Skocz do zawartości

Wosp


Gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie przesadzona d***. Prowadzący pedzio, derł się niepotrzebnie. Ogólnie słaba organizacja. Tak to jest jak banda gówniarzy bierze się za organizację. Burmistrz pod publikę licytuje tort, zamiast cenę śmieci zostawić na swoim miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie przesadzona d***. Prowadzący pedzio, derł się niepotrzebnie. Ogólnie słaba organizacja. Tak to jest jak banda gówniarzy bierze się za organizację. Burmistrz pod publikę licytuje tort, zamiast cenę śmieci zostawić na swoim miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

Moze z ta licytacja burmistrza sie zgodze,bo prawde mowiac on nawet zabardzo nie chcial licytowac tego torta,ale organizacja byla super.Nie pamietam kiedy wczesniej bylo tyle ludzi co wczoraj,bo brakowalo miejsc siedzacych,to chyba o czyms swiadczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Moze z ta licytacja burmistrza sie zgodze,bo prawde mowiac on nawet zabardzo nie chcial licytowac tego torta,ale organizacja byla super.Nie pamietam kiedy wczesniej bylo tyle ludzi co wczoraj,bo brakowalo miejsc siedzacych,to chyba o czyms swiadczy.

Obserwowałem iński finał WOŚP i muszę stwierdzić,że właśnie w ostatnim czasie obserwuje się bardzo duże zaangażowanie naszej ińskiej mlodzieży poczynając od kwestowrów po prowadzących imprezę.Celem jest tzw. "uzbieranie grosza na szczytne cele" przy tym bawiąc się.I to dzięki ińskiej młodzieży udało się.Brawo!!!

Odnośnik do odpowiedzi
uczestnik wośp

Jak dla mnie przesadzona d***. Prowadzący pedzio, derł się niepotrzebnie. Ogólnie słaba organizacja. Tak to jest jak banda gówniarzy bierze się za organizację. Burmistrz pod publikę licytuje tort, zamiast cenę śmieci zostawić na swoim miejscu.

Słaba organizacja? kwota mówi sama za siebie , chyba sobie żartujesz, brawo dla prowadzącego i całej ekipy zrobiliście kawał dobrej roboty, a elemelek jak chce to na drugi rok niech zakłada sztab i życzę mu powodzenia niech się wykarze

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie przesadzona d***. Prowadzący pedzio, derł się niepotrzebnie. Ogólnie słaba organizacja. Tak to jest jak banda gówniarzy bierze się za organizację. Burmistrz pod publikę licytuje tort, zamiast cenę śmieci zostawić na swoim miejscu.

Z kąd wiesz ze pedzio? Czyli musiales cos z nim robic ,skoro tak dobrze sie orietnujesz jaką prowadzacy ma orientację sexualną
Odnośnik do odpowiedzi

Z kąd wiesz ze pedzio? Czyli musiales cos z nim robic ,skoro tak dobrze sie orietnujesz jaką prowadzacy ma orientację sexualną

Pisze się "skąd" - to po pierwsze po drugie dla pogorzelców zebrali parę tysiaków a dla Owsiaka chwalą się prawie 11 patolami. Bez tych tysięcy Owsiak się obejdzie ale dla pogorzelców byłaby to znaczna pomoc. Czasem dobrze jest robić dla cichej dobroci a nie medialnej.

Odnośnik do odpowiedzi

„Skądâ€, czy „z kądâ€?

To właśnie pisownia jednego z zaimków względnych i pytajnych przysparza wielu tyle trudności.

Należy mieć na uwadze, że zaimki pytajne i względne określają zarówno miejsce, czas, sposób, ruch, miejsce rozpoczęcia ruchu (SKĄD), cel ruchu, czy ilość. Używa się ich do zadawania pytań, czy wskazywania szczegółów lub jako zaprzeczenie temu co ktoś powiedział.

Zaimek „skąd†zastępuje zatem w pytaniu miejsce, przyczynę, czy źródło oraz można go wykorzystać do zanegowania wypowiedzi innej osoby np.

Funkcja pytająca: „Skąd taki pomysł?â€

Funkcja względna: „Pójdź sobie tam skąd przybyłeśâ€

Funkcja zaprzeczająca: „Ogłosiłeś już to? – Skąd!â€

Zgodnie z zasadami polskiej pisowni zaimek „skąd†piszemy łącznie i przez „sâ€, a nie „z kądâ€.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisze się "skąd" - to po pierwsze po drugie dla pogorzelców zebrali parę tysiaków a dla Owsiaka chwalą się prawie 11 patolami. Bez tych tysięcy Owsiak się obejdzie ale dla pogorzelców byłaby to znaczna pomoc. Czasem dobrze jest robić dla cichej dobroci a nie medialnej.

Tak? to weź mi jeszcze wytlumacz coznaczy slowo derł kturego użyleś polonisto od siedmiu bolesci jak widac nawet ty popełniasz literowki niepasuje ci ze owsiak zbiera pieniądze to jedz na ryby czeresniaku albo zajmij sie swoja kobitą bo ci ja jeszcze jakis cygan z dywanami sprzątnie co za maruder nic mu niepasuje
Odnośnik do odpowiedzi

Brawo dla tych młodych co organizowali wośp, w końcu coś na poziomie!! Kabaret świetny, zespół nie moja półka, ale ważne że się ludzie bawili! Tylko młodych do organizacji imprez, bo coś się będzie działo! A co do prowadzącego, w porządku chłopak! Lepszy niż Decu czy Marylka !

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo dla tych młodych co organizowali wośp, w końcu coś na poziomie!! Kabaret świetny, zespół nie moja półka, ale ważne że się ludzie bawili! Tylko młodych do organizacji imprez, bo coś się będzie działo! A co do prowadzącego, w porządku chłopak! Lepszy niż Decu czy Marylka !

Oczywiście,że młodym brawo.Impreza na poziomie i prowadzenie atrakcyjne, a co najważniejsze padł rekord w zbieraniu grosza.Deca i Marylki nie porównywałbym,bo w czasach 3 i 4 Finału WOŚP oni byli najlepsi i też robili to bezinteresownie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...