na miesiąc na rok? A może na kilka lat? Jaki to jest plan? Ja chętnie bym się zapoznał. Jakich inwestorów gmina poszukuje, jak to robi, co chce osiągnąć? Czy może nadal czekamy co dzień przyniesie? Fajnie byłoby poznać plany pobierajacych wypłaty. 

Płyniemy nadal z prądem? Czy może kierujemy prądem? 

Tadek, niemoto o plany to zapytaj swoją starą, czy ci nie zamierza rogów przyprawić ?!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gapa napisał:

Tadek, niemoto o plany to zapytaj swoją starą, czy ci nie zamierza rogów przyprawić ?!

Widzę, że trafiłem w czuły punkt. Nie ma o czym mówić jeśli chodzi o gminę i "sukcesy" władzy, to zaczyna się atak personalny. 

Ale szczerze mówiąc niczego innego nie oczekiwałem, bo akurat na tym polu władza nie zawodzi. Gadanie o pierdołach wychodzi najlepiej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Idę sobie na spacerek na plaży a kibelek leży ktoś się mocuje żeby go podnieść. Właścicielka domku na plaży wyrzuca śmieci do gminnego kosza tuż przy jej domku nawet popiół. Ma w nosie że ja mieszkaniec płacę. Płacę za brudasa że Stargardu!

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, sukces jak cholera napisał:

Nawet z glupiej strony inska nie można się nic dowiedzieć bo tam home,pl Czy ktoś kompetentny jest w tej gminie z kim i gdzie można sę dowiedzieć o bieżących sprawach? 

Buraki czy poza pensjami cokolwiek robicie? Wasza strona dostała Covida. Już ledwo dychacie od opieprzania się.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gumiak napisał:

Tak se szkłem i widzę gumofilce na straganie. Fotograf naczelny kurdupel zwany Kaziem cykał fotki trzem pslowcom z lgbt. Taki to cyrk na kółkach.

Nie wałęsaj się po mieście pissowska kanalio !

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ********psl napisał:

Gumofilce z lgbt

Screenshot_20210408-173607.jpg

Na bazarze w dzień targowy takie słychać wnet rozmowy... Jacek czemu takie goowno nam zrobiłeś....Włodek takie mi wcisnęli....na nic lepszego was nie stać mówi wicewojewoda....bierzmy co dają zawsze to coś mówi Kazek...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...