Skocz do zawartości

Policja w Ińsku to szambo


gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeby motorowe zrobiły sobie tor wyścigowy na DW 151 i trasie między Ińskiem a Chociwelem, a policji jak nie było tak nie ma. Zaczniecie leniwe c**** coś pożytecznego robić w tym Ińsku? I nie k**** o 6 rano do Milewskiego jak was ziobro nauczył, tylko między 12 - 18 kiedy faktycznie co chwilę jakiś kretyn kręci bączki na środku ulicy. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy później...

szambo szambem , ale w komisji alkoholowej jest jeden z funkcjonariuszy naszej dzielnej milicji i dziwne że nie zauważył że jego kolega z pracy popadł w alkoholizm ..... a tak apropo to czy ja mogę go zgłosić na taką komisje ? bo przecież milicjant alkoholik to nie jest bezpieczeństwo nasze lecz niebezpieczeństwo. wiem że to przeczytają członkowie komisji więc proszę o dokładne przyjżenie się funkcjonariuszom jak i ich najbliższym rodzinom z pod jednego dachu ....

Odnośnik do odpowiedzi

alkoholizm w polsce to chyba norma. u kazdego z naszej rodziny zawsze znajdzie sie ktos. Ja znam osobiscie rowniez w policji osoby ktore naduzywaja alkohol ale to jest ich sprawa prywatna. w insku jest jedna taka rodzina z policjantem co ciągnie wodke że hej. kobieta z mężem niemal co dzień. ale to ich sprawa prywatna.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, anioł napisał:

teraz to powinni sprawdzic kto takie posty pisze i wysztkich wezwac na dywanik bo internet nie jest anonimowy w tych czasach.

Tiaaa....internet nie jest anonimowy....ale alkoholik już jest! AA to przecież większość w komisji to z jednej paczki AA. Sami alkoholicy kiedyś Skrzypczak potem Niemiec, Zimnicki, Pożądał teraz i Jamroży. Kochani jeśli to ma być ińskie morale to ja wysiadam. Wszyscy w Ińsku wiedzą że panowie za kołnierz nie wylewali. Teraz są treserami alkoholików dżizes.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, alkohol napisał:

Tiaaa....internet nie jest anonimowy....ale alkoholik już jest! AA to przecież większość w komisji to z jednej paczki AA. Sami alkoholicy kiedyś Skrzypczak potem Niemiec, Zimnicki, Pożądał teraz i Jamroży. Kochani jeśli to ma być ińskie morale to ja wysiadam. Wszyscy w Ińsku wiedzą że panowie za kołnierz nie wylewali. Teraz są treserami alkoholików dżizes.

Ale te fakty na nich nie mają wpływu.Tak jak cała lewacka opozycja gotowa łazić po ulicach i wrzeszczeć,że nie mogą się dowolnie gzić.W tej gminie nie ma żadnej moralności.Tutaj działa jako władza grupa powiązanych ze sobą ludzi a ww. są znani zarówno z alkoholizmu jak i działaniu w tej grupie cwaniaków.

Odnośnik do odpowiedzi

W naszej zbiorowości nic nie jest w porządku   miejscowa klika  chyli się ku upadkowi  więc nie ponaglajcie  zawsze mówiłam że na szczyt wchodzi się powoli i uczciwa pracą ale upadek  jest   głośny i bolesny.... miłego dnia😂

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.11.2020 o 22:20, szpicel napisał:

Widać że KGB i STASI działa. O UB i SB nie wspomnę.

Niestety nic nie działa ... Policja tez Tylko łapią zastraszonych za brak maseczki mimo że nikt nie sprecyzował czym ma być  ....  że trzeba zakrywac nos i usta to juz kwestia bezpieczenstwa  każdego z nas

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...