Skocz do zawartości

Aborcja w Ińsku


Anka

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, doktorek napisał:

Przecież stanąć wystarczy przy kuniu w sklepie....od razu wiadomo dlaczego był w kwarantannie. Zaraz po niej poszedł na strajk kobiet....poszli brudasy i niech ta selekcja nastąpi....dr Ewa zwana śmierć was nie wyleczy. 

Tak Qniu wpadł w ten stan a do tego kilka macic z nim.

U prawie jednego na pięciu pacjentów chorych na COVID-19 w ciągu trzech miesięcy od pozytywnego wyniku testu na obecność wirusa diagnozuje się zaburzenie psychiczne takie jak lęk, depresja czy bezsenność...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Deskhda napisał:

To co się dzieje to są podchody do wyborów,nic innego chcą zabłysnąć Taka klacz wieża nie odpuści,bo to ma we krwi rządzić i poniżać.Tej baby się nie można pozbyć ,bo glupie ludziska w patrzone są w nią jak w obraz Matki Bożej.

Komucha nie idzie z przyjaciółką Ewą,bo ludzie by tylko wieże widzieli.Ona ma swoich do takiej roboty ,ona jest od ustawiania.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gosc napisał:

Teraz to się drogi PiSie zDziwisz, jak wyjdą brudy kosciola, jak molestowano i  gwałcono dzieci... 

Mnie już nic nie zdziwi. Całe Celebryctwo to kurwiarze, zboki, narkomani i lesby....ale są też takie co lubią suszarki, pieski gama wyboru jest szeroka🤷

Odnośnik do odpowiedzi

Ile tu miłości, aż serce się raduje. Kochani moi. Jutro dzień świąteczny, który świecić trzeba. Udać się do świątyni Bożej, aby rozgrzeszenie dostać i wrócić w to miejsce i ze zdwojoną siłą miłość bożą rozpowszechniać. I być prawdziwym miłosiernym chrześcijaninem.

STOP: nie, coś mi się popier.....o. Jutro to święto państwowe, nie kościelne. To nie, nie idźcie jutro, dopiero w niedzielę. Ale nie zapomnijcie miłosierdzia dla bliźniego swego ponownie przynieść w to miejsce jak do tej pory... pa Kochani.

Acha... rzućcie dużo na tacę, przecież Bóg tego chce ... a na pewno dostaniecie rozgrzeszenie.

Cudowni jesteście w swej dobroci. 

Pan z Wami i Bóg zapłać (ale nie na tace, bo na tace to Wy, no nie).

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Miłosierny napisał:

Ile tu miłości, aż serce się raduje. Kochani moi. Jutro dzień świąteczny, który świecić trzeba. Udać się do świątyni Bożej, aby rozgrzeszenie dostać i wrócić w to miejsce i ze zdwojoną siłą miłość bożą rozpowszechniać. I być prawdziwym miłosiernym chrześcijaninem.

STOP: nie, coś mi się popier.....o. Jutro to święto państwowe, nie kościelne. To nie, nie idźcie jutro, dopiero w niedzielę. Ale nie zapomnijcie miłosierdzia dla bliźniego swego ponownie przynieść w to miejsce jak do tej pory... pa Kochani.

Acha... rzućcie dużo na tacę, przecież Bóg tego chce ... a na pewno dostaniecie rozgrzeszenie.

Cudowni jesteście w swej dobroci. 

Pan z Wami i Bóg zapłać (ale nie na tace, bo na tace to Wy, no nie).

Debil pisze.Lecz się

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Miłosierny napisał:

Ile tu miłości, aż serce się raduje. Kochani moi. Jutro dzień świąteczny, który świecić trzeba. Udać się do świątyni Bożej, aby rozgrzeszenie dostać i wrócić w to miejsce i ze zdwojoną siłą miłość bożą rozpowszechniać. I być prawdziwym miłosiernym chrześcijaninem.

STOP: nie, coś mi się popier.....o. Jutro to święto państwowe, nie kościelne. To nie, nie idźcie jutro, dopiero w niedzielę. Ale nie zapomnijcie miłosierdzia dla bliźniego swego ponownie przynieść w to miejsce jak do tej pory... pa Kochani.

Acha... rzućcie dużo na tacę, przecież Bóg tego chce ... a na pewno dostaniecie rozgrzeszenie.

Cudowni jesteście w swej dobroci. 

Pan z Wami i Bóg zapłać (ale nie na tace, bo na tace to Wy, no nie).

Sprawa jest prosta. Jesteś katolikiem, nie możesz po prostu popierać aborcji. A jak ci to nie odpowiada, to czas pomyśleć o wyjściu z kościoła żeby statystyki mogły się w końcu zgadzać. Wasza wiara jest nic nie warta skoro powołujecie się na nią wtedy kiedy to wam pasuje. Mam nadzieję, że ten opłatek, który przyjmiecie podczas najbliższej mszy stanie wam w gardle na znak waszej hipokryzji. 

Odnośnik do odpowiedzi

Pandemia w Polsce, PiS ściga organizatorów strajków, że względu na pandekie bo wzrost zakażeń. A prawica dziś idzie w marszu niepodległości, bo można bo to święto tam wirusa nie ma. Owszem świętujemy ten dzień,  świętujemy nawet nie mam nic przeciwko marsza, tylko jaka to obłuda.  Kobiety do więzień, prawicowcy do kościoła.... Kaczyński wypier.....

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Gosc napisał:

Pandemia w Polsce, PiS ściga organizatorów strajków, że względu na pandekie bo wzrost zakażeń. A prawica dziś idzie w marszu niepodległości, bo można bo to święto tam wirusa nie ma. Owszem świętujemy ten dzień,  świętujemy nawet nie mam nic przeciwko marsza, tylko jaka to obłuda.  Kobiety do więzień, prawicowcy do kościoła.... Kaczyński wypier.....

No i nawet w takim dniu nie potrafisz napisać prawdy. Ech ty podły człowieczku ile w tobie nienawiści. Tyle ile dostaliście od PIS nigdy w marzeniach nie dostalibyście od POPSL ale wy wolicie kraść. Okradać swoje firmy, pracowników i nasze Państwo. Cała ta wasza nienawiść to przez niemożliwość wyprowadzania kasy z firm. Skończyło się. Za tym płaczecie. Chcesz czy nie to Kaczyński wygrywa wybory!

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, wyborca napisał:

No i nawet w takim dniu nie potrafisz napisać prawdy. Ech ty podły człowieczku ile w tobie nienawiści. Tyle ile dostaliście od PIS nigdy w marzeniach nie dostalibyście od POPSL ale wy wolicie kraść. Okradać swoje firmy, pracowników i nasze Państwo. Cała ta wasza nienawiść to przez niemożliwość wyprowadzania kasy z firm. Skończyło się. Za tym płaczecie. Chcesz czy nie to Kaczyński wygrywa wybory!

Co kuźwa "dostaliście od Pis"? A skąd ten PiS to bierze do rozdawanek, tępy łbie ? Przecież to nasze wspólne z podatków, barani łbie i już się skończyło !! Teraz ten twój PiS jedzie na pożyczkach ! I już Kaczyński nie wygra wyborów, wiesz o tym i to ciebie boli. Niebawem lochy się zapełnią......dobra zmiana ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, wyborca napisał:

No i nawet w takim dniu nie potrafisz napisać prawdy. Ech ty podły człowieczku ile w tobie nienawiści. Tyle ile dostaliście od PIS nigdy w marzeniach nie dostalibyście od POPSL ale wy wolicie kraść. Okradać swoje firmy, pracowników i nasze Państwo. Cała ta wasza nienawiść to przez niemożliwość wyprowadzania kasy z firm. Skończyło się. Za tym płaczecie. Chcesz czy nie to Kaczyński wygrywa wybory!

Siej dalej propagande, dziś marsz niepodległości bo wam wolno wczoraj obchody rocznicy smoleńskiej w Warszawie bo wam wolno, ale wyjść protestować nie wolno bo pandemią i wirus. Jesteście zakłamanymi oszustwami, jaka wolność swietujecie jak wolność wam się odbiera. Tfuu

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Gosc napisał:

Siej dalej propagande, dziś marsz niepodległości bo wam wolno wczoraj obchody rocznicy smoleńskiej w Warszawie bo wam wolno, ale wyjść protestować nie wolno bo pandemią i wirus. Jesteście zakłamanymi oszustwami, jaka wolność swietujecie jak wolność wam się odbiera. Tfuu

Nie kłam bo marszu nie ma. Jest przejazd ulicami tak jak twój buraczek zrobił w Ińsku na rondzie. Przy pomnikach Nieznanego Żołnierza i Smoleńskim były tylko składane kwiaty. Żadnych marszów nie było. Kłamstwo to jedyne na co was stać. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Fan kunia i banana

Przepraszam prezeske Krzysztofe że napisałem kuniu a prezes jest w Europie.panie Qniu wybacz mi nie rób mi pod domem hophophop, kto nie skacze ten z poznańskiej hophophop, prezesie karton ci przyniosę za karę na transparent i ruszymy na Ińsko, QHS forever do bojh! Quniu wpadł z bananem a banan z nim i należy im się aborcja  co by żony statystki nie wiedziały 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...