Skocz do zawartości

Łącznosc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Przyjeżdżam do Ińska od dawna i dopiero się dowiedziałem,  że ośrodek,  w którym kiedyś bywalem został niedawno sprzedany. Czy wiecie co tam teraz będzie? Czy będzie można tam przenocować juz w tym roku? Pewnie trzeba tam wiele zrobić,  ale czy to będzie otwarte? Czy może właściciel ma inne plany? 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Turysta napisał:

Dzięki za pomoc. Jesteś bardzo uczynić.  Czy ktoś inny mógłby się bardziej konkretnie wypowiedzieć?

Śmieszysz trochę...wiesz że ktoś kupił to niby skąd mamy wiedzieć kto i co zrobi. Może tylko ulokował kasę. Przyjedziesz podejdziesz popytasz właściciela i powie Ci jakie ma plany. Zrozumiałe przecież że nikt z nas tego nie wie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz bywam tylko w wakacje i chciałem się dowiedzieć czy coś nowego powstanie.  W mieście,  które ma ze 3 tys.  mieszkańców,  zazwyczaj ludzie wiedzą co się dzieje, kto co planuje,  buduje itd. Chyba nie muszę tłumaczyć?

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Turysta napisał:

Ja teraz bywam tylko w wakacje i chciałem się dowiedzieć czy coś nowego powstanie.  W mieście,  które ma ze 3 tys.  mieszkańców,  zazwyczaj ludzie wiedzą co się dzieje, kto co planuje,  buduje itd. Chyba nie muszę tłumaczyć?

Na razie słabo kumasz. Niedawno odbył się wreszcie skuteczny przetarg. Jest nowy właściciel i nie wiem czy w urzędzie Gminy znane są jego dane a tym bardziej jego plany odnośnie Ośrodka. Na moje fachowe oko, to co tam zostało, nadaje się tylko do wyburzenia i ewentualnie budowania nowości od podstaw !! Czy Ośrodek będzie działał w tym sezonie ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...