Skocz do zawartości

75 -lecie odzyskania niepodległości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 godziny temu, obserwator napisał:

Od wielu lat szkoła zatrudnia osoby z wymaganymi kwalifikacjami.Bywa,że zatrudniane są osoby spoza naszej gminy,bo u nas brakuje np.nauczycieli wychowania przedszkolnego lub innych.Jest nadzór pedagogiczny,hospitalizacje,a także sprawdziany wiedzy .Nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach.Efektem ich pracy są liczne nagrody naszych uczniów w konkursach przedmiotowych rangi wojewódzkiej.Niestety spora część najzwyczajniej "nie ma ochoty" na naukę.

Jakby wytyczne Plenum KC PZPR.Wszystko zgodnie z planem 5-letnim.Do kogo ta propaganda? Można imiennie kto,co sobą reprezentuje...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsza widownia.

Panie burmistrzu byłam na Dniu Kobiet w kinie,no i powiem w prosty d*** nie urwało.Spodziewalam się czegoś na wysokim poziomie, nie było.Nie będę pisać o konkretnych osobach,gdyż dzisiaj ich święto.Ale niektórzy to nie powinni stać na scenie.Siedzia proszę bardzolam i nie dowierzałam ,że ludzie robią z siebie wielkich artystów,co mi nie przypadło do gustu.Trzeba Panie iść po porady do kogoś ,kto ma pojęcie z sceną.Jak stac na scenie to trzeba coś potrafić i kibica swoją osobą zainteresowac,.Przykro mnie wiele osób nie  zainteresowało mnie ,mało smiech mnie ogarniał, jak na te Panie patrzyłam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
O 8.03.2020 o 14:56, Wczorajsza widownia. napisał:

Panie burmistrzu byłam na Dniu Kobiet w kinie,no i powiem w prosty d*** nie urwało.Spodziewalam się czegoś na wysokim poziomie, nie było.Nie będę pisać o konkretnych osobach,gdyż dzisiaj ich święto.Ale niektórzy to nie powinni stać na scenie.Siedzia proszę bardzolam i nie dowierzałam ,że ludzie robią z siebie wielkich artystów,co mi nie przypadło do gustu.Trzeba Panie iść po porady do kogoś ,kto ma pojęcie z sceną.Jak stac na scenie to trzeba coś potrafić i kibica swoją osobą zainteresowac,.Przykro mnie wiele osób nie  zainteresowało mnie ,mało smiech mnie ogarniał, jak na te Panie patrzyłam.

Proponuję, żeby szanowna Pani sama wystąpiła na pewno będzie super!!!!!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...