Skocz do zawartości

To nie moja ręka kradła mówi psl


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Doświadczony napisał:

Pamiętaj o jednym - jak już Biedra wykończy wszystkie mały sklepy swoimi cenami, to natychmiast te ceny podniesie do poziomu, o jakim Ci się nawet nie śniło. I tyle będzie Twojego wzbogacenia kieszeni.

zapewne należysz do tych sklepikarzy , pytam czy kiedy powstała Biedronka w Chociwlu TAK się stało ???? Kto tu opowiada bzdety i robi panikę ???

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, CBA napisał:

Na mojego nosa to CBA, CBŚ, PG, Policja i Prokuratura będą mieć pełne ręce roboty. Podpowiadam Szafranowi ty człowieku zrób sesję i odwołaj tego nieudacznika to wyjdziecie jako radni z twarzą. Bo inaczej to was wszystkich do ciupy wsadzą. Kto wam będzie paczki przynosił. 

Nie przesadzaj. Mamy plecy u Rzepy nikt nas nie ruszy. Bujaj się.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to zgorzkniała, smutna , wyludniona mieścina. Od dwóch kadencji rządzone przez układ PSL nie daje szans na rozwój tylko uwłaszczanie się na majątku gminy. Całemu pajzlowi przygląda się Działoszewska i klaszcze w dłonie że wszystko idzie po jej myśli. Przecież nie kto inny rządzi jak jej pupil Liwak co prawda teraz w PSL ale to jedna drużyna. Kradną tak samo.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Ińsko napisał:

Ińsko to zgorzkniała, smutna , wyludniona mieścina. Od dwóch kadencji rządzone przez układ PSL nie daje szans na rozwój tylko uwłaszczanie się na majątku gminy. Całemu pajzlowi przygląda się Działoszewska i klaszcze w dłonie że wszystko idzie po jej myśli. Przecież nie kto inny rządzi jak jej pupil Liwak co prawda teraz w PSL ale to jedna drużyna. Kradną tak samo.

Ińsko to skorumpowana miejscowość. Nie tylko władza ale skurwieni z nią mieszkańcy z układu. A już na pewno przedsiębiorcy i rodziny włodarzy.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, CBA napisał:

Na mojego nosa to CBA, CBŚ, PG, Policja i Prokuratura będą mieć pełne ręce roboty. Podpowiadam Szafranowi ty człowieku zrób sesję i odwołaj tego nieudacznika to wyjdziecie jako radni z twarzą. Bo inaczej to was wszystkich do ciupy wsadzą. Kto wam będzie paczki przynosił. 

Szafran tego nie zrobi bo boi się własnego cienia. Ale tak! To by pozwoliło jemu i radnym wyjść z twarzą. Burmistrz powinien być odwołany.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2021 o 10:08, Ińsko napisał:

Ińsko to zgorzkniała, smutna , wyludniona mieścina. Od dwóch kadencji rządzone przez układ PSL nie daje szans na rozwój tylko uwłaszczanie się na majątku gminy. Całemu pajzlowi przygląda się Działoszewska i klaszcze w dłonie że wszystko idzie po jej myśli. Przecież nie kto inny rządzi jak jej pupil Liwak co prawda teraz w PSL ale to jedna drużyna. Kradną tak samo.

Otóż to.....plan wieży wykonuje Liwak i spółka.

 

23 godziny temu, J*****ć psl napisał:

Ińsko to skorumpowana miejscowość. Nie tylko władza ale skurwieni z nią mieszkańcy z układu. A już na pewno przedsiębiorcy i rodziny włodarzy.

 

W dniu 8.01.2021 o 09:10, baron napisał:

Był baron SLD czemu ma nie być baron PSL? Przecież nie mogą być gorsi.

Także tak!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gosc napisał:

Kogo Nowego widzicie na miejsce obecnej władzy, kto powinien zostać burmistrzem

Ty Włodek,  nie rozpędzaj się tak. Bo burmistrzem to możesz zostać na gruba, a nie w Ińsku. Nie jesteś swój, tylko adoptowany jak połowa Manhattanu. 

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem powinien zostać burmistrzem Pan Włodzimierz lub Pan Zbyszek ,ponieważ są to ludzie doświadczeni i co najwazniejsze to ludzie dostępni i moralni .Niech sobie mówią co chcą ich zniszczyć .A ja wiem że to są ludzie bardzo pracowici i rzetelni.Znam i wiem co tu piszę.Pozdrawiam Panów.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Wyborca napisał:

Moim zdaniem powinien zostać burmistrzem Pan Włodzimierz lub Pan Zbyszek ,ponieważ są to ludzie doświadczeni i co najwazniejsze to ludzie dostępni i moralni .Niech sobie mówią co chcą ich zniszczyć .A ja wiem że to są ludzie bardzo pracowici i rzetelni.Znam i wiem co tu piszę.Pozdrawiam Panów.

Przynajmniej są w stałym kontakcie z wyborcami a nie jak Michał i Jacek mają swój świat.

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Wyborca napisał:

Moim zdaniem powinien zostać burmistrzem Pan Włodzimierz lub Pan Zbyszek ,ponieważ są to ludzie doświadczeni i co najwazniejsze to ludzie dostępni i moralni .Niech sobie mówią co chcą ich zniszczyć .A ja wiem że to są ludzie bardzo pracowici i rzetelni.Znam i wiem co tu piszę.Pozdrawiam Panów.

Mazurek ty to gnida jestes

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Wyborca napisał:

Moim zdaniem powinien zostać burmistrzem Pan Włodzimierz lub Pan Zbyszek ,ponieważ są to ludzie doświadczeni i co najwazniejsze to ludzie dostępni i moralni .Niech sobie mówią co chcą ich zniszczyć .A ja wiem że to są ludzie bardzo pracowici i rzetelni.Znam i wiem co tu piszę.Pozdrawiam Panów.

Ale co wy Jacek i Michał tacy ładni. Co z tego że nic nie robią! A kto służy Rzepie a kto ciągnie wódę jak wodę. Włodek i Zbyszek tylko za nich pracują.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.01.2021 o 18:49, pytanie napisał:

zapewne należysz do tych sklepikarzy , pytam czy kiedy powstała Biedronka w Chociwlu TAK się stało ???? Kto tu opowiada bzdety i robi panikę ???

Nie, nie należę. Nie wiem, co się stało w Chociwlu, nie wiem nawet czy upadły tam lokalne sklepy. Wiem, jak jest gdzie indziej. To tyle - uspokój się i mniej agresji. 

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, lol napisał:

Ale co wy Jacek i Michał tacy ładni. Co z tego że nic nie robią! A kto służy Rzepie a kto ciągnie wódę jak wodę. Włodek i Zbyszek tylko za nich pracują.

Zbyszek to krętacz, podobnie jak Szafran. Z resztą pamiętamy jak Zbyszek postąpił z Andrzejem, zostawił chłopa byle być przy korycie! 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...