Skocz do zawartości

Tak się bawi...tak się bawi PSL


taniec

Rekomendowane odpowiedzi

PiS cacao LGBT
W dniu 3.12.2020 o 16:29, taniec napisał:

Wytykają, obśmiewają, krytykują, poniżają, plują i tak odp początku wygranej PIS. Nie przyjmują do wiadomości że tak wybrał wyborca po prostu obywatel naszego kraju. PSL wraz z resztą opozycji robi wszystkie myki żeby to zmienić ale jak do tej pory nic im nie wychodzi. Nie chcą zrozumieć że Naród tak chciał i tak wybrał. Że miał ich dosyć i tej pychy. I jak na górze się zmieniło to na dole nic a nic. W Ińsku PSL wali w hu...ja a ciemny lud pomału ma już tego dosyć. Wszyscy widzą że władza w Ińsku to układ zamknięty. Rzepa był hojny przed wyborami i wielu otrzymało godziwą zapłatę. A żeby nie być gołosłownym to wystarczy zobaczyć gołym okiem jak dobrze im się powodzi za nasze podatki bo srebrników od UE do dziś Paluch nie wysupłał. Choć taki specjalista od pozyskiwania środków unijnych. Mamy długi po uszy a nasza władza pławi się w luksusach. Wystarczy popatrzeć jak zmieniają auta jak rękawiczki, budują domy, a stroje zmieniają kto lepszy pokaże. Ja oczekuję że władza będzie oszczędna, solidarna, sprawiedliwa i obiektywna. Tu niestety kto nie jest z nami ten przeciwko nam. Nie mogę patrzeć na tę stodołę na ryneczku. Tak zniszczyć serce miasta w tym miejscu. Porażka. Wy już lepiej nic nie róbcie panowie bo to wszystko niszczy wizerunek Ińska. Czy włodarze zwrócili uwagę na ubytek wody w jeziorze? Że Ina już nie wypływa? Jakie macie plany w związku z tym z kopalnią bo jakoś sprawa ucichła. Czy coś robicie za naszymi plecami? proszę dopowiedzieć. TO SĄ ZMARTWIENIA A NIE ORBAN I KACZYŃSKI. jeszcze niedawno Kupczyński krzyczał o naszej małej ojczyźnie. Teraz pisze o ludziach którzy na nasze życie nie mają wpływu. Podwyżki podatków, za chwilę za wodę bo ich stać nas nie!!! to są sprawy które mnie interesują a nie dwa bratanki.

Nie przyjmujesz do wiadomości, że tak wybrali obywatele gminy Ińsko... 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lol napisał:

Tu rządzą układu sld i psl niczym się od siebie nie różniąc. Wieża to Liwak, Liwak to Wieża. Powiedzcie mi co ta inwestycja ma wspólnego ze sportem? Jaki to ośrodek sportu? Hotel że spa to nie sport ludzie kto ten projekt zatwierdził? Wiadomo! Układ psl.... Gość ma całą rodzinę w spółce a jego macki to sami Sobiesińscy. Jak pajęcza sieć. Jeszcze usłyszycie jaka to szajka. A układ gminny się cieszy że cwaniaczek kolejne dotacje przepuści. Ośrodek sportów wodnych to sprzęt wodny i wszystko co z nim związane a nie kuwa spa. Ale ciemnota się cieszy.

Kolejna inwestycja psu na budę. Na pewno nie dla dobra mieszkańców tylko panujących. Kogo będzie stać tam chodzić? Na dodatek śmieszne miejsce między marketem, policją, kościołem i szkołą. Trzymajcie sto bo jeden nie ma co.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lol napisał:

Tu rządzą układu sld i psl niczym się od siebie nie różniąc. Wieża to Liwak, Liwak to Wieża. Powiedzcie mi co ta inwestycja ma wspólnego ze sportem? Jaki to ośrodek sportu? Hotel że spa to nie sport ludzie kto ten projekt zatwierdził? Wiadomo! Układ psl.... Gość ma całą rodzinę w spółce a jego macki to sami Sobiesińscy. Jak pajęcza sieć. Jeszcze usłyszycie jaka to szajka. A układ gminny się cieszy że cwaniaczek kolejne dotacje przepuści. Ośrodek sportów wodnych to sprzęt wodny i wszystko co z nim związane a nie kuwa spa. Ale ciemnota się cieszy.

Janek swoim zachowaniem wykonczyles brata, robisz bunt na ulicy mówiąc nieprawdę ty naprawdę chcesz żeby założyć ci sprawę

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gosc napisał:

Janek swoim zachowaniem wykonczyles brata, robisz bunt na ulicy mówiąc nieprawdę ty naprawdę chcesz żeby założyć ci sprawę

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Daj spokój tym braciom. Nie widzisz że te inwestycje wcale nie porwały tłumów? Nie widzisz gumiaku że ta szopa na ryneczku to na miarę stodoły dla psl, że biedra nikomu nie potrzebna, a spa już jest i tłumów nie ma. Burdel pod oknem policji ha ha ha. Kolejna ściema buraków z pod znaku PSL jak z ośrodkiem łączności. Ty się puknij niemoto mocno w łeb. Bo ludziom te wasze rządy uszami wychodzą. Pole biwakowe Mariuszkowi dałeś i nie podałeś ile dzierżawa. Nie ma info. Uchwała podjęta na 20 lat a ludzie nie wiedzą na jakich zasadach. Po was już tylko żwirowa pustynia. 

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciała bym wiedzieć ile budżetu gminnego idzie jako koszt utrzymania tych pasibrzuchów.Wg moich wyliczeń 35-40% lokalnych podatków.Za taką kwotę można zbudować każdego roku budynek wielorodzinny dla mieszkańców.Jestem za przyłączeniem gminy do Węgorzyno.Po co nam tyłu darmozjadów i wodolejów.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Marylka napisał:

A ja chciała bym wiedzieć ile budżetu gminnego idzie jako koszt utrzymania tych pasibrzuchów.Wg moich wyliczeń 35-40% lokalnych podatków.Za taką kwotę można zbudować każdego roku budynek wielorodzinny dla mieszkańców.Jestem za przyłączeniem gminy do Węgorzyno.Po co nam tyłu darmozjadów i wodolejów.

Głupia ty głupia ty

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.12.2020 o 22:51, nie kłam napisał:

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Daj spokój tym braciom. Nie widzisz że te inwestycje wcale nie porwały tłumów? Nie widzisz gumiaku że ta szopa na ryneczku to na miarę stodoły dla psl, że biedra nikomu nie potrzebna, a spa już jest i tłumów nie ma. Burdel pod oknem policji ha ha ha. Kolejna ściema buraków z pod znaku PSL jak z ośrodkiem łączności. Ty się puknij niemoto mocno w łeb. Bo ludziom te wasze rządy uszami wychodzą. Pole biwakowe Mariuszkowi dałeś i nie podałeś ile dzierżawa. Nie ma info. Uchwała podjęta na 20 lat a ludzie nie wiedzą na jakich zasadach. Po was już tylko żwirowa pustynia. 

No właśnie jak to się kręci? Cała ta słomiana klika korzysta pełnymi garściami.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanownie rządząca władzo! 

Dziękuję za lampy na ulicy klonowej. Ale na litość boską! Niech te lampy nie świecą do 9 rano i od 15 w dzień. Czuję się przez większość czasu jak na przesłuchaniu. No a gmina i tak się wydatkowała na nas to chociaż na zużyciu prądu zaoszczędźmy. Wiem wiem zaraz będzie że jestem niewdzięczny ale jednak taka rozpusta to przesada. Wdzięczny mieszkaniec ul.Klonowej.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Nie tam napisał:

Szanownie rządząca władzo! 

Dziękuję za lampy na ulicy klonowej. Ale na litość boską! Niech te lampy nie świecą do 9 rano i od 15 w dzień. Czuję się przez większość czasu jak na przesłuchaniu. No a gmina i tak się wydatkowała na nas to chociaż na zużyciu prądu zaoszczędźmy. Wiem wiem zaraz będzie że jestem niewdzięczny ale jednak taka rozpusta to przesada. Wdzięczny mieszkaniec ul.Klonowej.

Tam jest teraz po warszawsku na klonowej. Wisłostrada....nie byle kto mieszka same elyty, celebryty. Liwak służy lewakom jak należy. Brawo wy.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, przemcio napisał:

Tam jest teraz po warszawsku na klonowej. Wisłostrada....nie byle kto mieszka same elyty, celebryty. Liwak służy lewakom jak należy. Brawo wy.

Liwak służy jednakowo wszystkim. Lampy założono zgodnie z planem, jednak komuś z ENEI ustawienie zegara sprawia kłopot.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, przemcio napisał:

Tam jest teraz po warszawsku na klonowej. Wisłostrada....nie byle kto mieszka same elyty, celebryty. Liwak służy lewakom jak należy. Brawo wy.

Hmmm wcale bym sie nie zdziwił gdyby w nastepnym roku na Klonowej pojawił się asfalt

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, służba napisał:

Liwak służy jednakowo wszystkim. Lampy założono zgodnie z planem, jednak komuś z ENEI ustawienie zegara sprawia kłopot.

Enei? A kto płaci rachunki? Z czyich podatków baranie płacisz? A ty ślepy jesteś? No widać mieszkańcom klonowej to trzeba 24 godziny świecić. Wybrańcy losu nikomu z nich nie przyszło do głowy zadzwonić do gminy i powiedzieć o tym. A Enea jak widać na w tyłku czy się świeci czy płaci. Zrobili ktoś odebrał i finito. 

30 minut temu, asfalt napisał:

Hmmm wcale bym sie nie zdziwił gdyby w nastepnym roku na Klonowej pojawił się asfalt

O tak na jeziorem czarna duupa, przejechać nie można ale dla kumpla z ILF wszystko się zrobi. Nawet asfalt. Tak tu rządzi tak tu rządzi PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, ilf napisał:

Enei? A kto płaci rachunki? Z czyich podatków baranie płacisz? A ty ślepy jesteś? No widać mieszkańcom klonowej to trzeba 24 godziny świecić. Wybrańcy losu nikomu z nich nie przyszło do głowy zadzwonić do gminy i powiedzieć o tym. A Enea jak widać na w tyłku czy się świeci czy płaci. Zrobili ktoś odebrał i finito. 

Jak sie placi rachunki za prad z pieniedzy publicznych to ma sie to w doopie. ale gdyby burak mial zaplacic z wlasnej kieszeni ooooooo to juz inna sprawa, od razu czujniki by byly ustawione prawidlowo

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, prad napisał:

Jak sie placi rachunki za prad z pieniedzy publicznych to ma sie to w doopie. ale gdyby burak mial zaplacic z wlasnej kieszeni ooooooo to juz inna sprawa, od razu czujniki by byly ustawione prawidlowo

Potwierdzam. Właśnie wróciłam z biegania. Plaża nieoświetlona orzechowa i Klonowa jak w Paryżu. Chociaż była dokładnie 15.20. jeszcze zresztą w tej chwili jeszcze w Ińsku nic się nie świeci to nie rozumiem dla kogo burmistrz taki dobry kosztem mieszkańców. Zmiana zegara to sprawa na telefon a nie na tygodniowe rozmowy. Ta władza nic nie potrafi. Nawet najprostszych spraw.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Wolni Ińszczanie napisał:

Wolni Ińszczanie nie zamknęli się w domach na rozkaz "Pinokia". Tradycja i wolność ważniejsza od "obostrzeń". Jestem dumna,że jestem Ińszczanką.

Aaaa Ludzie róbcie co chcecie jesteście wolni.

Odnośnik do odpowiedzi
Wolni Ińszczanie
11 minut temu, Kol napisał:

Aaaa Ludzie róbcie co chcecie jesteście wolni.

Nie róbcie co chcecie,ale róbcie to,co gwarantuje nam konstytucja,a nie zakładanie szmat na ryj  i areszt domowy jak chce rząd światowy i "pinokio".

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...