Skocz do zawartości

Jak siac propagande? Podręcznik polityka


Kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mialem okazje poczytac niezla szmire. Pomijam fakt, ze tutaj Racinowski chce zrobic dokladnie to samo co wladza czy kopacz. Pozyskac pieniadze ze zwirowni przy jednoczesnym zachowaniu walorow naturalnych i innych cudow.

A na dodatek, zeby pod koniec listu napisac "wywarzony" do mieszkańcow... Panie burmistrzu łacze sie z panem w „bulu i nadzieji†ale tez nie sadze zeby pan te aluzje zrozumial.

Dodam, ze tutaj http://www.sjp.pl/co/wywa%BFy%E6 moze pan nieodplatnie, zeby zaoszczedzic dla gminy, nauczyc sie ortografii. W koncu mieszkancy chca miec wykwalifikowana kadre wlodarzy a nie analfabetow icon_twisted.gif .

66b392.png

2preiid.png

Odnośnik do odpowiedzi

Rany Boskie!!!!!

Muszę do rana ochłonąć, dech mi zaparło po przeczytaniu tej propagandy, Jutro napiszę co mnie dręczy. Myślałam ,że czas zrobi swoje i Pan Burmistrz zmądrzeje. A on sieje propagandę zamiast pracować.

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrast, bez jaj ...od kogo wymagasz ortografi i czego wogule smiesz wymagac??? :)

Ja mam wytlumaczenie dlaczego bledy. Racin ....on jak pisze mysli o klamstwie i propagandzie i nie ma czasu na myslenie o ortografi.

List Racinowskiego do mieszkancow Gminy Insko!!!, powiedzial bym na miare gebelsowskiej i stalinowskiej propagandy. Albo zelazny krzyz albo czerwona gwiazda dla Burmistrza za to dzielo absolutnego klamstwa i bezczelnosci. icon_e_confused.gif

Czy Pan Burmistrz moze podpowiedziec z ktorej szkoly Pan kozystal??? Prosze,

Wierze ze ten list do Gminy to pozostalosci kursow marksizmu i leninizmu!!!

Panie Racinowski, ciekaw jestem kto w tej podlej propagandzie klamstwa uczestniczyl bo smierdzi ten list gnojem z klamstwem nadziewany.

Hej. dupolizy , ile pracy wy w to wlozyliscie ....wladz, kopacz. Czuje wasza prace w tym liscie oczywiscie z pelnym wplywem naszego gminnego hrabiego lenina - racinowskiego. ALE "BULSHIT" powiedzial by kangur do swini. icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Ten list wydrukowalem i az pazy klamstwem , bezczelnoscia i glupota. GMINA ZAMIENILA SIE W BUNKIER. Panie Racinowski, wez Pan sobie madrych w tym bukrze doradcow. Nie kozystak Pan ze swojego zaplesnialego na czerwono mozgu, ale kozystaj Pan z prawdy i pomocy ratownikow kopacza i wladzy..... jeszcze ci w ostatnich godzinach bunkra sa panu oddani.

[quote]POZA TYM PISZE PAN I ROZSYLA PAN TA SWOJA PRYWATNA PROPAGANDE PO LUDZIACH WYDAJAC PODATNIKOW PIENIADZE. JAK MOZNA ZA PIENIADZE PANSTWOWE PISAC TAKIE GLUPOTY I PROPAGANDE NA ZGUBE GMINY INSKO. TY RACIN NAPRAWDE UWIERZYLES W TA SWOJA GLUPOTE I DZISIAJ UZYWAJAC LUDZKICH PIENIEDZY SIEJESZ TO OBRZYDLIWE KLAMSTWO PO GMINIE INSKO.  WSTYD I HANBA DLA CIEBIE A PRZEZ TO I DLA CALEJ GMINY BO TAKI OGRANICZONY PERSON NAS REPREZENTUJE POD BATUTA ZWIROWNI[/quote]

Czemu nie broniles moich interesow gdzie na biurku miales gwarancje bankowe i firmowe na moja inwestycje EU$285 mln ??? Dzisiaj mialbys juz ten milion podatkow z hotelu zagwarantowane plus dziesitki ludzi mieli by prace!!! Gmina Insko bylaby najabardzie rozwijajaca sie Gmina w Polsce w tym kryzysie, towarzyszu racinowski.

Ty smiesz pisac o kryzysie . Sam nazywasz sie KRYZYS - RACINOWSKI. Taka jest twoja natura, a list do mieszkancow za podatnikow pieniadze, mowi same klamstwa , ktore jestem gotow ci udowodnic. Kazde zdanie twoje w tym liscie jest klamstwem lub glupota co nie ma nic wspolnego z realiami Gminy na dzisiaj , z kryzysem gospodarczy, z jedyna szansa z twoim ograniczona wizja na sprawe gospodarki. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

A , przepraszam , chodzilem bez prezentow do ciebie. Ok, zwracam honor. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Napisales Racin, ze stoja tablice na sprzedarz. Napewno, do mnie to skierowales jako rekawiczkwe.

PRZYJMUJE TO WYZWANIE i PODEJMUJE TA WALKE O DOBRO GMINY.

Czy ty Racinowski , raz zaproponowales mi jakiekolwiek wsparcie jezeli chodzi o hotel??? Odpowiedz jest taka ze oprocz oklamywania mnie przez okres okolo 4 lat , nic wiecej nie zrobiles w tym kierunku aby uzyc moje mozliwosci rozwoju Gminy poprzez inwestycje w hotel i kurort.

Nastepnie . Stoja tablice "NA SPRZEDARZ" , ale tylko niektorych dzialek od lat, ktore nie sa mi potrzebne do budowy i realizacji Hotelu i kurortu. Pieniadze z tych juz sprzedanych - (4) dzialek na moich gruntach przeznaczylem na zaplacenie ludzi co pracowali przez kilka lat na moich gruntach, na przygotowanie terenu pod droge , na opaty za prad do ENEA, ktory bedzie w tym roku zrobiony.

Dalej , wszystko stanelo bo POZWOLILES poprzez swoja konpiracje w wrodzone TCHORZOSTWO wkroczyc ludziom nie pozadanym w Plan Zagospodarowania w Mialce - Sciennym aby tak zamieszali w konspiracji z toba , aby zepchnac mnie z 10 pieter do parteru , towarzyszu Racinowski. Zrobiles i pozwoliles zniszczyc mnie dla pozbycia sie konkurencji przyszlej dla Pana Zimnickiego bo dales jemu pozwolenie 15 metrow w gore - kilka metrow od jeziora.

Mam prawo tak myslec icon_exclaim.gif

Piszesz w tych swoich wypocinach ze zrobiles plan zagospodarowani Insko, Milka , Scienne.... jaki plan????

Po pierwsze , plan zagospodarowania MUSIAL PRAWNIE powstac takze laski nie zrobiles. Po drugie, ty nie zrobiles planu ale zalamales ten plan w konspiracji z planista i innymi geniuszami z gminy.

Po trzecie, jeszcze wtedy nie myslales o zwirowni i byles przeciwny takich inwestycji o czym sam powiedizales mediom. PROBLEM Z PAMIECIA - RACINOWSKI???

W SWOIM LISCIE NIC NIE PISZESZ O TYM JAK OKLAMALES WYBORCOW !!!!! NIE PISZESZ ZE OSZUKALES CALA GMINE DAJAC SLOWO W PROGRAMIE WYBORCZYM SPOLECZESNTWU. DZISIAJ BRONISZ TEJ ZAGLADY TJ ZWIROWNI , JAK ZAWISZA TYLKO Z DUSZA JUDASZA, WSTYD I HANBA DLA CIEBIE I TEGO LISTU.

Piszesz towarzyszu Racinowski , ze dzisiaj kopalnie nie sa zagrozeniem. Co ty wiesz Racin na temat zagrozenia czy nie. Co teraz, ekologiem i geologiem sie stales???? Kpina i KLAMSTWO!!!

Poza tym w liscie piszesz , ze zmieniles zdanie tylko..................NAZYWAJ PO IMIENIU SPRAWY!!! TY NIE ZMIENILES ZDANIA ALE Z ZIMNA KRWIA , BEZCZELNIE Z PELNA ODPOWIEDZIALNOSCIA OSZUKALES WYBORCOW I MIESZKNCOW GMINY INSKO!!!! Polityke zostaw dla polityki. Gmina i spoleczesntwo Gminy to nie politycy, to ludzie ktorzy ci zaufali!!!
Pisze Racinowski, ze : "Pragne podkreslic , iz ani ja , ani radni Rady Miejskiej nie odwazymy sie bez opini mieszkancow Gminy podjac samodzielnie decyzje w tym tak trudnym temacie" :o WY JUZ PODJELISCIE TA DECYZJE PODNOSZAC TE BRUDNE LAPY ZA TYM ABY SPUSCIC BOMBE ATOMOWA NA GMINE W CZASIE SESJI RADY W MAJU 2011. KLAMSTWO !!!!

WRACAMY DO WYBOROW 2010 GDZIE PONIZEJ PISZE O TWOIM PROGRAMIE WYBORCZYM!!! CO, AMNEZJA POLITYCZNA??? OSZUKALES I OKLAMALES GMINE I WYBORCOW

!!!! icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

Piszesz Towarzyszu Racin tak: " Niezmiernie wazne jest Panstwa zaangazowanie sie w roztrzygniecie co do naszej przyszlosci"

Przeciez ty Racin udowodniles juz dawno calej Gminie ze masz w d...... zaangazowanie Gminy i jej mieszkancow. Ile razy slyszy sie "GNAJCIE BATEM TYCH CO CHODZA I ZBIERAJA PODPISY" . To sa Twoje slowa Racxinowski. Tak odnosisz sie do spoleczenstwa. To Ty oklamales cale spoleczenstwo , zlamales wszystkie obietnice - klamstwem . To Ty zrobiles aby Rada podniosla lapy za TAK w stosunku do ZWIROWNI. Teraz , ci kochani moi mieszkancy Gminy Insko , Ci biedni ludzie ktorych wtraciles w jeszcze wieksza biede podjeli glosy walki z TWOIM KLAMSTWEM , OBLUDA I SPOLECZNYM IGNORANCTWEM.
icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

Dzisiaj pisesz o zaangazowaniu??? To ty Racinowski jestes z nie znanych nam powodow [u]ZAANGAZOWANY uzywajac dzisiaj PODATNIKOW PIENIEDZY z Gminy na pier , drukarki i roznosicieli listow[/u] do mieszkancow siejac TA WROGA GMINIE PROPAGANDE I KLAMSTWA!!!

Dzisiaj smiesz mowic o zaangazowaniu?? Dzisiaj smiesz cokolwiek do swoich wyborcow powiedziec??? icon_cry.gificon_cry.gif

SPOLICZKOWALES CALE SPOLECZENSTWO GMINY I DZISIAJ TY SMIESZ WALCZYC O TA ZGUBE GMINY UZYWAJAC ICH TZN PODATNIKOW PIENIEDZY NA TE SWOJE PROPAGANDY I KLAMSTWA!!!! Mnie to tez dotyczy bo podatki place. Nie wiem jak to nazwac , ale to nie uczciwe.

Ludzie maja byc dzisiaj zaangazowani w niszczenie chwastow z tej GMINY????

Piszesz Racin , ze sytuacja wymaga od ludzi oszczednosci tzn jak widza pusta lodowke i dno garka do czego ty ich doprowadziles to musza widocznie garnki i lodowke sprzedac. Tak ty myslisz. Przeciez ta zwirownia im jedzenia nie nalozy na taleze o czym dobrze zdawales sobie sprawe na tych prywatnych konferencyjkach z przedstawicielami zwirowni w prywatnych pomieszczeniach Zwirownia mozetym biedakom piachu dosypac na talerze. NAPEWNO NIE WYZYWI GMINY ALE JA KOMPLETNIE ZNISZCZY!!!! WSZYSTKO CO PISZESZ TOWARZYSZU RACINOWSKI JEST KLAMSTWEM BO KLAMSTWO JEST TWOJA JEDYNA METODA RZADZENIA GMINA!!!! icon_idea.gificon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif
TEN LIST DO MIESZKANCOW TO TYLKO TWOJA WLASNA WALKA O WLASNY TYLEK, CZYLI ZNOWU PRYWATNY TWOJ INTERES W CELU OCHRONY SWOJEGO STANOWISKA I KLAMSTWA WYBORCZEGO, ZA PIENIADZE PODATNIKOW!!!!!! icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

TO NIE MA NIC WSPOLNEGO Z DOBREM GMINY. TY WIESZ I WSZYSCY WIEDZA ZE ZWIROWNIA TO BOMBA ATOMOWA NA GMINE. TO WSZYSTKO ZA PIENIADZE PODATNIKOW icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif CZYLI ZNOWU , PROPAGANDA RACINOWSKA Z UZYCIEM PANSTWOWEJ KASY!!!! DRODZY RODACY, NIE DAJCIE SIE NABRAC TYM LISTEM TAK JAK WYBORAMI 2010.

[b][u]TO JEST TYLKO ZGUBA GMINY I DALSZE KLAMSTWO RACINOWSKIEGO, BYLISCIE OSZUKANI PRZEZ OBECNA WLADZE, JA BYLEM OSZUKANY I BEDZIECIE OSZUKANI ZNOWU [img=http://31.7.61.16/board/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_idea.gif]  [img=http://31.7.61.16/board/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_idea.gif]  [img=http://31.7.61.16/board/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif]  [img=http://31.7.61.16/board/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif]  [img=http://31.7.61.16/board/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_neutral.gif] [/u][/b]

!!!!!

JESZCZE NIE DAWNO W 2010 ROKU , SAM RACINOWSKI PISALES DO LUDZI DEFINIUJAC SWOJE OBIETNICE W PROGRAMIE WYBORCZYM:

Kontynuować będziemy proces szkolenia pracowników oraz wprowadzania zmian organizacyjnych w Urzędzie Miasta, zmierzających do przyjaznej i sprawnej obsługi mieszkańców, w myśl powiedzenia, iż to Urząd jest dla ludzi a nie ludzie dla urzędu.

Jesteśmy zdecydowanie przeciwni:

• Powstaniu spalarni śmieci w Ińsku.

• Lokalizacji kopalni surowców mineralnych na gruntach w pobliżu Ińska.

• Dalszej lokalizacji dużych inwestycji przemysłowych w mieście.

Dzisiaj pisze list do mieszkancow Gminy Insko, ktory broni tego ataku nuklearnego na spoleczenstwo Gminy jak i tego przyszlego kataklizmu. Dalszy komentarz zostawiam z moimi Rodakami z Gminy Insko.

Rodacy, drukujcie te moje opinie i tez rozdawajcie. Niech spoleczentwo oceni prawde.

Odnośnik do odpowiedzi

No widzicie świerszczyki jaki wyważony list do mieszkańców Gminy. A wam już piana z ust kipi "przybysze".

Za mocno nie drzyjcie pysków, bo nawet wasi tymczasowi zwolennicy, odwrócą się od was.

Kontrast - jeden błąd ortograficzny, to nie grzech, ale dajesz pożywkę "banicie" polonistycznemu jakim na tym forum jest Jurek i już w jednym zdaniu "odpalił" kilka gramatycznych nie mówiąc o interpunkcyjnych !!

Odnośnik do odpowiedzi

wladza, czesciowo sie zgadzam z toba, bo drzemy pyski i NIE USTAPIMY! Ale, jak ma piana nie kipiec jak zamienia Burmistrz nasza Gmine w smrod i ekologiczna zaglade.

Banita??? Masz racje, Jaruzelski mnie sie pozbyl dajac mi paszport i 48 godzin do wyjazdy. Wolalem byc banita jak przesladowanym wiezniem przez czerwonych jako mlody ojciec i maz rodziny ktora mam do dzisiaj.

Jako mlody czlowiek za czasow czerwonych dostalem swoje baty od tych wszystkich z czerwona legitymacja ......, taka sama jaka mial Racinowski w PGR. Bledy ortograficzne robie i bede, bo nie zwracam uwagi na to, po 32 latach mieszkania za granica. Chcesz to mozemy po angielsku zaczac pisac. Obiecuje ze pojdzie mi lepiej.

Wladza, faciu.....daj sobie spokoj , zyj spokojnie ....nikt nie ma nic przeciwko tobie, tylko za duzo prowokujesz stary.

Po co ta krecia robota??? Ja osobiscie czuje ze w glebi serca bardzo dobrze wiesz , ze Jurek ma duzo racji w tym co pisze. Ja nie3 klamie i nie oklamywalem. Wez moje akta, poczytaj i upewnij sie dla samego siebie ze to co robilem bylo i jest dla dobra Gminy i swojego zarobku. Jestem businesman, wiecz nie spodziewasz sie ze za darmo robie. Jak zarabiam , to sam sobie place ale nie kosztem spolecznym i podatnikow jak to robi Burmistrz. Poza tym jak powyzej pisalem , on teraz sie broni za te klamstwa tym nonsensownym listem do mieszkancow Inska uzywajac spolecznych finansow. Przeciez Racin nie placi za te listy sam z wlasnej kieszeni tylko Gmina placi za jego sosbista propagande. icon_idea.gif

Daj sobie spokoj i nie sluz tym co napadli na Twoich braci , sasiadow z Gminy. Badz bardziej rozsadny, bo wierze ze masz wiecej oleju w glowie jak ta cala wladza przez duze "W". Po co ci te nienawisci , konsekwencje, ktore wynikaja z twojego dzialania w obronie czegos, co nawet nie da sie opisac bo jest to tak STRASZNE I ZLE?

Daj sobie spokoj, nie nastawiaj tylka za innych bo to juz nie sa tylko zarty.

Tutaj jest naruszenie prawa i jak znam Burmistrza to sprzeda Ciebie za lyzke wody. Taki on jest przyjaciel Gminy i napewno NIE Twoj przyjaciel. Mozesz zaniesc to do banku, te moje slowa , a przyjma to jak zloto. PS. Chyba ze Tobie tez cos obiecali w postaci prezentow, pensji lub posadki.......za to co tu wykonyjesz jako prace w obronie Racinowskiego. To jestem wstanie zrozumiec .... robisz robote za ktora ci placa i jest to przyjety obowiazek. W tym wypadku, zwracam honor. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

JESZCZE NIE DAWNO W 2010 ROKU , SAM RACINOWSKI PISALES DO LUDZI DEFINIUJAC SWOJE OBIETNICE W PROGRAMIE WYBORCZYM:

Kontynuować będziemy proces szkolenia pracowników oraz wprowadzania zmian organizacyjnych w Urzędzie Miasta, zmierzających do przyjaznej i sprawnej obsługi mieszkańców, w myśl powiedzenia, iż to Urząd jest dla ludzi a nie ludzie dla urzędu.

Jesteśmy zdecydowanie przeciwni:

• Powstaniu spalarni śmieci w Ińsku.

• Lokalizacji kopalni surowców mineralnych na gruntach w pobliżu Ińska. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

• Dalszej lokalizacji dużych inwestycji przemysłowych w mieście.

Odnośnik do odpowiedzi
No widzicie świerszczyki jaki wyważony list do mieszkańców Gminy. A wam już piana z ust kipi "przybysze".

Za mocno nie drzyjcie pysków, bo nawet wasi tymczasowi zwolennicy, odwrócą się od was.

Kontrast - jeden błąd ortograficzny, to nie grzech, ale dajesz pożywkę "banicie" polonistycznemu jakim na tym forum jest Jurek i już w jednym zdaniu "odpalił" kilka gramatycznych nie mówiąc o interpunkcyjnych !!

Co ty lizodupie władzo możesz wiedzieć o patriotyźmie , zaangażowaniu, itp. sprawch. Ten człowiek ponad trzydzieści lat mieszka za granicą ale patriotyzm ma w sercu. Ma prawo pisać tak ja się słyszy. Ale wy lizodupy przy korycie macie się trzymać gramatyki, a przede wszystkim faktów. Twoje tępe mniemanie,że piszą tylko przyjezdni wynika li tylko z waszej pewności, że miejscowych zastraszycie i nie poprą referendum. Na szczęście nie siedzicie w ich umysłach i ich spojrzeniu na rozwój gminy.Przestań mieszać, raczej zwróć się do swoich przywódców, aby przejrzeli na oczy i szybko wycofali się z tego haniebnego pomysłu.To im wbijaj w te głupie łepetyny jaki błąd popełnili. Wy żyjecie przekrętami i ustawianiem się przy korycie aby wygodnie żyć za nasze podatki.Kiedy w końcu do was dotrze ,że marnotrawicie nasz pieniądze. Róbcie to za swoje prywatne a wówczas nie będzie nas to interesowało. To,że oszukaliście ludzi , jest już pewne i da się łatwo udowodnić Ponadto stosujecie prawne oszustwa i ukrywacie jawne dla mieszkańców informacje. Nie ma barany tłumaczenia,że to nie wy tylko poprzednicy. Po 5 latach to już jest wasza nieudolność ciągnięta dalej w pełni świadomie. To wyborcy was wybrali i oni w przypadku waszych kłamstw , oszustw i kombinacji mają prawo nie tylko w tej sprawie zorganizować referendum ale i was pogonić na zbity pysk.

Odnośnik do odpowiedzi

Czego ty władzo szczekasz?Sam piszesz ,że ci co szczekają mało argumentów mają.Tak jest z wami.Możecie tysiące ulotek wydać i ile chcecie tylko my zapytamy na czyj koszt to robicie???Chyba ,że macie sponsora!!!!!!Pamiętaj władzo -kij ma dwa końce-niestety.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo! Gwarantuje ze druki, pisania tego skandalicznego listu bylo robione w Gminie , palacu hrabiego lenina - Racinowskiego. Czlowieku, nie spodziewaj sie inaczej. Ludzie go wybrali, ludzi oszukal i ludzie placa za jego kompozycje i interesy prywatne na pensji Burmistrza. Obudz sie Olo, prosze.

Jak dobrze pojdzie jemu z ta zwirownia to na koszt zwirowni , Zwirownia jako sponsor , wdzieczny sponsor zbuduje przed Gminna mauzoleum dla Racinowskiego z wdziecznosci. Sam byl byl bardzo wdzieczny jak by mi ktos za darmo do kieszeni wzucil 800,000,000 zloty w ciagu paru lat za piasek ktory nalezy do Gminy. SUPER INTERES.

Odnośnik do odpowiedzi
No widzicie świerszczyki jaki wyważony list do mieszkańców Gminy. A wam już piana z ust kipi "przybysze".

Za mocno nie drzyjcie pysków, bo nawet wasi tymczasowi zwolennicy, odwrócą się od was.

Kontrast - jeden błąd ortograficzny, to nie grzech, ale dajesz pożywkę "banicie" polonistycznemu jakim na tym forum jest Jurek i już w jednym zdaniu "odpalił" kilka gramatycznych nie mówiąc o interpunkcyjnych !!

Bardzo "wywarzony" jest ten list. Mi piana z geby nie kipi ale z tego listu zdecydowanie kipi propaganda. Co w tym liście jest konkretnego? Nic. To jest typowa proba mydlenia ludziom oczu. Co ma ten list osiagnac? Uspokoic mieszkancow, ze racinowski wie o skutkach zwirowni? O ciezarowkach, halasie, zniszczeniu drog? Sam sie w tej chwili osmiesza, ze wiedzac o tym wszystkim podejmuje dzialania w celu jej utworzenia.

Jeden bład ortograficzny w przypadku przedstawiciela wladz samorzadowych, ktory ma bezposredni wplyw na gmine to o jeden za duzo. Inwestor jest obywatelem a nie przedstawicielem wladzy. A skoro przez dlugi czas mieszkal Australii to nie dziwne ze moze sie pomylic. Racinowskiego, ktory nie wyjechal dalej niz poza wlasny syf, ktory pozostawil w Insku, nie usprawiedliwia nic. Takie bledy bede wytykal kiedy tylko sie pojawi okazja bo jak tu "przyjezdzam" to chce miec kompetentna wladze a nie grupe analfabetow.

A to całe szufladkowanie na przyjezdnych i nieprzyjezdnych to sobie wybij z glowy bo juz nie raz pisalem, ze powstanie zwirowni ma wplyw na wszystkich. Wcale nie chodzi jedynie o przyjezdnych. Chcesz wciskac ludziom, ze tylko posiadlosci tych co sezonowo z nich korzystaja zamienia sie w ruine? Wszyscy na tym straca bo kto niby bedzie chcial przyjechac tutaj zeby wypoczywac jak przez srodek miasta beda zapieprzaly zaladowane i niezaladowane ciezarowki? A to tylko przyklad co bedzie. Co z osrodkami wypoczynkowymi albo z pensjonatami? Odpowiedzial na ktores z tych pytan racinowski w swoim liscie? Nie bo wie, że kazdy bedzie stratny a on wraz z radnymi sobie dietke podwyzszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo kONTRAST, bravo Olo. Brawo, oby wszyscy w czasie referendum tak mysleli i oby wszyscy poszli glosowac. O to dzisiaj sie martwie. Rodacy moi musza zrozumiec ze w nich sila. Ja to moge gebe strzepic (jak to wladza pisze) ile mi sie chce i sam nic za duzo nie zrobie z rozjuszona wladza przeciwko wlasnemu spoleczenstwu i Gminie Insko. RODACY, nalezy pisac, mowic i uswiadamiac jeden drugiego, sasiad - sasiada, znajomy - znajomego, ZE NASZYM SWIETYM OBOWIAZKIEM JEST BRONIC TEJ "ZIEMI SWIETEJ" DLA WAS BO TO WASZE ZYCIE I DOMY RODZINNE, TO WASZA HISTORIA ZYCIA.

DLATEGO TEZ , NOSCIE W SERCU SWOJ OBOWIAZEK ABY POJSC GLOSOWAC NA REFERENDUM NA "NIE"

MUSIMY CZYNNIE UCZESTNICZYC I GLOSOWAC, PRZECIWKO TEJ PRZYGOTOWANEJ ZAGLADZIE DLA GMINY PRZEZ BURMISTRZA I RADNYCH DZIALANIA W IMIE KLAMSTWA WOBEC MIESZKANCOW DLA SWOICH WLASNYCH INTERESIKOW. IDZCIE GLOSOWAC. NA DZISIAJ WPISUJCIE SMIALO SIE NA LISTE ABY TO REFERENDUM BYLO JUZ W NIE DLUGIM CZASIE.

RODACY W WAS SILA NARODU. TO NALEZY POKAZAC BURMISTRZOWI I TEJ ZDRADLIWEJ WLADZY W IMIE SPRAWIEDLIWOSCI I WSPOLNEGO DOBRA DLA NASZEJ OJCZYZNY!!!! KAZDY GLOS NA WAGE ZLOTA. KAZDY Z WAS JEST TU WAZNY BO BYLISCIE WAZNI. TO BURMISTRZ I RADNI MUSZA ZROZUMIEC .

BURMISTRZ INSKA MUSI ZROZUMIEC , ZE NIE SAMOWOLA, BIJATYKA I PRYWATNYMI MOTYWAMI OPEROWAC

OBOWIAZKIEM BURMISTRZA I RADNEGO JEST I ZAWSZE BYLO PRAWE, LOJALNE I

JAK I CALKOWITE ODDANE SIE DLA DOBRA GMINY , W IMIE DOBRA GMINY ZA PODATNIKOW PIENIADZE. WTEDY DAJE TO SZACUNEK URZEDNIKOWI.

NIE ZAPOMINAJMY ZE NAJGORSZYCH URZEDNIKOW OCHRANIAJA SADY DO CZASU KIEDY NIE ZLAMIE PRAWA

NA TYM POLEGA DEMOKRACJA I TO TEZ MUSIMY USZANOWAC BO TO JEST PRAWO NASZE W RZ. P. DZISIAJ JESTEM NA ETAPIE KOLECJONOWANIA NIEPRAWIDLOWOSCI I NIEPRAWOSCI W DO DZISIEJSZYM DZIALANIU BURMISTRZA I RADY WOBEC DOBRA GMINY.

JAKKOLWIEK NIE MUSICIE TOLEROWAC KLAMSTWA, NAPASCI I OBNAZENIA OBYWATELA Z SZACUNKU POPRZEZ BURMISTRZA I JEGO SWITE. ZAWSZE JEST NA TAKIE OSZUSTWO, CHAMSTWO LEKARSTWO , KTORE NAZYWA SIE "NAROD" BO NAROD TO BOG MILOSC I OJCZYZNA , ..... od dziada , pradziada. icon_idea.gif

Takie sa nasze kozenie i nasza narodowa kultura od tysiaca lat. DZISIAJ , ZNOWU SIE JEDNOCZAC PRZECIWKO ZDRAJCOM, DAMY POZNAC ZE SILA I SPRAWIEDLIWOSC JEST TYLKO W NARODZIE, A NIE W NIEUCZCIWYCH URZEDNIKACH !!!

W PRAWORZADNOSCI JEST NADZIEJA, NAWET JAK JA UDOWODNIMY POPRZEZ TO NADCHODZACE REFERENDUM.

wierze w Was Rodacy i wierze ze zwirowni NIE BEDZIE. Wierze ze burmistrz Racinowki sam sie skompromitowal POPRZEZ SPOLICZKOWANIE WLASNEGO NARODU . SAMI SOBIE TA PETLE NA SZYJE ZALOZYLI POPRZEZ KLAMSTWA I SWOIMI DZIALANIAMI , BEZCZYNNOSCIA DLA DOBRA GMINY.

Wierze , ze JEDNEGO DNIA , Gmina Insko dostanie dobrego gospodarza, ktoremu bedziemy mogli wreszcie po tylu latach zaufac , a Gmina Insko bedzie miodem plynac.............nie piaskiem , kurzem lub chalasem jak to Racinowski dla nas zaplanowal.

"Przy dobrym pasterzu to i baranki mniej rycza ........bo na czas nakarmione i zadbane". Inaczej mowiac , kazda matka wie ze dzieci mniej placza kiedy sa zadbane. Tak mi kiedys powiedzial dobry i rezolutny czlowiek - Burmistrz z Zakopanego. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Burak wydał "manifest pkwn" we własnym wydaniu, najgorsze jest to, że poza zgrabnie przygotowaną szatą propagandową nie ma w nim nic merytorycznego o prawdziwych zagrożeniach dla gminy..Za darmo bez wpisywania nazwisk i adresów noszą mu tę propagandę miejscowi listonosi. Wiedzą gdzie i komu tę propagandę dostarczyć , są w jego grupie radnych-bezradnych. Brakuje tylko obligatoryjnego nakazu poparcia dla buraka . Niech Bóg i mądrość ludzi ma tę gminę w opiece.Ten picer nawet nie wie ,że za interesem utworzenia żwirowni stoją grupy udziałowców, mogących włożyć nawet setki milionów , aby tylko potem spływały do nich miliardy i to przez sto lat eksploatacji. Dla nich gmina się nie liczy, to jest tylko miejsce z surowcem mineralnym.Oni byliby szczęśliwi, gdyby tutaj nie było miasta , tylko same pola. Już dawno leciały by im miliardy zysków.Na razie dzięki nieświadomości mieszkańców Storkowa są na etapie utworzenia mniejszej (przejściowej) odkrywki mającej być przystankiem do największych pokładów w zachodniopomorskim właśnie w Ińsku. Nie ma takich pieniędzy, które by mogły zrekompensować straty jakie powstaną przy wydobyciu żwiru. Zastanawiam się , kogo mieszkańcy wybrali na swoich przedstawicieli??? Przecież to ludzie beż wiedzy,umiejętności postrzegania świata dalej niż "rozkazy" buraka na sesjach,obwarowani strachem i układami. Nie są to ludzie reprezentujący ogół mieszkańców. Oskarżam ich za chęć doprowadzenia tej gminy do ekologicznej ruiny tylko dlatego, że natura nie obdarzyła ich rozumem. Podobnie jak w Storkowie.Cudów nie ma, wszystko jest w rękach mieszkańców. To oni stanowią sól tej ziemi, i tylko oni mogą ją obronić przed głupotą władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

widzis "rozmyslania", natura OBDAROWALA ich mysleniem bo jak pisesz sa milirady do zebrania przez kilku. Dadza miliony aby zyskac miliardy. To jest biznes. Natomiast obowiazek Racinowskiego jest byc oddany Gminie i dotrzymywac slowa tego co dal Gminie i mieszkancom w czasie wyborow 2010...jednak OKLAMAL. Dlaczego? Odpowiedz jest wlasnie w tych miliardach i w tym co jemu obiecali. Do tego zrobil wszystko aby moje inwestycje nie powstaly, bo co by bylo jak by hotel powstal?

Wiadomo, zmierzylo by sie dwoch napasionych kasa. Wtedy nie bylo by mowy o prezentach , dogadywaniach. Bylo by tak : ALBO KURORT Z HOTELEM, ALBO ZWIROWNIA. icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif DLATEGO TA CALA KONSPIRACJA I BANDA ZROBILA WSZYSTKO ABY ZATRZYMAC HOTEL. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

Ta wielka gra dopiero sie rozpoczela towarzysze Radni i czerwony Burmistrzu.!!

Wiem , ze jest i bedzie mi ciezko, ale wierze w prawomocnosc i ci tego napadu beda ukarani. icon_exclaim.gif

Prawo nie zabronilo by hotelowi sie budowac a przeciwko zwirowni miliony przepisow. Te wlasnie obiecane miliardy oslepiaja wielu ktorzy pomagaja aby ta zaglada gospodarczo - biologiczna czyli zwirownia powstala pomimo zaglady Gminy.

Teraz jest jasne dla mnie dlaczego tak strasznie szybko reagowali RDOS, PLANISTA, BURMISTRZ , IPK przeciwko moim inwestycja. W pewnym stopniu wygrali opozniajac mi moje inwestycje o 2 lata. LOBUZERSTWO I PRZEKUPSTWO
. Tak to mozna skwitowac. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

GDZIE DZISIAJ JEST RDOS, PLANISTA, RADA , ORGANIZACJE OCHRONY PRZYRODY I TE MADRALE Z INSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO. GDZIE ONI WSZYSCY SA. NAGLE IM WYMIENIONYM NIE PRZESZKADZA ZWIROWNIA !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...