Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, Mariusz napisał:

A teraz ze znajomymi szumowinski obrobil to samo ministerstwo i to jest ok. Jest po równo. 

Błąd....bo Szumowski nic karalnego nie zrobił i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie jak przeciw Neumanowi.

Odnośnik do odpowiedzi

Małostkowy buraczek Jacek Liwak bawi się w tropiciela kto się pod niego podszywa. Jak ja wpisuję imię i nazwisko to jest mnie że 100 sztuk no i jak rozpoznać kto prawdziwy a kto fałszywy? Dobra rada dla buraczka weź się chłopie do roboty a nie cyganie jeden straszysz żeby nikt o tobie prawdy nie pisał. Jesteś gnomem i beznadziejnym burmistrzem takiego nigdy nie było.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, cygan napisał:

Małostkowy buraczek Jacek Liwak bawi się w tropiciela kto się pod niego podszywa. Jak ja wpisuję imię i nazwisko to jest mnie że 100 sztuk no i jak rozpoznać kto prawdziwy a kto fałszywy? Dobra rada dla buraczka weź się chłopie do roboty a nie cyganie jeden straszysz żeby nikt o tobie prawdy nie pisał. Jesteś gnomem i beznadziejnym burmistrzem takiego nigdy nie było.

Z jednym się zgodzę tak fajtłapy burmistrza w Ińsku jeszcze nie było !!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, krótka pamięć napisał:

U sowy głąbie tak mówił ten twój złodziej Neuman kiedy ministerstwo zdrowia obrabiał ze znajomymi.

Czy gminni mędrycy nie mogą zająć się np:inwestycjami dróg samorządowych w oparciu o pomoc rządową?

Przecież wy siedzicie jak kwoka na jajach.Gmina ginie,wieża się cieszy.Tłumoki z was a nie samorządowcy.Szkoda gadać.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, pisior napisał:

Czy gminni mędrycy nie mogą zająć się np:inwestycjami dróg samorządowych w oparciu o pomoc rządową?

Przecież wy siedzicie jak kwoka na jajach.Gmina ginie,wieża się cieszy.Tłumoki z was a nie samorządowcy.Szkoda gadać.

Akurat ten temat "pisiorze"  wałkowany jest od wielu lat.Pomoc rządowa zaspokaja zaledwie 10% potrzeb.Jako "wtajemniczony" powinieneś o tym wiedzieć,a nie kpić z gminnych włodarzy.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tak,tak napisał:

Akurat ten temat "pisiorze"  wałkowany jest od wielu lat.Pomoc rządowa zaspokaja zaledwie 10% potrzeb.Jako "wtajemniczony" powinieneś o tym wiedzieć,a nie kpić z gminnych włodarzy.

A po co rząd ma łożyć na takie ofermy jak wy? Gdybyście mieli dobre pomysły to pieniądze by się szybko pojawiły. Nikt natomiast nie będzie ładował pieniędzy w tak skorumpowaną gminę, gdzie burmistrz obsadza wszystkie stołki swoją rodzinką.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak,tak napisał:

Akurat ten temat "pisiorze"  wałkowany jest od wielu lat.Pomoc rządowa zaspokaja zaledwie 10% potrzeb.Jako "wtajemniczony" powinieneś o tym wiedzieć,a nie kpić z gminnych włodarzy.

W sto lat was gumiaki wyprzedził Pan Burmistrz Racinowski.Gdybyście go nie zaszczekali to już dawno droga w Ściennem była by wykonana.Nie mówię o innych działaniach bo szły do przodu.A pro po  10 % to wam nawet tyle bym nie powierzyła bo nie jesteście autentyczni.Szkoda środków ,które marnotrawicie np: na lokalny rynek dla obcych handlujących, zamiast naprawić którąś z dziurawych ulic.Takich argumentów można wam przedstawić setki.Dobraliście się w tej gminie na złość mieszkańcom.

 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, korekta napisał:

Błąd....bo Szumowski nic karalnego nie zrobił i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie jak przeciw Neumanowi.

No pewnie. Tak stwierdził zwierzchnik wszystkich prokuratorów. Więc narazie śledztwa nie będzie. A nawet gdyby było to Adrian mógłby ulaskawic jeszcze przed wyrokiem, jak ma w zwyczaju. 

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy mieszkańcy,

skontaktowałem się z administracją Caffe Ińsko i udało mi się przekonać ich, żeby przekazali konto prawowitemu właścicielowi, czyli mnie.

Oszczerca, który się pode mnie podszywał już jest przesłuchiwany przez prokuraturę i będzie miał postawione zarzuty. Niech to będzie nauczka dla tych bandziorów w internecie.

 

z poważaniem

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Jacek Liwak napisał:

Drodzy mieszkańcy,

skontaktowałem się z administracją Caffe Ińsko i udało mi się przekonać ich, żeby przekazali konto prawowitemu właścicielowi, czyli mnie.

Oszczerca, który się pode mnie podszywał już jest przesłuchiwany przez prokuraturę i będzie miał postawione zarzuty. Niech to będzie nauczka dla tych bandziorów w internecie.

 

z poważaniem

Ale Ty Jacek jesteś debeściak....usuń wszystkich co ci na drodze stoją. Żyj tu sam ze swoją pslowską zgrają. Krzyż na drogę.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Jacek Liwak napisał:

Drodzy mieszkańcy,

skontaktowałem się z administracją Caffe Ińsko i udało mi się przekonać ich, żeby przekazali konto prawowitemu właścicielowi, czyli mnie.

Oszczerca, który się pode mnie podszywał już jest przesłuchiwany przez prokuraturę i będzie miał postawione zarzuty. Niech to będzie nauczka dla tych bandziorów w internecie.

 

z poważaniem

Brawo ty !!!

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, piorun napisał:

Teresa wczoraj pełniła honory wodzireja i puszczała bliskie jej sercu komuszek pioseneczki. I co i nikt nic....mimo że tylko Rzeczpospolita Babska siedziała.

Najbardziej i bardzo korzystnie wyglądała ta  baba w gumiakach filcowych.... a ten biały fartuch przepasany zapaską  pasował stosownie do sytuacji,  no cóż słoma została na podeszwach....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ale nowina napisał:

Najbardziej i bardzo korzystnie wyglądała ta  baba w gumiakach filcowych.... a ten biały fartuch przepasany zapaską  pasował stosownie do sytuacji,  no cóż słoma została na podeszwach....

To była wielka kultura starej komuchy.Tak ona potrafi robić już kampanie wyborcza.Ludzie podziwiajcie tego goryla.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.09.2020 o 21:34, Jacek Liwak napisał:

Szanowni Państwo, Kochani Mieszkańcy,

jestem po to żeby Wam się żyło lepiej. Kocham Ińsko i wszystkich mieszkańców. Dziękuję za głosy. Zachęcam do odwiedzin.

pozdrawiam i do usłyszenia

Jacku taki był twój cel by zamknąć usta mieszkańcom którzy piszą o tobie i twoim pomagierom prawdę? Wejdź na tłitera, inne Instagrama zobacz ile tam ćwoki drukowych kont i nikt ich nie ściga. Ty kocmołuchu jeden jak ci nie wstyd! Podajbyś sczezł...

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.09.2020 o 21:00, Jacek Liwak napisał:

Drodzy mieszkańcy,

skontaktowałem się z administracją Caffe Ińsko i udało mi się przekonać ich, żeby przekazali konto prawowitemu właścicielowi, czyli mnie.

Oszczerca, który się pode mnie podszywał już jest przesłuchiwany przez prokuraturę i będzie miał postawione zarzuty. Niech to będzie nauczka dla tych bandziorów w internecie.

 

z poważaniem

Panie Liwak pracuję zdalnie. Co to oznacza chyba Pan wie. Pytam dlaczego nie ma codziennie rano prądu? Dlaczego dziesiątki razy jest wyłączane. To jest niszczenie urządzeń i niemożność pracy. Jaki jest powód wyłączania energii elektrycznej w Ińsku. Proszę o rzetelną odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, dlaczego napisał:

Panie Liwak pracuję zdalnie. Co to oznacza chyba Pan wie. Pytam dlaczego nie ma codziennie rano prądu? Dlaczego dziesiątki razy jest wyłączane. To jest niszczenie urządzeń i niemożność pracy. Jaki jest powód wyłączania energii elektrycznej w Ińsku. Proszę o rzetelną odpowiedź.

Dobre pytanie....to już kolejny dzień z rzędu. Co jest powodem bo przecież nie warunki atmosferyczne. A to kilkukrotne włączanie i wyłączanie faktycznie niszczy sprzęt. Może mędrcy z urzędu odpowiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
dodatnie minusy
1 minutę temu, niestety napisał:

Dobre pytanie....to już kolejny dzień z rzędu. Co jest powodem bo przecież nie warunki atmosferyczne. A to kilkukrotne włączanie i wyłączanie faktycznie niszczy sprzęt. Może mędrcy z urzędu odpowiedzą.

ENEA to monopolista który ma gdzieś odbiorców.Powymyślali 10 składników opłat, otoczyli się papugami i czują się nietykalni.W gminie jest ten sam styl zarządzania.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, dlaczego napisał:

Panie Liwak pracuję zdalnie. Co to oznacza chyba Pan wie. Pytam dlaczego nie ma codziennie rano prądu? Dlaczego dziesiątki razy jest wyłączane. To jest niszczenie urządzeń i niemożność pracy. Jaki jest powód wyłączania energii elektrycznej w Ińsku. Proszę o rzetelną odpowiedź.

 

5 godzin temu, niestety napisał:

Dobre pytanie....to już kolejny dzień z rzędu. Co jest powodem bo przecież nie warunki atmosferyczne. A to kilkukrotne włączanie i wyłączanie faktycznie niszczy sprzęt. Może mędrcy z urzędu odpowiedzą.

Patrzcie jak się interesują. Co tam że inni mają problemy z pracą. Ważne że oni zarabiają czy się stoi czy się leży. Komuna wróciła na dobre.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.09.2020 o 12:56, dlaczego napisał:

Panie Liwak pracuję zdalnie. Co to oznacza chyba Pan wie. Pytam dlaczego nie ma codziennie rano prądu? Dlaczego dziesiątki razy jest wyłączane. To jest niszczenie urządzeń i niemożność pracy. Jaki jest powód wyłączania energii elektrycznej w Ińsku. Proszę o rzetelną odpowiedź.

Witam.

Obecnie prowadzone są konswerwacje. Więcej informacji znajdzie Pan na BIP.

W przypadku kolejnej awarii proszę o bezpośredni kontakt 0915623025 i powołać się na mnie i niech się Pan nie da zbyć.

Obiecuje wtedy zrobić porządek z kim trzeba.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.09.2020 o 12:07, piorun napisał:

Teresa wczoraj pełniła honory wodzireja i puszczała bliskie jej sercu komuszek pioseneczki. I co i nikt nic....mimo że tylko Rzeczpospolita Babska siedziała.

 ona zapomniała o gumiakach na szpilce bo baśke ubrała w zwykłe takie od słomy  sama ciagle zakochana w bogatym i nie swoim chłopem gra królową .... Najgorzej jest jak się zrobi z dziada pan a z dziadówki pani i obojgu się wydaje że są królami .... jej brakło kodu ... miał przyjść w paczce  ale tam dostała stare flaki i z nerwów wypieprzyła zawartość na trawę ..... zleciały się koty i zjadły flaki za które zapłaciła gotówka 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.09.2020 o 10:41, jprd napisał:

Jacku taki był twój cel by zamknąć usta mieszkańcom którzy piszą o tobie i twoim pomagierom prawdę? Wejdź na tłitera, inne Instagrama zobacz ile tam ćwoki drukowych kont i nikt ich nie ściga. Ty kocmołuchu jeden jak ci nie wstyd! Podajbyś sczezł...

 

W dniu 15.09.2020 o 20:59, prawda napisał:

 

Patrzcie jak się interesują. Co tam że inni mają problemy z pracą. Ważne że oni zarabiają czy się stoi czy się leży. Komuna wróciła na dobre.

komuna nie wróciła ona ciągle jest i ma się dobrze a że pracuje zdalnie to już inna sprawa można ... można   a  kto płaci za jej fanaberie   oczywiście kontrahenci , którzy pomijają URZĄD   i sprawy załatwiają zdalnie odpowiednio wynagradzajac   za okazana pomoc ..... można... pewnie że tak ... jak układ to układ..... 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.09.2020 o 15:56, cygan napisał:

Małostkowy buraczek Jacek Liwak bawi się w tropiciela kto się pod niego podszywa. Jak ja wpisuję imię i nazwisko to jest mnie że 100 sztuk no i jak rozpoznać kto prawdziwy a kto fałszywy? Dobra rada dla buraczka weź się chłopie do roboty a nie cyganie jeden straszysz żeby nikt o tobie prawdy nie pisał. Jesteś gnomem i beznadziejnym burmistrzem takiego nigdy nie było.

 W dniu 15.09.2020 o 10:41, jprd napisał:

Jacku taki był twój cel by zamknąć usta mieszkańcom którzy piszą o tobie i twoim pomagierom prawdę? Wejdź na tłitera, inne Instagrama zobacz ile tam ćwoki drukowych kont i nikt ich nie ściga. Ty kocmołuchu jeden jak ci nie wstyd! Podajbyś sczezł...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...