Skocz do zawartości

Kotki i inne zwierzaczki


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię kotki i inne zwierzaczki.W swoim mieszkaniu mam chomika,świnki morskie i kotka.Dbam o ich higienę i prawidłowe żywienie.Kotek ma kuwetę,a mimo to wynoszę go często na podwórko i przynoszę do domu.Zdumiony byłem "opieką" nad kotkiem w budynku przy ulicy Zielonej 23A. Niesamowity fetor od moczu kota zniechęca wchodzenie do tej klatki schodowej.Czy mieszkańcy tej klatki(kociej ?) maja zatkane nosy?Wizyta sanepidu kłania się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd  tam sie nikt nie odezwie bo z tą Aska mieszkają pociotki i nie chcą konfliktu.Lepiej siedzieć cichutko i wąchać smrod po Aśki kocurku.Taka damusia powinna sobie kocurka trzymać w domu  i niech szczy jej konty,a ludzą  niech smrodu nie robi na kladce schodowej .WSTYD aska WSTYD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby domowa kotka obszczywała klatkę. Przyjdź do mnie do bloku. Sąsiedzi też mają zwierzęta, ale to dzikie koty, które dokarmia sąsiadka na okrągło wchodzą do klatek, piwnic i u nas koncury obszczywają wszystkie 4 klatki schodowe. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy gdy pootwierane są okienka od piwnic. Może to czas aby gmina zajęła się problemem bezdomnych kotów? Z roku na rok ich co raz więcej i problem się nawarstwia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość napisał:

Wątpię, żeby domowa kotka obszczywała klatkę. Przyjdź do mnie do bloku. Sąsiedzi też mają zwierzęta, ale to dzikie koty, które dokarmia sąsiadka na okrągło wchodzą do klatek, piwnic i u nas koncury obszczywają wszystkie 4 klatki schodowe. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy gdy pootwierane są okienka od piwnic. Może to czas aby gmina zajęła się problemem bezdomnych kotów? Z roku na rok ich co raz więcej i problem się nawarstwia

Nie musisz wątpić, Idź tam,a przekonasz się,że nie ma czym oddychać.Tam jest kocur,a nie kotka.Kocury obsikują znacząc swoje terytorium.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...