Skocz do zawartości

Jazda motorami po Ińsku


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wszyscy piszą co w Ińsku nie działa to ja również poruszę sprawę, która mnie od dłuższego czasu męczy. Chodzi mianowicie o jeżdżących na motorach. W centrum nie jest to widoczne ale na peryferiach już tak. Regularnie widać i słychać jak na motorach ludzie szaleją i nikt z tym niczego nie robi. Jeszcze przed naprawą 151 ludzie szaleli nad plażą, wzdłuż orzechowej. Wszędzie jest potem wszystko rozkopane bo bieżnik w takich motorach ryje na głębokość 10 centymetrów czasami. To jest po prostu niebezpieczne i naprawy spadają albo na właścicielach albo na gminie. W kierunku Chociwla jest taka sama sytuacja. Urządzają tam sobie tory wyścigowe. Czy władza ma zamiar coś z tym zrobić?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość napisał:

Napisz to na policyjnym forum. 

Nie wiedziałem, że takie jest. Mogę dostać jakiś adres? Wielokrotnie zgłaszałem te sprawy na policję ale bezskutecznie. Burmistrz mi odpowiadał, że informował policjantów o tym i faktycznie przez krótki czas był spokój ale później znowu problem wrócił.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Wyborca napisał:

Nie wiedziałem, że takie jest. Mogę dostać jakiś adres? Wielokrotnie zgłaszałem te sprawy na policję ale bezskutecznie. Burmistrz mi odpowiadał, że informował policjantów o tym i faktycznie przez krótki czas był spokój ale później znowu problem wrócił.

https://gs24.pl/tag/policja-stargard

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...