Skocz do zawartości

Kto nowym dyr. szkoły ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

8 godzin temu, belfer napisał:

Hej gminne buraki, kogo szykujecie na nowego dyra szkoły ? Ktoś coś wie ?

1 godzinę temu, Szkolak napisał:

Ja słyszał ze swój przyjdzie.Ja bym wolał żeby była Jola ,ona to dobry dyrektor.Niechby ona byłaby.Zycze jej wszystkiego dobrego.

Jolce już podziękujemy nic nie osiągnęła jako vice dyrektor i takie samo nic jako dyrektor dno totalne !!! Najlepszy był by ktoś z poza Ińska kto by zrobił porządek w szkole 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pani Jola D bardzo dobra jest.Ludziom się nic nie podoba.A ja bym chciała żeby P Jola została.A Ryszard jak był to pilnowal  o swoje interesy ,niech pracuje tam gdzie jest.Jola to dobry czlowiek można było się z nią dogadać.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kol napisał:

 Pani Jola D bardzo dobra jest.Ludziom się nic nie podoba.A ja bym chciała żeby P Jola została.A Ryszard jak był to pilnowal  o swoje interesy ,niech pracuje tam gdzie jest.Jola to dobry czlowiek można było się z nią dogadać.

 

 

 

A to ich wychówek...

Screenshot_20200619-110152.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kol napisał:

 Pani Jola D bardzo dobra jest.Ludziom się nic nie podoba.A ja bym chciała żeby P Jola została.A Ryszard jak był to pilnowal  o swoje interesy ,niech pracuje tam gdzie jest.Jola to dobry czlowiek można było się z nią dogadać.

 

 

 

Ona nic nie pokazała dno totalne niech już idzie na emeryturę lub teraz niech się wykaże jako szeregowy nauczyciel 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzątaczka w fartuszku
36 minut temu, gość napisał:

Elektorat Biedronia...

No nie wiem? Mówią że na PIS głosują z wiosek i małych miasteczek a się okazuje że jest odwrotnie! Nowobogackie dziadostwo chce być światowe a jest głupsze niż cep. Ta Apostazja to wstyd na całe województwo no nie dość że nigdy się nie przyznała że z Ińska to zmienia rodowód że Stargardu na Szczecin🤷

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Matka napisał:

Jak się wam niepodobaja nauczyciele to swoje pociechy woscie do innych szkół.Mi ta szkoła się podoba i ci nauczyciele,moje dziecko uczy się dobrze i nie mam problemu z nauczycielami .Dyr też mi pasuje.

A "mi" się nie podoba od dawna.Szkoła dla  przygłupów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sprzątaczka w fartuszku napisał:

No nie wiem? Mówią że na PIS głosują z wiosek i małych miasteczek a się okazuje że jest odwrotnie! Nowobogackie dziadostwo chce być światowe a jest głupsze niż cep. Ta Apostazja to wstyd na całe województwo no nie dość że nigdy się nie przyznała że z Ińska to zmienia rodowód że Stargardu na Szczecin🤷

O tak. Prawdę ktoś napisał.To na opozycję i tęczową zarazę głosują takie dziwne z Ińska i reszty wiosek. Tacy niby ę i ą a to puste jak wydmuszka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące później...

Dobry wieczór mam pytanie moje dziecko będzie szło do pierwszej klasy my rodzice wiemy już kto będzie jej wychowawcą do kogo mamy się udać o zmianę wychowawcy ?! Wiemy ze ta pani nie cieszy się dobra opinia w naszej miejscowości  z frywolnego stylu bycia . Nie chcieli byśmy żeby uczyła basze dzieci a pani dyrektor jest jej koleżanka i do niej się z tym udać to nic noe zmieni !!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór mam pytanie moje dziecko będzie szło do pierwszej klasy my rodzice wiemy już kto będzie jej wychowawcą do kogo mamy się udać o zmianę wychowawcy ?! Wiemy ze ta pani nie cieszy się dobra opinia w naszej miejscowości  z frywolnego stylu bycia . Nie chcieli byśmy żeby uczyła basze dzieci a pani dyrektor jest jej koleżanka i do niej się z tym udać to nic noe zmieni !!!  To jest jedna sitwa nikt tego nie zmieni 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jarek napisał:

Dobry wieczór mam pytanie moje dziecko będzie szło do pierwszej klasy my rodzice wiemy już kto będzie jej wychowawcą do kogo mamy się udać o zmianę wychowawcy ?! Wiemy ze ta pani nie cieszy się dobra opinia w naszej miejscowości  z frywolnego stylu bycia . Nie chcieli byśmy żeby uczyła basze dzieci a pani dyrektor jest jej koleżanka i do niej się z tym udać to nic noe zmieni !!!  To jest jedna sitwa nikt tego nie zmieni 

Zmień szkołę dziecku, droga wolna. Możesz dowozić do Węgorzyna, to nie daleko !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs został rozstrzygnięty i nie ma co gdybać.Nowy dyrektor od 1 września obejmuje funkcję i mam nadzieję,ze będzie dbał zarówno o poziom nauczania,jak i bezpieczeństwo uczniów oraz dzieci przedszkolnych.Kadra nauczycielska podnosi swoje kwalifikacje,a i nasze dzieci uzyskują w konkursach przedmiotowych i artystycznych satysfakcjonujące wyniki.Jest problem z dziećmi,które nie są przyzwyczajone do systematycznej pracy w domu.Jeśli rodzice ich nie dopilnują,to będzie kłopot i wina wcale nie leży po stronie nauczyciela.Wkrótce rozpoczęcie roku szkolnego.Życzmy wszystkim dobrej atmosfery i klimatu sprzyjającego nauce naszych pociech.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Matka napisał:

Ta Pani uczyła moje dziecko i nie mam do nie żadnych zastrzeżeń,jest lubiana przez dzieci i rodziców.Nie słucham płot ,a prawda jest taka że teraz rodzice chcą porządzić kadra nauczycielska .To dramat.

Zmień szkołę, wystartuje na dyrektora szkoły, wystartuj o fotel burmistrza. Ty zmień a nie że nieudolny babrak nie umie wykonać swojej pracy rzetelnie i uczciwie. Wszystko tu po układach i koneksjach rodzinnych. A miało nie być NEPOTYZMU jest w najgorszym wydaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...