Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Garstka to według ciebie ile???? Chyba jednak nie garstka skoro tyle poszło do referendum. Poza tym obecna władza powiedziała NIE dla żwirowni i mam nadzieję, że burmistrz słowa dotrzyma. W innym przypadku taczka będzie na niego czekała i nikt nie będzie miał litości nad tym chłopkiem od polskiego.

A skąd ty weźmiesz taczki? Trzeba na to jeszcze mieć dokument dopuszczający "pojazd" do ruchu i właściwe "taczkowe" prawo jazdy,chłoptysiu.Nic z tego !!!

Odnośnik do odpowiedzi
porabało cie?

A skąd ty weźmiesz taczki? Trzeba na to jeszcze mieć dokument dopuszczający "pojazd" do ruchu i właściwe "taczkowe" prawo jazdy,chłoptysiu.Nic z tego !!!

Klara ty jesteś za żwirownią? Porąbało cie??????????????????????????????
Odnośnik do odpowiedzi

A skąd ty weźmiesz taczki? Trzeba na to jeszcze mieć dokument dopuszczający "pojazd" do ruchu i właściwe "taczkowe" prawo jazdy,chłoptysiu.Nic z tego !!!

Jak widać takich idiotek jak Klara nie brakuje. Głupoty też się nie leczy już tak zostanie jej do śmierci.

Odnośnik do odpowiedzi

to gminne warcholstwo da się sprzedać za układy i kasę gdyż są to ludzie bez honoru , znajdą sobie dobrą podkładkę do tego . Na wynik nie będziemy musieli długo czekać , kasa zrobi swoje

Chciałbym się mylić i stwierdzić, że nie masz racji ale niestety mam podobny pogląd na tę sprawę jak Ty. Tylko czekać jak nas opozycja z nowym ślimakiem zaskoczą zgodą na żwirownię. Kto wie może ta taczka jednak się przyda. Muszę zrobić prawko na prowadzenie tego pojazdu bo nigdy nic nie wiadomo kiedy może się przydać.

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się mylić i stwierdzić, że nie masz racji ale niestety mam podobny pogląd na tę sprawę jak Ty. Tylko czekać jak nas opozycja z nowym ślimakiem zaskoczą zgodą na żwirownię. Kto wie może ta taczka jednak się przyda. Muszę zrobić prawko na prowadzenie tego pojazdu bo nigdy nic nie wiadomo kiedy może się przydać.

Olo nie podkręcaj tematu żwirowni ! Tak Ty jak i wielu, bardzo wielu mieszkańców naszej Gminy, uważa że żwirowni nie należy otwierać.

Z wielu bardzo różnych powodów. Zapewniam Ciebie i innych, że w obecnej Radzie jest bezpieczna większość, która zabezpieczy interes większości naszych mieszkańców, mimo różnych nacisków ze strony SKSM, które w ostatnich dniach się nasilają.

A co do taczek to zrób sobie prawko na nie bo możesz w czynie społecznym rozplantować kruszywo na plaży przy promenadzie, bo będzie ono tam dowiezione w celu uzupełnienia ubytków.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie podkręcaj tematu żwirowni ! Tak Ty jak i wielu, bardzo wielu mieszkańców naszej Gminy, uważa że żwirowni nie należy otwierać.

Z wielu bardzo różnych powodów. Zapewniam Ciebie i innych, że w obecnej Radzie jest bezpieczna większość, która zabezpieczy interes większości naszych mieszkańców, mimo różnych nacisków ze strony SKSM, które w ostatnich dniach się nasilają.

A co do taczek to zrób sobie prawko na nie bo możesz w czynie społecznym rozplantować kruszywo na plaży przy promenadzie, bo będzie ono tam dowiezione w celu uzupełnienia ubytków.

Dobrze wiesz że nie o większość w radzie chodzi. SKSM wypiórkuje was na kruczki prawne. A że jesteście ciecie do sześcianu to tym łatwiej im to wyjdzie. Kruszywo na plażę??? Jeszcze napisz że to prezent od Grzesiaka............przed zatwierdzeniem planu żeby was lepiej przekonać. Może posłać na plażę strażaków oni mają wprawę w jej rozjeżdżaniu już burak raz musiał w tej sprawie interweniować.....Po co więc szukać jeleni????? Chyba że zaprosisz te spod Chociwla coś ok. 80 sztuk dołącz też do nich koziołku i pokazuj swój mały móżdżek.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiesz że nie o większość w radzie chodzi. SKSM wypiórkuje was na kruczki prawne. A że jesteście ciecie do sześcianu to tym łatwiej im to wyjdzie. Kruszywo na plażę??? Jeszcze napisz że to prezent od Grzesiaka............przed zatwierdzeniem planu żeby was lepiej przekonać. Może posłać na plażę strażaków oni mają wprawę w jej rozjeżdżaniu już burak raz musiał w tej sprawie interweniować.....Po co więc szukać jeleni????? Chyba że zaprosisz te spod Chociwla coś ok. 80 sztuk dołącz też do nich koziołku i pokazuj swój mały móżdżek.

Pewnie byś tak chciał aby twoje przepowiednie się spełniły.Niektórzy mają tu rację, że jesteś zakłamanym,prowincjonalnym pieniaczem. Wywrotki mogą gminę rozjechać, ale ma być tak jak ja chcę lub przewiduję. Tu się jednak zawiedziesz !

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie byś tak chciał aby twoje przepowiednie się spełniły.Niektórzy mają tu rację, że jesteś zakłamanym,prowincjonalnym pieniaczem. Wywrotki mogą gminę rozjechać, ale ma być tak jak ja chcę lub przewiduję. Tu się jednak zawiedziesz !

Powiedz kiedy napisałem choćby raz że jestem za żwirownią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłem jestem i będę jej przeciwnikiem do końca. Widzę tylko że nowa władza dużo przed wyborami obiecała w tej sprawie a nie wiadomo czy pokona ten problem. Nie wmawiaj mi czegoś za czym nigdy nie byłem. jak znajdziesz chociaż jeden wpis na tym forum w którym popierałbym ten chory pomysł z taką inwestycją w Ińsku to Cię przeproszę że mogłem kiedykolwiek coś takiego napisać. Ale nie sądzę żeby tak się stało bo jestem stałym orędownikiem popędzenia żwirków z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz kiedy napisałem choćby raz że jestem za żwirownią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłem jestem i będę jej przeciwnikiem do końca. Widzę tylko że nowa władza dużo przed wyborami obiecała w tej sprawie a nie wiadomo czy pokona ten problem. Nie wmawiaj mi czegoś za czym nigdy nie byłem. jak znajdziesz chociaż jeden wpis na tym forum w którym popierałbym ten chory pomysł z taką inwestycją w Ińsku to Cię przeproszę że mogłem kiedykolwiek coś takiego napisać. Ale nie sądzę żeby tak się stało bo jestem stałym orędownikiem popędzenia żwirków z Ińska.

Ty jesteś stałym orędownikiem wieży, czyli jesteś za żwirownią. Amen!
Odnośnik do odpowiedzi

Ty jesteś stałym orędownikiem wieży, czyli jesteś za żwirownią. Amen!

Za to ty jesteś głupkiem który nie rozumie słów po polsku.....nie jestem jej zwolennikiem pisałem to także nie raz.....pisałem natomiast o stylu jej odwołania.....włodek zachował się jak świnia która rwie się do koryta.....sam zgłosił jej odwołanie chcą żeby wybrano jego.....to było kompromitujące dla tego człowieka bo jak można samemu swoje sprawy załatwiać.... mógł poprosić każdego innego przedstawiciela z Ińsko Razem żeby wniosek złożył i podał kandydaturę włodka,,,,ochydą było robić to samemu....I to było tylko moim zarzutem.....ale ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to potem są takie wpisy jak wyżej..................................................

Odnośnik do odpowiedzi

Za to ty jesteś głupkiem który nie rozumie słów po polsku.....nie jestem jej zwolennikiem pisałem to także nie raz.....pisałem natomiast o stylu jej odwołania.....włodek zachował się jak świnia która rwie się do koryta.....sam zgłosił jej odwołanie chcą żeby wybrano jego.....to było kompromitujące dla tego człowieka bo jak można samemu swoje sprawy załatwiać.... mógł poprosić każdego innego przedstawiciela z Ińsko Razem żeby wniosek złożył i podał kandydaturę włodka,,,,ochydą było robić to samemu....I to było tylko moim zarzutem.....ale ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to potem są takie wpisy jak wyżej..................................................

Olo nie zmieniaj tematu, my tu o żwirowni i o wieży a ty poleciałeś do Włodka
Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie zmieniaj tematu, my tu o żwirowni i o wieży a ty poleciałeś do Włodka

Ty chyba za dużo już dzisiaj wypiłeś. Idź spać jutro poczytaj to co napisałeś i zrozumiesz o co pytasz i jak ci odpowiadam, Dzisiaj wyczerpałeś limit i zaczynasz bredzić. Czynisz mi zarzut że popieram żwirownię odpowiadam Nie i dlaczego, zarzucasz, że jestem orędownikiem wieży odpowiadam Nie i dlaczego a ty jak tuman bredzisz coś pod nosem.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz kiedy napisałem choćby raz że jestem za żwirownią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłem jestem i będę jej przeciwnikiem do końca. Widzę tylko że nowa władza dużo przed wyborami obiecała w tej sprawie a nie wiadomo czy pokona ten problem. Nie wmawiaj mi czegoś za czym nigdy nie byłem. jak znajdziesz chociaż jeden wpis na tym forum w którym popierałbym ten chory pomysł z taką inwestycją w Ińsku to Cię przeproszę że mogłem kiedykolwiek coś takiego napisać. Ale nie sądzę żeby tak się stało bo jestem stałym orędownikiem popędzenia żwirków z Ińska.

Skoro tak to bądź cierpliwy i nie powątpiewaj że nowa władza zmieni zdanie w sprawie żwirowni ! Chociaż odrobinę optymizmu Olo.Ja nie mówię że ty kiedykolwiek byłeś za żwirownią, ale nie wmawiaj tu ludziom, że nowa władza wręcz zmieniła przedwyborcze obietnice. Dołączyli do niej przeciwnicy żwirowni w gronie dawnego IFS-u i niech tak trzymają. Upewniaj ich w ich postanowieniach a nie powątpiewaj, że Grzesiak ich wyślizga, lub przekupi obiecankami typu ściągnięcia do nas tabunów turystów z całego świata, przez 365 dni w roku, wskrzeszenia martwego ośrodka poczty ect, ect

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chyba za dużo już dzisiaj wypiłeś. Idź spać jutro poczytaj to co napisałeś i zrozumiesz o co pytasz i jak ci odpowiadam, Dzisiaj wyczerpałeś limit i zaczynasz bredzić. Czynisz mi zarzut że popieram żwirownię odpowiadam Nie i dlaczego, zarzucasz, że jestem orędownikiem wieży odpowiadam Nie i dlaczego a ty jak tuman bredzisz coś pod nosem.

Olo nie ściemniaj, żeby od Włodka polecieć pod skrzydełka wieży to trzeba czegoś więcej, a nie tylko złożenia wniosku o odwołanie. Takie bajeczki to dzieciom w przedszkolu, a nie nam. Moim zdaniem kamuflujesz się, ale nic ci to nie da, ty jesteś członkiem stowarzyszenia "Pod Złamaną Wieżą"
Odnośnik do odpowiedzi

Za to ty jesteś głupkiem który nie rozumie słów po polsku.....nie jestem jej zwolennikiem pisałem to także nie raz.....pisałem natomiast o stylu jej odwołania.....włodek zachował się jak świnia która rwie się do koryta.....sam zgłosił jej odwołanie chcą żeby wybrano jego.....to było kompromitujące dla tego człowieka bo jak można samemu swoje sprawy załatwiać.... mógł poprosić każdego innego przedstawiciela z Ińsko Razem żeby wniosek złożył i podał kandydaturę włodka,,,,ochydą było robić to samemu....I to było tylko moim zarzutem.....ale ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to potem są takie wpisy jak wyżej..................................................

Nie masz racji Olo w temacie odwołania "big lady". Wszystkie sposoby odwołania tego największego samorządowego szkodnika Gminy Ińsko, są usprawiedliwione i powinny być poparte nawet przez Ciebie, kliniczny przypadku wiecznego krytykanctwa. Nawet jak to zrobił przyszły jej następca nie jest ani naganne moralnie a tym samym wbrew przepisom ustawy o samorządzie. Jak nie kumasz dlaczego to zrobił Włodek to Ci powiem.

Chodziło o to aby tą pyszałkowatą babę jak najbardziej ta akcja zabolała i to się udało sądząc po żenującej mowie pożegnalnej, którą ta osoba bez skrupułów wygłosiła.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo to stary wieżowiec, to słychać, widać i czuć!

Raczej nieopatrznie wkręcił się w obronę a jednocześnie krytykę sposobu jej odwołania z funkcji przewodniczącej RM. On niby chce dobrze ale za bardzo wymachuje witkami na oślep i wychodzi to tak jakby w czambuł potępiał Jacka i jego koalicjantów. W głębi duszy jest jednak za nimi tylko się tak zaplatał, ze teraz nie ma odwagi przyznać się do maleńkiego błędu ! Prawda Olo ?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podniecajcie sie osobą Olo. On nie odróżnia koalicji od opozycji.

A ja jestem pewna ,że wszyscy razem tworzycie lokalne bagno.Szkoda tylko,że cierpią nie do końca świadomi mieszkańcy i ich rodziny.Przecież ta mina jest żywym świadectwem nieróbstwa i życia na koszt podatnika.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem pewna ,że wszyscy razem tworzycie lokalne bagno.Szkoda tylko,że cierpią nie do końca świadomi mieszkańcy i ich rodziny.Przecież ta mina jest żywym świadectwem nieróbstwa i życia na koszt podatnika.

Monia a można wiedzieć czym Ty się pożytecznym zajmujesz ?

Odnośnik do odpowiedzi

Monia a można wiedzieć czym Ty się pożytecznym zajmujesz ?

Opisuję was kombinatorów udających pracę na rzecz gminy. Osobiście najchętniej bym was wyrzuciła na zbity pysk dając każdemu po kolei kopniaka w dupę..

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...