Skocz do zawartości

Lokalna mafia


sience sesja

Rekomendowane odpowiedzi

https://gs24.pl/piekna-trasa-rowerowa-za-inskiem-tereny-zielone-pojezierze-i-kopalnia/ar/c15-15270108

Księżyc to możesz oglądać w SKSM Storkowo. Ja pomijam początek artykułu "wsiami" ale ten księżycowy krajobraz no to redaktorzyna odleciał. No ale czego się spodziewać po lewackich nieudacznikach. Jawne promowanie żwirowni. A może coś knują po cichu z nową? No taka cisza?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 792
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

15 godzin temu, swój napisał:

A księżyc jest dla księży A ziemia dla ziemniaków - debilu. 

A koryta dla swoich lewaków.Komuchy i słoma,POst komuna to wy obsiedliście wszelkie koryta.Spadać na wschód lub na zachód do ryżego matołka.

Odnośnik do odpowiedzi
coś śmierdzi
18 godzin temu, nie nie napisał:

https://gs24.pl/piekna-trasa-rowerowa-za-inskiem-tereny-zielone-pojezierze-i-kopalnia/ar/c15-15270108

Księżyc to możesz oglądać w SKSM Storkowo. Ja pomijam początek artykułu "wsiami" ale ten księżycowy krajobraz no to redaktorzyna odleciał. No ale czego się spodziewać po lewackich nieudacznikach. Jawne promowanie żwirowni. A może coś knują po cichu z nową? No taka cisza?

To mi śmierdzi i to mocno. Czy ktoś na w rogi nie wali? Nikt nic o żwirkach nie pisze. Co się teraz dzieje w tej sprawie. Jak można pisać że księżycowy krajobraz na ścieżce to pogodzenie z pojezierzem i przyrodą. To jakiś konował pisał i chwali kopalnię. Coś śmierdzi w temacie. No słucham wszystko wiedzący " tak tak"? Władza chce nas oszukać...czemu Liwak, Szafran i Kupczyński o niczym nie piszą?

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, coś śmierdzi napisał:

To mi śmierdzi i to mocno. Czy ktoś na w rogi nie wali? Nikt nic o żwirkach nie pisze. Co się teraz dzieje w tej sprawie. Jak można pisać że księżycowy krajobraz na ścieżce to pogodzenie z pojezierzem i przyrodą. To jakiś konował pisał i chwali kopalnię. Coś śmierdzi w temacie. No słucham wszystko wiedzący " tak tak"? Władza chce nas oszukać...czemu Liwak, Szafran i Kupczyński o niczym nie piszą?

Bez paniki.Niech krajobraz księżycowy zachwala kto chce,ale nie Ińszczanie.Zarówno radni,jak i burmistrz są przeciwni powstaniu kopalni w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
coś śmierdzi
36 minut temu, tak,tak napisał:

Bez paniki.Niech krajobraz księżycowy zachwala kto chce,ale nie Ińszczanie.Zarówno radni,jak i burmistrz są przeciwni powstaniu kopalni w Ińsku.

A dlaczego mam ci ufać. Znaczy wiedziałeś o tym fakcie ale cicho sza... dopiero artykuł gs otworzył nam oczy. Ładnie tak kłamać?

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, coś śmierdzi napisał:

A dlaczego mam ci ufać. Znaczy wiedziałeś o tym fakcie ale cicho sza... dopiero artykuł gs otworzył nam oczy. Ładnie tak kłamać?

Nie czytam szmatławców,a ty umyj nogi i wypierz skarpetki,to i fetoru nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

Nadszedł czas aby PiS zaczął zamykać różnych hochsztaplerów obecnych ekip samorządowych.

No proszę. Są u nas w PiS eksperci od prawa. Nawet wiedzą kto i po co? Wymień chociaż kilku, albo chociaż jednego, byśmy mogli się pożegnać.

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to było w Ińsku?

Kuratorzy wyjaśniają incydenty, o których alarmowali nas oburzeni rodzice uczniów. Dot. to zachęcania uczniów do udziału w protestach, a także wulgarnego, nielicującego z zawodem nauczyciela, zachowywania się podczas protestów. Wykonujemy obowiązki nadzoru pedagogicznego.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2020 o 22:50, nie nie napisał:

https://gs24.pl/piekna-trasa-rowerowa-za-inskiem-tereny-zielone-pojezierze-i-kopalnia/ar/c15-15270108

Księżyc to możesz oglądać w SKSM Storkowo. Ja pomijam początek artykułu "wsiami" ale ten księżycowy krajobraz no to redaktorzyna odleciał. No ale czego się spodziewać po lewackich nieudacznikach. Jawne promowanie żwirowni. A może coś knują po cichu z nową? No taka cisza?

To takie powiązania. Przez Rzepę do Marszałka woj.zachodniopomorskiego. Nie ma to nic wspólnego z mądrym wydawaniem środków bądź co bądź całego społeczeństwa. Ale ktoś zadecydował, że ścieżka rowerowa jest ważniejsza niż droga nawet nie wiem czy powiatowa!!!??? Z drogi co prawda korzystają w 99% żwirki nie zmienia to jednak braku logicznego myślenia. Droga, łącznik  drogi wojewódzkiej z inną drogą wojewódzką w kierunku Drawska Pomorskiego nie była remontowana od lat 70-tych poprzedniego stulecia. Ścieżka rowerowa aż błyszczy świeżością a droga czeka ... Może za 50 lat decydenci zmądrzeją w województwie zachodniopomorskim i zrozumieją, że bez dróg ścieżki rowerowe będą przejawem głupoty. Ktoś powie: no tak ale środki były na takie a nie inne cele. Ktoś inny powie, że mamy niezbyt rozgarniętych zarządzających tym województwem.

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, motocyklistka napisał:

To takie powiązania. Przez Rzepę do Marszałka woj.zachodniopomorskiego. Nie ma to nic wspólnego z mądrym wydawaniem środków bądź co bądź całego społeczeństwa. Ale ktoś zadecydował, że ścieżka rowerowa jest ważniejsza niż droga nawet nie wiem czy powiatowa!!!??? Z drogi co prawda korzystają w 99% żwirki nie zmienia to jednak braku logicznego myślenia. Droga, łącznik  drogi wojewódzkiej z inną drogą wojewódzką w kierunku Drawska Pomorskiego nie była remontowana od lat 70-tych poprzedniego stulecia. Ścieżka rowerowa aż błyszczy świeżością a droga czeka ... Może za 50 lat decydenci zmądrzeją w województwie zachodniopomorskim i zrozumieją, że bez dróg ścieżki rowerowe będą przejawem głupoty. Ktoś powie: no tak ale środki były na takie a nie inne cele. Ktoś inny powie, że mamy niezbyt rozgarniętych zarządzających tym województwem.

To był program unijny na ścieżki rowerowe. Drogi powiatowe i gminne nie wchodziły w grę. Mieliśmy tych ścieżek nie chcieć?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...