Skocz do zawartości

To nie moja ręka kradła mówi psl


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wyborca napisał:

Burmistrz musi wiedzieć że on jest dla ludzi,a nie odwrotnie.Cwaniak pozwala sobie na wszystko ,słucha się ciotki wierzy i działają jak ona zagra to jest niefer.

Liwak już dawno zapomniał czyja ręka go karmi. Niech dziada i spółkę piekło pochłonie.

Odnośnik do odpowiedzi
co na to wyborcy?
2 godziny temu, do bezmózga z gminy napisał:

Gminny kacyku Liwak ty  nam mieszkańcom nie robisz łaski a stosowanie dwutygodniowego terminu wywozu niie jest niczym innym jak dyskredytowaniem mieszkańców, którzy na równi z tymi z bloków uiszczają opłaty za wywóz śmieci. Powiem tak: jak nie skorygujesz swojej głupoty to bekniesz za bezprawie zgodnie z prawem. Nie przypieprzaj się też do Sejmu bo tylko takie barany jak ty nie rozumieją jak zinterpretować zapisy. Ponadto sugeruję mieszkańcom aby to co śmierdzi pozostawiali pod budynkiem gminy może wówczas coś zrobisz za nasze pieniądze normalnie, zgodnie z zasadą. Przy okazji, gdzie są tępi radni, którzy nie rozumieją co znaczy wywóz śmieci raz na dwa tygodnie w okresie lata!!! Będzie wszędzie śmierdziało w tej ekologicznej próżni.

cd122f63872433256a84f2e2a89a338a.png

f23889f8e91b7257c61408ba1a01b12b.png

7a1a05b252fc93959981d8467d47b854.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Bartosz napisał:

A tu Jeszce link do całego UKRYWANEGO PROTOKOŁU

 

http://bip.insko.pl/strony/menu/120.dhtml

Czyli " gumiak" wiedział co pisze. Wiedział o wszystkim a niektórzy się śmiali i kwitowali że to kłamstwa o PSL. No nie ich ręka kradła. Dobrze nazwał wątek. Pewnie niejeden kto to przeczyta przetrze oczy ze zdumienia. Władza kosztem mieszkańców obniża wszelkie koszty cwaniakom biznesowym. Widzę że plan na tęczowej jednak z naruszeniem prawa a ile tu plucia było że wszystko zgodnie z prawem. KADAM niesłusznie dostał kasę, koło gospodyń wiejskich w Linówku. Ludzie kochani! Szastają publicznymi pieniędzmi jak chcą i ile chcą. A mieszkańcy mają płacić za wywóz śmieci po równo mimo że im co dwa tygodnie wywozić będą. Kosmos....ktoś stąpa po grząskim gruncie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wrócę do ludzi kultury ,to też jego sprawka że wypieprzyć brzydo mówiąc.Taki fachowców jak byli to za to powinien odpowiedzieć Ci fachowcy mają swoje zajęcia,pracują niektórzy w innych miejscowościach i są bardzo chwaleni.Tylko Ińsko straciło.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, młot napisał:

Głupia cipo ińszczanie są legalnie okradani i wykorzystywanie a ty chcesz pierdzielić o kulturze w tym zbiorowisku babskiej i słomy!!!

Inszczan jak Polaków to okrada twój PiS, co chwilę nowe daniny... Wasze 500+ starcza na dwa dni życia egzystowania 4 osobówej rodzinie. Oczywiście jeżeli weźmiemy pod uwagę miskę ryżu premiera to starczy na cały miesiąc

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gosc napisał:

Inszczan jak Polaków to okrada twój PiS, co chwilę nowe daniny... Wasze 500+ starcza na dwa dni życia egzystowania 4 osobówej rodzinie. Oczywiście jeżeli weźmiemy pod uwagę miskę ryżu premiera to starczy na cały miesiąc

Tobie radzę zapytać dlaczego Rzepa tak Chojnie obdarzył żonę Palucha i syna Paciejewskiego.? Każde dostało po 50 tys. Pytam się za co? Odpowiadaj!

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, gumiak napisał:

Tobie radzę zapytać dlaczego Rzepa tak Chojnie obdarzył żonę Palucha i syna Paciejewskiego.? Każde dostało po 50 tys. Pytam się za co? Odpowiadaj!

Daj rzetelne info, bo w sumie to sam jestem ciekaw, a na mordę to nikomu nie ufam

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gosc napisał:

Daj rzetelne info, bo w sumie to sam jestem ciekaw, a na mordę to nikomu nie ufam

Pewne jak w banku. Dlatego nie boję się pisać po nazwisku. W tym roku dostał Radek a w ubiegłym Dla. Po równo 50 kafli na rączkę...

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, gumiak napisał:

Ela miało być. Tak Rzepa narodził Krzyśka Palucha i Tomka Paciejewskiego za pomoc w wyborach. Co dostał Liwak nie powiem!

Jeżeli dał, to na ich działalności bo widnieją w wykazie jako aktywni. Więc poszukaj jakim firmą przydzielono dotacje i w jakiej kwocie bo to musi być upublicznione, a jeżeli nie ma źródła, informacji uważam takie gadanie za bełkot

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gosc napisał:

Jeżeli dał, to na ich działalności bo widnieją w wykazie jako aktywni. Więc poszukaj jakim firmą przydzielono dotacje i w jakiej kwocie bo to musi być upublicznione, a jeżeli nie ma źródła, informacji uważam takie gadanie za bełkot

Na firmę😆😆😆 na działalność 🤦🤦🤦faktycznie ..... każdemu wg zasług po tyle samo. Przytulili po 50 kafli akurat syn Pacieja i żona Palucha😁👍

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Gosc napisał:

Jeżeli dał, to na ich działalności bo widnieją w wykazie jako aktywni. Więc poszukaj jakim firmą przydzielono dotacje i w jakiej kwocie bo to musi być upublicznione, a jeżeli nie ma źródła, informacji uważam takie gadanie za bełkot

Jeśli dostali na firmę to podaj od kogo i za co. Bo mnie to bardzo ciekawi jakie to firmy dostają taką forsę. Ja chętnie przyjąłbym na swoją firmę.

51 minut temu, Jprd napisał:

Na firmę😆😆😆 na działalność 🤦🤦🤦faktycznie ..... każdemu wg zasług po tyle samo. Przytulili po 50 kafli akurat syn Pacieja i żona Palucha😁👍

Otóż to! Dlaczego akurat paluchowa i szczun syn Pacieja? Czemu to taki przypadek? Chyba ciężki przypadek. Że po 50 tysięcy każde. Od razu widać że łapówka za liczone głosy w wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2021 o 12:31, Bartosz napisał:

A tu Jeszce link do całego UKRYWANEGO PROTOKOŁU

 

http://bip.insko.pl/strony/menu/120.dhtml

Nie ma powodów żeby uznać te fakty za czcze . To opis kontroli NIK. Już powinny być kajdanki. To działanie na szkodę mieszkańców i sprzeniewierzenie pieniędzy podatników. Czyje plecy kryją te afery? Płacy posła Rzepy? Jak do tego dochodzą datki pieniężne dla ludzi PSL a raczej ich żon i dzieci to jest to upadek moralności rządzących. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, tyle napisał:

Nie ma powodów żeby uznać te fakty za czcze . To opis kontroli NIK. Już powinny być kajdanki. To działanie na szkodę mieszkańców i sprzeniewierzenie pieniędzy podatników. Czyje plecy kryją te afery? Płacy posła Rzepy? Jak do tego dochodzą datki pieniężne dla ludzi PSL a raczej ich żon i dzieci to jest to upadek moralności rządzących. 

Ty zobacz co PiS robi... 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tyle napisał:

Nie ma powodów żeby uznać te fakty za czcze . To opis kontroli NIK. Już powinny być kajdanki. To działanie na szkodę mieszkańców i sprzeniewierzenie pieniędzy podatników. Czyje plecy kryją te afery? Płacy posła Rzepy? Jak do tego dochodzą datki pieniężne dla ludzi PSL a raczej ich żon i dzieci to jest to upadek moralności rządzących. 

Będą kajdanki tylko musi zająć się tym CBA .

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to kolejna machlojka tzw. lokalnej władzy, która powinna dbać o mieszkańców a nie jej branżowe układy. Zadam proste pytanie? Czy 8 sklepików to interes rozwoju miasteczka, czy też zastój i windowanie cen w tychże geszeftach? Na prędko  można stwierdzić, że Dino daje więcej miejsc pracy niż tych 8 wpływowych jak widać sklepikarzy. Ińszczanie czy wy macie rozum czy tylko sieczkę. Kogo reprezentuje lokalny układ ? Ja nie ma wątpliwości, że nie kupujących.

https://stargard.naszemiasto.pl/do-inska-jednak-nie-przyfrunie-biedronka-na-wiosne-dzialka/ar/c3-8075195

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, prawda napisał:

Jeśli dostali na firmę to podaj od kogo i za co. Bo mnie to bardzo ciekawi jakie to firmy dostają taką forsę. Ja chętnie przyjąłbym na swoją firmę.

Otóż to! Dlaczego akurat paluchowa i szczun syn Pacieja? Czemu to taki przypadek? Chyba ciężki przypadek. Że po 50 tysięcy każde. Od razu widać że łapówka za liczone głosy w wyborach.

To mnie bardzo zainteresowało. Czy to aby może być prawda? Bo jeśli tak to mafia powiedzieć to jakby nic nie powiedzieć. Paluch zarządza nieruchomościami za friko to nagroda dla żony. A Paciej w Szczecinie jak pies ganiał dla Rzepy to nagroda dla syna. Żeby obaj nie musieli się tłumaczyć że swoją kasą. Panowie trzeba by " pryszczatym na jedno oko być" by nie widzieć że to łapówka.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gosc napisał:

Jeżeli dał, to na ich działalności bo widnieją w wykazie jako aktywni. Więc poszukaj jakim firmą przydzielono dotacje i w jakiej kwocie bo to musi być upublicznione, a jeżeli nie ma źródła, informacji uważam takie gadanie za bełkot

Aktywni pzlowcy! Paluchowa Elcia i niemota Radek Paciejewski. Ludzie trzymają mnie. Dziwne że dostali po tyle samo. No tak ....jak szef Rzepa daje to trzeba brać. Grzechem byłoby nie brać.

7 godzin temu, prawda napisał:

Jeśli dostali na firmę to podaj od kogo i za co. Bo mnie to bardzo ciekawi jakie to firmy dostają taką forsę. Ja chętnie przyjąłbym na swoją firmę.

Otóż to! Dlaczego akurat paluchowa i szczun syn Pacieja? Czemu to taki przypadek? Chyba ciężki przypadek. Że po 50 tysięcy każde. Od razu widać że łapówka za liczone głosy w wyborach.

Ta teza bliższa mojej koszuli.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni Państwo , na początku pragnę zaznaczyć , że nie jestem przeciwnikiem naszych tzw. sklepikarzy . Prawdą jednak jest że każda konkurencja pobudza rozwój . To że ceny ińskich sklepów są takie , a nie inne od lat potwierdza moją opinię , że nawet w tym sektorze Ińsko się nie rozwija . Powstanie Dino jednak zmusiło wielu do działań i to trzeba zdecydowanie pochwalić , niektóre sklepy bardzo się zmieniły . Jestem jednak pewny , że powstanie Biedronki wzbogaciłoby nasze stoły i naszą kieszeń i zaoszczędziło wiele czasu .

Niestety jest od lat propagowana masowa dezinformacja na ten temat i jak widać zwyciężają ińskie układy i powiązania rodzinno biznesowe .

Niestety zapominani są przy tej okazji nasi emeryci , którzy nie mają możliwości dojechać do Biedronki w Chociwlu.

Z drugiej strony ze względu na różnorodność towarów chciałbym w Ińsku inny duży sklep spożywczy jak Biedronka , jednak czy mamy wybór ?!.

Jestem też zdania , że nawet gdy powstanie ( a jestem pewien ,że niebawem za około 3 lata ) duży sklep w Ińsku to nasi                      ( sklepikarze ) tak zmienią profil swoich placówek handlowych , że na pewno będzie to z korzyścią dla mieszkańców Gminy .

Jest bardzo przykre , że włodarze gminy nic nie robią w celu ułatwienia i usprawnienia życia mieszkańców  Gminy. Niestety po wyborach szybko zapomnieli co obiecywali i przeciw czemu walczyli .

Jak jest już od wielu lat tradycją w naszym Ińsku , zaczną się chwalić działaniami w ostatnim roku swojej kadencji aby ponownie zdobyć mandat naiwnej i obojętnej części społeczeństwa . Proszę nie mylić z tymi którzy z przekory , zawiści ,układów i powiązań rodzinnych zawsze będą takich ludzi wybierali i wspierali .

Ińsko tylko wtedy może liczyć na rozwój, kiedy ktoś z poza układu odważy się kandydować , i to nie dla tego że jest to jedna z najbardziej intratnych posad w gminie ,TYLKO dlatego aby służyć wyborcom i ułatwiać im życie i rozwój .

Tego Państwu w Nowym Roku życzę , oraz Dużo Zdrowia i Pomyślności

R

 

Odnośnik do odpowiedzi
Doświadczony
2 godziny temu, Rak napisał:

Szanowni Państwo , na początku pragnę zaznaczyć , że nie jestem przeciwnikiem naszych tzw. sklepikarzy . Prawdą jednak jest że każda konkurencja pobudza rozwój . To że ceny ińskich sklepów są takie , a nie inne od lat potwierdza moją opinię , że nawet w tym sektorze Ińsko się nie rozwija . Powstanie Dino jednak zmusiło wielu do działań i to trzeba zdecydowanie pochwalić , niektóre sklepy bardzo się zmieniły . Jestem jednak pewny , że powstanie Biedronki wzbogaciłoby nasze stoły i naszą kieszeń i zaoszczędziło wiele czasu .

Niestety jest od lat propagowana masowa dezinformacja na ten temat i jak widać zwyciężają ińskie układy i powiązania rodzinno biznesowe .

Niestety zapominani są przy tej okazji nasi emeryci , którzy nie mają możliwości dojechać do Biedronki w Chociwlu.

Z drugiej strony ze względu na różnorodność towarów chciałbym w Ińsku inny duży sklep spożywczy jak Biedronka , jednak czy mamy wybór ?!.

Jestem też zdania , że nawet gdy powstanie ( a jestem pewien ,że niebawem za około 3 lata ) duży sklep w Ińsku to nasi                      ( sklepikarze ) tak zmienią profil swoich placówek handlowych , że na pewno będzie to z korzyścią dla mieszkańców Gminy .

Jest bardzo przykre , że włodarze gminy nic nie robią w celu ułatwienia i usprawnienia życia mieszkańców  Gminy. Niestety po wyborach szybko zapomnieli co obiecywali i przeciw czemu walczyli .

Jak jest już od wielu lat tradycją w naszym Ińsku , zaczną się chwalić działaniami w ostatnim roku swojej kadencji aby ponownie zdobyć mandat naiwnej i obojętnej części społeczeństwa . Proszę nie mylić z tymi którzy z przekory , zawiści ,układów i powiązań rodzinnych zawsze będą takich ludzi wybierali i wspierali .

Ińsko tylko wtedy może liczyć na rozwój, kiedy ktoś z poza układu odważy się kandydować , i to nie dla tego że jest to jedna z najbardziej intratnych posad w gminie ,TYLKO dlatego aby służyć wyborcom i ułatwiać im życie i rozwój .

Tego Państwu w Nowym Roku życzę , oraz Dużo Zdrowia i Pomyślności

R

 

Pamiętaj o jednym - jak już Biedra wykończy wszystkie mały sklepy swoimi cenami, to natychmiast te ceny podniesie do poziomu, o jakim Ci się nawet nie śniło. I tyle będzie Twojego wzbogacenia kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2021 o 12:31, Bartosz napisał:

A tu Jeszce link do całego UKRYWANEGO PROTOKOŁU

 

http://bip.insko.pl/strony/menu/120.dhtml

Na mojego nosa to CBA, CBŚ, PG, Policja i Prokuratura będą mieć pełne ręce roboty. Podpowiadam Szafranowi ty człowieku zrób sesję i odwołaj tego nieudacznika to wyjdziecie jako radni z twarzą. Bo inaczej to was wszystkich do ciupy wsadzą. Kto wam będzie paczki przynosił. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...