Skocz do zawartości

Long Range Euro Cup 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety nikt się nie chciał umówić na strzelnicę.Szkoda.

Na dziś - propozycja musi zostać zawieszona w czasie z uwagi na konieczność mojego wyjazdu.

Może po moim powrocie ktoś się namyśli? Może ci co widzą w strzelcach sportowych ludzi "pod wpływem" znajdą w sobie tyle odwagi?

 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego wieczoru.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś coś pisze, to myśleć powinien. Tak ja myślę ;-)

Amunicja .22 LR do karabinka czy poistoletu sportowego to koszt na poziomie 50 groszy i nie znając ludzi, z  ktorymi bym się spotkał - tylko z tego bym pozwolił strzelać na początku.

Tak na marginesie - nabój 9 PARA to ok 1 zł. Nabój do Beryla (223 rem) - 1,2 zł. Moim zdaniem drogo zaczyna się w broni wyborowej, gdzie ceny naboju zaczynają się od 5-7 zł w popularnych kalibrach, a w kalibrach wiekszych np. .338 LM ceny szybują w okolice ceny za (czasem bardzo dobrą "myszatą") flaszkę. Ale z tych ostatnich kalibrów strzela się na poziomie zaawansowanym..

Czy to ceny, które powalają - sam oceń. Ja nie palę. Piję od wielkiego dzwonu.

 

Na strzelnicy komercyjnej ceny są oczywicie wyższe z racji tego, że trzeba doliczyć amortyzację dość drogiej broni. Zaproponowałem, wiec przyjąłem, że strzelamy z mojej broni i w cenie amunicji.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczalni broni jako takiej nie ma. Idąc na strzelnicę komercyjną - strzelasz z broni obiektowej pod opieką instruktora. Wtedy strzał z Glocka np. 9 PARA (Glocki robione są też w innych kalibrach) - płacisz 2,50 zł/strzał. Z broni bocznego zapłonu czyli popularnego .22 LR (tzw. KBKS-y i pistolety np. Margolin) - strzał z broni obiektowej kosztuje 1 zł. Do tego trzeba doliczyć opłatę za opiekę instruktora i wynajęcie stanowiska. To koszt 25 zł/1h.

To całkiem dobre rozwiązanie jeśli chce się spróbować czy ta zabawa nas wciągnie.

 

 

Moja oferta dotytczy mojej prywatnej broni, a więc kosztem jest jedynie cena amunicji i dojazd na strzelnicę, bo raczej kosztu autokaru (Ińsko-Szczecin) dla grupy nie będę ponosił ;-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...