Skocz do zawartości

krokus w samorządzie ińskim


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czyim człowiekiem jest Krokus vel Szafran. Komu służy i dlaczego wprowadza tyle oszustw w stronie poświęconej nieudolnej władzy z Ińska? Czyje interesy lokuje ślązak na terenie woj.zachodniopomorskiego? A może jest cichym Urbanem tej władzy, licząc na koneksje buraka i jego paczki?

Odnośnik do odpowiedzi

Krokus jeżeli ty uważasz że budowa kościoła w Ińsku jest priorytetem to jesteś niepoprawnym wizjonerem propagowania sztucznego rozwoju katolicyzmu. Będą kradli i jednocześnie się modlili. Ciocia wieża obok buraka i świętojebliwego konia z klanu Z.

Gmina Ińsko ma być dla mieszkańców ich potrzeb a nie dla takich głupoli jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zastanawiam się jak taki oszołom mógł zyskać poparcie społeczeństwa aby zostać radnym , przecież to czysta mistyfikacja , on nie tylko zdradzł Szulca z którym występował , i którego chwalił aby zostać jego radnym , starał się zyskać poparcie mieszkańców sposobem . Jego przemyślenia były związane z budową nowego kościoła refundowanego przez urząd gminy ( co jest sprzeczne z konstytucją ) ale kupowane przez ociemniałe społeczeństwo . To były słowa na wiatr ale dobrane , a propaganda występowania pod pseudonimem KROKUS też miała znaczenie gdyż stawał się ten ślązak coraz bardziej znany i popularny ( takimi metodami posługiwali się kiedyś współpracownicy SB ) . Człowiek parł za wsztelką cenę do przodu manipulując wyborców , i zarazem będąc prawie codziennym bywalcem urzędu gminy . Czego tam szukał , dlaczego i z kim prowadził rozmowy można się tylko domyślać .

Teraz mamy kwiatka który jak KROKUS nie tylko jest trujący ale także zdradliwy w swojej niewinnej piękności .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

To fajny temat!Bo krokus na razie na każdej sesji odśnieża i kupuje dla wszystkich wsi pługi.Co zaproponuje wiosną ?myślę ,że kajaki a latem stroje kąpielowe.Ot takie tam na osłodzenie przy słonym budżecie. :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham Krokusa pnie się do góry chłopak jak się odezwie na sesji to wszystko dla gminy od ręki załatwia.Jednak mam dzikie wrażenie ,że w samorządzie to raczej nie istnieje.Bardziej widzę go w roli szefa CIA.

Odnośnik do odpowiedzi

Ożywiła się city.Paluch wkleił zdjęcia o pięknym Insku zimą.I w ogóle same piękności tej mieściny.Ińszczanin nie miałeś szans na pozbawienie władzy Racina ,bo ta strona jest grupą wsparcia dla jego ekipy a Krokus im w tym pomagał.To przewrotny człowiek .Współczuję ludziom którzy muszą z nim pracować .

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle krzyczał na sesjach ten kwiatek tyle chciał zmieniać a teraz sam kręci lody jak wlazł między wrony .Panie radny ile masz pan śląskich dochodów to jest jawne i musi szpan podać .Czytaj pan ze zrozumieniem tak kiedyś wykładałeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Do sroka;To nie Paluch te filmiki wkleja na youtube tylko Zimniccy ,bo cały film pokazuje uroki Ińska a zaraz po tym ogrodzone płoty działek Zimnickiego.a przez cały czas robienia planu krytykowano że to ci z Miałki mieli się wzbogacić.Może to była taka zmyłka ,żeby od Zimnickich odwrócić uwagę .Spójrzcie na zapisy dla działek po tartaku można dzielić jak się chce nawet na 120 m,i na 400m.O wysokościach nie wspominam.Na Miałce Racin utrudniał tylko jednej osobie i wygrał.zimnicki napewno mu podziękuje albo już podziękował wyborem na kolejną kadencję.To pokłócenie to polityczna taktyka ,która sie udała .

Odnośnik do odpowiedzi

Strona jest bardzo wartościowa ale ktoś próbuje robić jaja.Znaczy czuje ktoś zagrożenie.Dobrze że administrator szybko reaguje.Nie można dopuścić żeby poważne problemy tu poruszane nie doczekały się wyjaśnienia.Krokusowi nie na rękę ,że tu się pisze na poważne problemy isniejące w insku.Oby tym rzezimieszkom to sie czkawką nie odbiło.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Czytam tu posty ale czytam tez na vcity.Jestem przerażona co ten Szafran wyrabia.Chcę temu człowieczkowi zwrócić uwagę,że za jego przyzwoleniem opluwano Racinowskiego jak tylko mogli i to bez wyjątku.Jeśli teraz śledzi innych to niech bierze pod uwagę ze naraża swoich kompanów z listy wyborczej.Przypominam to ;MichałK,Edyta,Liwak ,Marylka,Rysiek,Mietek i wielu ,wielu innych.A kto to był MANIEK i jemu podobni.To dopiero była jatka.Panie radny Szafran nie znasz pan umiaru.Dupę nosisz wyżej głowy i proszę się nie sugerować tym ,że mieszkańcy się nie interesują.Nawet pan sobie nie wyobraża jakie komentarze lecą na pana temat.Mówię panu forum vcity to nie wyznacznik zainteresowania mieszkańców gminy.Oni już dziś dobrze wiedzą kogo na pewno już nie wybiorą.A co do pani zyty ze stanów to powiem tak czytałam jej wpisy i według mnie nie ma tam nic co obraża.A nawet bardzo udzielała się pozytywnie na obelżywe wpisy o Pani R.Ale dla Szafrana zwykłego człowieka można zakatować słowami na śmierć ale władzy tknąć nie można.To już dno niżej jest już szambo.

Odnośnik do odpowiedzi

To cwaniak na cztery nóżki kuty.Straszy tylko nielicznych,co o nim źle pisali ,pozostała hołota się nie liczy.Czy ten człowiek nie rozumie ,że zdradza publicznie gdzie przebywa część naszych mieszkańców którzy nie boją się pisać o problemach naszej gminy.Nie boją się bo są w cywilizowanych krajach i takie rzeczy by się nie wydarzyły.Pewnie planują powrót i chcą wrócić do normalności.Sam pisze i podaje skąd są posty a potem zgania na piszących tam forumowiczów by się wybielić.Zyta z USA już dawno było ,teraz wskazał Niemcy i niemiaszka -przecież połowa Ińska pracuje w Niemczech? Jak można być takim świnią i pisać o forumowiczach takie szczegóły mając tę wiedzę zupełnie do czego innego.Zresztą moderator i administrator tej strony swoje zdanie na ten temat wyrazili.I każdy powinien to sobie dokładnie przeczytać.Może zrozumiecie ,że nie na wszystkich stronach rządzi władza której nie na rękę wpisy o ich nieróbstwie.Uważam ,że ci co byli opluwani na city i posty nie były usuwane tak jak to było w przypadku kasowanych na KROKUSA winni dopomnieć się o zadośćuczynienie.Bo administrator nie może być stronniczy i tylko wybrańców chronić.Żeby ci ten twój wybryk straszenia Krokusie jeszcze bokiem nie wyszło.Pomidor też wszystkich wkopywał i pogrążał po latach padło na niego.No i żebyś nie musiał wypierdalać na śląsk.Bo do tego zmierzasz .

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie krokus to przebiegły "ślunzak" chcący zwalić swoje manipulacje na innych.Mam pewność ,że pisał różne brednie pod różnymi nickami. Ale jak zobaczył,że ludzie się bronią i jego kąsają to nagle wrócił do swojego urbanowego krokusa. Szuja , ot i co!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jest oczywiste ,że Krokus też tu wchodzi.No i dobrze może nabierze dystansu do swojej głupoty.Chłopak śląski zapomniał do czego został powołany.Jest radnym rady gminy i miasta.Nie burakiem tylko dla Ściennego i swojego chodniczka pod kościołem.Odpowiada za całą gminę ze swoimi radnymi i burkiem.Podnoszą ręce wszyscy ,żeby coś zatwierdzić.Dlatego uważam,że mówienie to mój okręg wyborczy jest kłamliwy.Odpowiadają za wszystkie inwestycje -za żwirownię też .Jutro będzie próba generalna. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Czy aby właściciel blogu zdaje sobie sprawę z tego co napisał???Chyba sam nie zrozumiał danych które otrzymał.A mówią przede wszystkim ,że większość to kobiety(ile % w tym wykształconych danych brak),dzieci to tylko 20%ilość niska w stosunku do dorosłych obywateli.A pisanie przez radnego ,że praca potrzebna od zaraz jest śmieszna bo to on je powinien tworzyć (ale nie spalarnią biomasy-śmieci).Panie radny czy zna pan dane z przed 20 laty z Ińska?To proszę się zapoznać zrozumie Pan soje pierdoły.Emeryci to 18% a renciści i zapomogierzy z MOPS co to za dane rodem z głębokiej komuny.Tak jak to plemie tuskowe kłamie ,że średnia pensja to ok.2800zł.Proszę nie mydlić oczu mieszkańcom ,że jest tak pięknie i dobrze.Każdego roku coraz mniej dzieci do komunii św.,do bierzmowania trzeba łączyć klasy młodsze .Też mi filozof od teorii spiskowych o dobrych czasach.Może będzie się chwalił ,że po dwóch miesiącach rządów Ińsko rozwinęło się gospodarczo?Hehehe parodia.Człowieku naucz się rozumieć czytać co dostajesz do ręki,bo wstyd .

Trochę statystyki

Krokusowe myśli Krokus 2011-02-21 18:56

Ciągle słyszę, że Ińsko wymiera, że młodzież wyjeżdża, że tu mieszkają sami emeryci i podobne rzeczy. Jednakże jako radny otrzymałem informator z Głównego Urzędu Statystycznego, w którym jest kilka istotnych informacji dotyczących gminy Ińsko. Oto kika z nich:

Liczba ludności - 3700

Kobiet - ciut mniej niż 50%

Liczba dzieci - 20%

Liczba w ludności w wieku produkcyjnym - 62%

Liczba emerytów - 18%

A z tego wynika, że emerytów wcale nie jest tak dużo, że jedna piąta ludności to dzieci, a najwięcej jest ludzi w wieku produkcyjnym. Jakie stąd wynikają wnioski? Ińsko wcale nie wymiera i miejsca pracy są potrzebne od zaraz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak on taki "ślunzak" niemiecki to niech poczyta ile tysięcy mieszkańców liczyła ta gmina przed drugą wojną światową,. Czym się ludzie zajmowali i jaki był rynek pracy. I niech pamięta ,że samochodów , telewizorów i komórek wówczas nie było. Aha i na jakim wysokim poziomie była wówczas turystyka. Czytoj chłopie, to przybyndzie ci oleum.

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to burak nad buraki uważa ,że odniósł wielki sukces dorywając się do radnego.A to zwykły rajcuch ,mąciciel i paranoik.Jak można tak sobie tłumaczyć dane które przeczą temu co on mówi? Emeryci i renciści oraz opieka społeczna to jedyne źródło utrzymania mieszkanców.On sam jest emerytem i dorwał się do władzy i śmieszy głupotą.I właśnie dlatego tacy jak Michalski,Kościelny,Szafran ,Terebecki nie powinni istnieć w samorządzie Jackowska,Dec i im podobni.Nam potrzeba młodej krwi a nie martwych dusz.Bo to ludzie starego reżimu niczego nowego nie znają.Nowi i młodzi poruszają się bez barier językowych i są obyci z rozwijającą się techniką.Te stare obleśne mordy powinny się wstydzić leść do władzy.Żenada i paranoja. :(

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 miesiące później...

Szafran to ostatnia fałszywa szują , wpierw chciał zwrócić na siebie uwagę projektem budowy nowego kościoła , potem wycinką trawy w Sciennym ( narzekał przy tym że kosztuje tak dużo paliwo ) następnie budową dla swojej damuli parkingu koło kościoła , potem wlazowdup ślinił się do buraka z propozycją zakupu dla niego nowego samochodu terenowego itd. Ta szuja biega po ludziach i stara się od każdego coś dowiedzieć aby w rezultacie wykorzystać to we własnym celu .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Z tego co widzialem Szafran to szuja. Wchodzi wszedzie gdzie tylko jemu dzwi otworza aby poszpiegowac i sprzedac informacje dla wlasnej kozysci i aby d.... komus tam wylizac. Za wszelka cene. Bylem tego swiadkiem. Moze Szafran na Posla sie szykuje. Nie zdziwilo by mnie to. W Gminie jest kilku takich co sie szykuja do Sejmu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...