Skocz do zawartości

Inicjatorzy referendum


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja odnosze takie wrazenie czy od kiedy MichalK jest w tej grupie to nic od niego nie slychac?

Zawsze pisal co sie dzialo na sesjach a teraz nawet tego nie ma. Zawsze mozna bylo wtedy cos poczytac jak ten szwindel gminny sie odbywa. Inna rzecz to to, ze nadal nic nie wiem o tym referendum. Niech ktos z inicjatorow w koncu otworzy gebe i zacznie pisac o jakichs informacjach. W koncu wy wiecie najlepiej czy referendum bedzie czy nie. Znowu mam podchodzic pesymistycznie do tego przedsiewziecia? A zaczynam bo nikt mi nic na jego temat nic nie mowi ani pisze.

Do MichalaK - Napisz cos na temat referendum bo Ty sie udzielasz w internecie jako tako jeszcze ale o reszcie to ani widu ani slychu. Kiedy ludzie w ogole sie czegos dowiedza? W dzien przed referendum, ze cos takiego ma w ogole miejsce? Malo sie po was mozna spodziewac i nie dziwi mnie, ze taki palant pokroju wladzy, kopalni, zwirowni czy gminy swobodnie pisze, ze broni racinowskiego jak wy jako jego przeciwnicy siedzicie z geba zamknieta na cztery spusty... Dla mnie referendum nie ma skoro nie widze nic zeby sie dzialo. Piec osob podpisalo sie na papierku i tyle co zrobili.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się napracował przy Ińskim lecie które było zlotem Vip-ów a nie koneserów filmowych,że musi odespać. :lol: A na sesje Michał nie chodzi,po co ma bredzenia słuchać przecież i tak niczego nie zmieni.A w ogóle ktoś chodzi na sesje???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kontrast racje powinienem był udzielać informacji ale miałem trochę pracy przy festiwalu. Sesje opisuje tylko te na których jestem osobiście na tej ostatniej nie byłem, ale wiem, że Rada Miejska powołała komisję, która będzie sprawdzała czy wszystkie działania grupy inicjatywnej są zgodne z ustawą o referendach. Jeżeli znany będzie mi wynik pracy tej komisji niezwłocznie poinformuje o tym. Przygotowywane są materiały, które będą dostarczane mieszkańcom w chwili ogłoszenia terminu referendum lokalnego. Wszystko w swoim czasie nie ma się co śpieszyć, żeby nie popełnić błędów, które mogą doprowadzić referendum do fiaska. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby wypowiedzieli się na ten temat mieszkańcy gminy i to samo powinno być zrobione przed zgodą na budowę bioetanolu. W tak ważnych kwestiach powinien liczyć się głos obywateli. Przepraszam za brak informacji !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do "Gagi" na 493 podpisy 480 było prawidłowo.Możecie się cieszyć.

MichałK za wolno myślisz nadrabiaj straty.Już jest po komisji a 18 sierpnia kolejna sesja i podjęcie uchwały o referendum.Jak tak będziesz "pędził" to tych ludzi nie zdołasz do referendum namówić :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze nie mogles byc no to moge jakos zrozumiec. Ale mimo wszystko. Referendum w Insku to cos czego wczesniej nie bylo. Tez bym chcial zobaczyc cos wiecej z waszej strony. Bo to tez nie jest tak, ze mam pretensje tylko do ciebie. Od ciebie zaczalem bo wiem, że sie udzielasz. Sam czesto czytalem to co pisales na temat obrad rady. Przynajmniej w jakims stopniu moglem sobie wyobrazic te spotkania. Jezeli nic nie wiecie poki co to moze chociaz ty w imieniu reszty inicjatorow poodpowiadasz na pytania od ludzi na temat referendum. Szczerze mowiac to liczylem na to.

Wlasciwie to korszystajac z okazji chetnie sie o cos popytam.

1. Na co teraz konkretnie czekacie?

2. Jakie zrobiliscie postepy o ile takie w ogole sa?

3. Czy beda jakies spotakania zwiazane referendum?

Mam tego jeszcze wiecej w glowie ale teraz tak z marszu wpisalem.

Do "Gagi" na 493 podpisy 480 było prawidłowo.Możecie się cieszyć.

MichałK za wolno myślisz nadrabiaj straty.Już jest po komisji a 18 sierpnia kolejna sesja i podjęcie uchwały o referendum.Jak tak będziesz "pędził" to tych ludzi nie zdołasz do referendum namówić :lol:

Mnie co innego martwi teraz. Skoro Michal nie potwierdza tego co wladza napisal, ze jest 480 poprawnych glosow to znowu nic nie wiadomo. A ty urzednik teraz piszesz o komisjach. Chodzi o komisje zwiazane ze sprawdzeniem glosow? Jezeli tak to co ma do tego sesja? Myslalem, ze na komisjach i sesjach robi sie protokoly i mozna na bipie sprawdzic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że ta komisja miała już posiedzenie 2 lub 3 sierpnia nie pamiętam dokładnie. Jeżeli chodzi o twoje 3 pytania kontrast to czekamy na sesje i ogłoszenie daty referendum, prawdopodobnie na tej oczekiwanej sesji zostanie zaprezentowana prezentacja multimedialna na temat zagrożeń wynikających z powstania kopalni żwiru oraz kierunków jakie powinniśmy obrać. Postępy idą w kierunku przygotowywania materiałów głównie ekspertyz dla mieszkańców, oczywiście nie będziemy rozdawać kilkudziesięciu stron dokumentów bo wiadomo, że nie każdemu będzie chciało się to czytać, zostaną one streszczone tak aby każdy mógł przeczytać i zrozumieć co tam jest napisane. Jeżeli chodzi o spotkania z mieszkańcami będą one na pewno organizowane i postaramy się zaprosić specjalistów(niezależnych). Prezentacja multimedialna będzie pokazywana również mieszkańcom gminy Ińsko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, że ta komisja miała już posiedzenie 2 lub 3 sierpnia nie pamiętam dokładnie. Jeżeli chodzi o twoje 3 pytania kontrast to czekamy na sesje i ogłoszenie daty referendum, prawdopodobnie na tej oczekiwanej sesji zostanie zaprezentowana prezentacja multimedialna na temat zagrożeń wynikających z powstania kopalni żwiru oraz kierunków jakie powinniśmy obrać. Postępy idą w kierunku przygotowywania materiałów głównie ekspertyz dla mieszkańców, oczywiście nie będziemy rozdawać kilkudziesięciu stron dokumentów bo wiadomo, że nie każdemu będzie chciało się to czytać, zostaną one streszczone tak aby każdy mógł przeczytać i zrozumieć co tam jest napisane. Jeżeli chodzi o spotkania z mieszkańcami będą one na pewno organizowane i postaramy się zaprosić specjalistów(niezależnych). Prezentacja multimedialna będzie pokazywana również mieszkańcom gminy Ińsko

W takim razie mam prosbe. Jezeli juz bedzie cos wiadomo to postaraj sie to tutaj tez zamiescic. Ja na przyklad nie widze innej mozliwosci komunikacji z mieszkancami. No chyba, ze zamiescicie ja na swojej stronie internetowej to tez bedzie dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lizodupie o nazwie żwirownia. To ty musisz zacząć się uczyć. Bo ty masz pusto w głowie. Ten człowiek z kilkunastu tysięcy kilometrów stara się aby rodowici mieszkańcy nie dali się oszukać kilku łapserdakom , takim jak ty. Prawdopodobnie jesteś na zasiłku żwirowni, po to , aby okłamywać rodowitych mieszkańców.Jak już cię baranie połkniemy, to obiecuję ,że twoje fotki wraz z resztą pociotków zamieścimy na tym forum. Aby następne pokolenia zapamiętały was jako wzór draństwa, oszustwa i życia na czyjś koszt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...