Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Olo napisał:

Trzeba było ogłosić wszem i wobec trochę szerzej niż info że będzie podjęta już przygotowana uchwała....Panie Przewodniczacy....

No przeciez ty taki zorientowany jestes, pracujesz w urzedzie, spałeś w pracy ????

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, inny gość napisał:

No przeciez ty taki zorientowany jestes, pracujesz w urzedzie, spałeś w pracy ????

Nie rozumiesz tego co piszę.....ja wiedziałem ale mieszkańcy nie ....bo nie było nic w tej sprawie zrobione...totalna dezinformacja....Racin przy was to perfuma....mam nadzieję że jego powrót będzie zbawieniem i pozbyciem się idiotów z Ińsko Razem....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Nie rozumiesz tego co piszę.....ja wiedziałem ale mieszkańcy nie ....bo nie było nic w tej sprawie zrobione...totalna dezinformacja....Racin przy was to perfuma....mam nadzieję że jego powrót będzie zbawieniem i pozbyciem się idiotów z Ińsko Razem....

Olo przecież ty jesteś pisior a racin to komuch !!!!!!!!!!!! Zlituj się !!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, no co ty !? napisał:

Olo przecież ty jesteś pisior a racin to komuch !!!!!!!!!!!! Zlituj się !!!!!!!!!!

No i co z tego....zresztą jaki z Racina komuch jak on zawsze do kościoła chodzi i chodził...za to Liwak czy teresa to komuchy z krwi i kości...lepszy Racin niż oszołomy....

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Olo napisał:

No i co z tego....zresztą jaki z Racina komuch jak on zawsze do kościoła chodzi i chodził...za to Liwak czy teresa to komuchy z krwi i kości...lepszy Racin niż oszołomy....

Teresa też chodzi i nawet Czesławki organizuje.Bardzo zasłużona dla KK.To ma być wzór?

Odnośnik do odpowiedzi

tw janek i wzór hahaha stary komuch a ile się nachapał jak był likwidatorem. Olo nie jest urzędnikiem więcej o nadaniu nazwy wiedział mieszkaniec gminy spotkany na ulicy niż olo który teraz próbuje tutaj wciskać że nikt nic nie wiedział. Spadaj do Grzesiaka żwirowy olowy zdrajco my was tutaj w Ińsku nie potrzebujemy

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gość napisał:

tw janek i wzór hahaha stary komuch a ile się nachapał jak był likwidatorem. Olo nie jest urzędnikiem więcej o nadaniu nazwy wiedział mieszkaniec gminy spotkany na ulicy niż olo który teraz próbuje tutaj wciskać że nikt nic nie wiedział. Spadaj do Grzesiaka żwirowy olowy zdrajco my was tutaj w Ińsku nie potrzebujemy

Ty cepie....a kto doprowadził do wydania decyzji środowiskowej...ty cepie i twój Liwak....dobrze wiesz kto pisał wam pisma do SKO i Sądu no kto? Nie kłam że prawnicy śmieciu...palcem ci wskażę pracownika- prawnika...od siedmiu boleści....

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, gość napisał:

no kto pisał? Dawaj te swoje newsy. Gówno wiesz kapusiu żwirowy leć do Grzesiaka. Kopcie sobie ale z dala od nas.

Żwirownia jest już zaklepana....jak myślicie dlaczego Liwak został burmistrzem? Bo wieża nie miała szans a Racin był niebezpieczny dla żwirków....więc opłacili Liwaka i spółkę czyli INSKO XXI...kogo czarujesz padlino...

Odnośnik do odpowiedzi

Tak olo tak jak pisałeś kłamco, że nikt nie złożył odwołania od decyzji SKO kłamczuchu, a tu proszę dwa odwołania do WSA wpłynęły. Racin wziął nie tylko pieniądze od żwirków (zarówno Teresa i spółka) ale rozmawiał też z nimi o pracy dla rodziny. Mało wiesz przygłupku żwirowy

Odnośnik do odpowiedzi

Oto nasz wszech mądry  olo kilka lat temu;-)

 

Gość

Napisano 29 Czerwca 2014 · Zgłoś ten post

Forum jak forum jest fajne i dużo dzięki niemu wiem na RÓŻNE tematy. Teraz zrozumiałem czemu tu jeden frajer nawijał wulgaryzmami....... To miało oczywisty cel uczynić Administratora winnym za nieprzestrzeganie poziomu kultury. Ale ja zaraz po tych wpisać pisałem że to czyjaś prowokacja i do czegoś zmierza. Caffe to ogromne medium i ludzie tu często wchodzą i czytają wiem to bo z ludźmi żyję dobrze a i z obcymi mam też wiele do czynienia. Teraz zrozumiałem dlaczego tak się działo. Do Burmistrz Działoszewskiej mówię tak - naruszyłaś moja dobra osobiste budując bioetanol, wypalernię dążyłąs do otwarcia żwirowni - wszystko za plecami mieszkańców i nie licząc się z nimi. Nie rób się kobieto osobą prywatną bo będąc wierną sekretarz partii i potem burmistrzem nigdy już prywatną osobą nie będziesz!!!! Szkoda że Włodek tak zrobił ale było minęło. On też jest osobą publiczną nie ma co się na Administratora obrażać, że pozwala ludziom pisać co myślą..... Brawo nawet wejście do gazety przez prokuratorów i policję i ABW było niezgodne z prawem. Więc proszę was wszystkich byłych i obecnych rządzących MORDY W KUBEŁ I NIE STRASZYĆ LUDZI JAK W REFERENDUM.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...