Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

19 minut temu, Jacek Liwak napisał:

Szanowni Państwo, Kochani Mieszkańcy,

jestem po to żeby Wam się żyło lepiej. Kocham Ińsko i wszystkich mieszkańców. Dziękuję za głosy. Zachęcam do odwiedzin.

pozdrawiam i do usłyszenia

Nie rokuję popularności pod tym nickiem.

To raczej dążenie do upadku a nie rozwoju.Jacek też przed wyborami kochał a potem olał Ińsko i mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Jacek Liwak napisał:

Szanowni Państwo, Kochani Mieszkańcy,

jestem po to żeby Wam się żyło lepiej. Kocham Ińsko i wszystkich mieszkańców. Dziękuję za głosy. Zachęcam do odwiedzin.

pozdrawiam i do usłyszenia

To jakieś jaja? Raczej Jacku by wam żyło się lepiej.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Jacek Liwak napisał:

Szanowny Panie,

są to pomówienia i Pańska wypowiedź spotka się z reakcją

Rozumiem że spotka się z reakcją że zacznie pan pracować....pracować na rzecz mieszkańców a nie własnej kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Jacek Liwak napisał:

Szanowny Panie,

są to pomówienia i Pańska wypowiedź spotka się z reakcją

Straszenie ma pan wpisane  na swoja obronę . Proszę  pamiętać że jest pan osobą publiczną i reakcje ( czytaj krytykę )na pana działalność trzeba traktować poważnie  myślę,  ze po to pan utworzył sobie ten profil......

Odnośnik do odpowiedzi
O 6.09.2020 o 21:34, Jacek Liwak napisał:

Szanowni Państwo, Kochani Mieszkańcy,

jestem po to żeby Wam się żyło lepiej. Kocham Ińsko i wszystkich mieszkańców. Dziękuję za głosy. Zachęcam do odwiedzin.

pozdrawiam i do usłyszenia

Fake news.Fałszywa wiadomość,fałszywe konto.Oficjalne konto Pana burmistrza jest na BIP.

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, też napisał:

A oszukiwanie wyborców też jest karalne?

Oszukiwanie wyborców to skala państwowa, ogólnopolska , to zupełnie inny wymiar ... w tej skali brak p WAŁĘSY ....nie ma drugiej  takiej osoby, która dałaby radę pobudzić niezadowolonych do działania.  Ińsko i jego mieszkańcy uchodzą za  spokojnych, maślanych , czekających na cud podlizajków ..... mamy tylko wieżę (widokową ) i lewaka ...o radnych nie wspomnę  to śpiochy na zawołanie ... przespali wszystko co było możliwe.... ale to działanie celowe bowiem każdy z nich ugrał coś dla siebie i swoich.... łatwiej było POLAKOM  pobudzić   BIAŁORUŚ  do działania niż miejscowych patriotów .......

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, stary uczeń napisał:

Oszukiwanie wyborców to skala państwowa, ogólnopolska , to zupełnie inny wymiar ... w tej skali brak p WAŁĘSY ....nie ma drugiej  takiej osoby, która dałaby radę pobudzić niezadowolonych do działania.  Ińsko i jego mieszkańcy uchodzą za  spokojnych, maślanych , czekających na cud podlizajków ..... mamy tylko wieżę (widokową ) i lewaka ...o radnych nie wspomnę  to śpiochy na zawołanie ... przespali wszystko co było możliwe.... ale to działanie celowe bowiem każdy z nich ugrał coś dla siebie i swoich.... łatwiej było POLAKOM  pobudzić   BIAŁORUŚ  do działania niż miejscowych patriotów .......

No tak u nas to wszyscy CICHANOUSKIE  osobniki  ....... bez porównań !   cisze budziesz dalsze zajdziosz.... 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, fake napisał:

Fake news.Fałszywa wiadomość,fałszywe konto.Oficjalne konto Pana burmistrza jest na BIP.

 

Konto jest prawdziwe.

 

2 godziny temu, stary uczeń napisał:

za błedy przepraszam ....

Proszę.

 

2 godziny temu, stary uczeń napisał:

Oszukiwanie wyborców to skala państwowa, ogólnopolska , to zupełnie inny wymiar ... w tej skali brak p WAŁĘSY ....nie ma drugiej  takiej osoby, która dałaby radę pobudzić niezadowolonych do działania.  Ińsko i jego mieszkańcy uchodzą za  spokojnych, maślanych , czekających na cud podlizajków ..... mamy tylko wieżę (widokową ) i lewaka ...o radnych nie wspomnę  to śpiochy na zawołanie ... przespali wszystko co było możliwe.... ale to działanie celowe bowiem każdy z nich ugrał coś dla siebie i swoich.... łatwiej było POLAKOM  pobudzić   BIAŁORUŚ  do działania niż miejscowych patriotów .......

Wałęsy się nie boję.

 

 

Zapraszam  na konsultacje zdalne na Skejpe gdzie odpowiem na Państwa pytania pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jacek Liwak napisał:

Konto jest prawdziwe.

 

Proszę.

 

Wałęsy się nie boję.

 

 

Zapraszam  na konsultacje zdalne na Skejpe gdzie odpowiem na Państwa pytania pozdrawiam

Tak jak na "zadaj pytanie"? Przecież to żenada że polonista tak odpowiadał. 

35 minut temu, stary uczeń napisał:

a to ciekawe ...... jestem gotowy spojrzeć w Twoje ślepia

Zdiagnozuj jakiej jesteś płci. Z Tobą Jacek nic nie wiadomo bo może Ty z Reksiem wolisz jak Margaret albo z suszarką. W każdym razie ja na twoją facjatę nie chcę patrzeć! Jak tu z takimi nierobami wytrzymać jeszcze 3 lata bleee...  

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wyborca napisał:

Tak jak na "zadaj pytanie"? Przecież to żenada że polonista tak odpowiadał. 

Zdiagnozuj jakiej jesteś płci. Z Tobą Jacek nic nie wiadomo bo może Ty z Reksiem wolisz jak Margaret albo z suszarką. W każdym razie ja na twoją facjatę nie chcę patrzeć! Jak tu z takimi nierobami wytrzymać jeszcze 3 lata bleee...  

ale mieszanka istny kogel mogel

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...