Skocz do zawartości

Wybudzeni radni Liwaka


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Zbyszek napisał:

Prosze bardzo. Prawda jest napisana. IP Zbigniew Mazurek posiadasz założycielu strony. Dopiero wyjdą Twoje obrażania od 10 lat którymi atakujesz niewinnych ludzi. Na stare lata do pierdla. 

Pan Mazurek jest ofiarą ludzi Jacka,oni chcą go wykończyć nie od dziś .Ale Pan Mazurek jest człowiekiem wielkiego honoru i nie obraża na tej stronie nikogo,jeśli piszę ,to piszę prawdę i nie boi się nikogo.Nie wiem dlaczego jego osoba jest w tak perfidny sposób atakowana.To człowiek który nie boi się pracy ,pracuje jest od nikogo niezalezny,pracy się nie boi.Pamietam czasy ,gdzie Pan Mazurek sponsorował nie jedna imprezę ,nie żałował grosza,co inni nic od siebie nie dawali.Sponsorowal i dawał  sam więcej niż teraźniejsza całą teraźniejsza  rada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okiem kruka

Pan Mazurek przesadził z tą swoją dobrocią i sponsoringiem.Szkoda wracać do zamierzchłych czasów.Lepiej podyskutować  jakie inwestycje dla Ińska są najpilniejsze.Tutaj wszystko leży i kwiczy.Nowa władza też.Zastój jak za poprzednika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierny sluchacz
W dniu 26.09.2024 o 18:55, Okiem kruka napisał:

Pan Mazurek przesadził z tą swoją dobrocią i sponsoringiem.Szkoda wracać do zamierzchłych czasów.Lepiej podyskutować  jakie inwestycje dla Ińska są najpilniejsze.Tutaj wszystko leży i kwiczy.Nowa władza też.Zastój jak za poprzednika

Co boli was że Mazurek jako radny udzielał się pracując fizycznie i dawał pieniądze jako najlepszy sponsor w gminie.Prawda jest taka ,kto pracuje dużo i szczerze wkłada swoje umiejętności w to co lubi i w to co daje dobroć .to najwięcej jest,lub był w d*** kopany ,jak widzicie teraz tylko się liczy morda poszczekac na sesji i kumpli pozatrudniac czy to w szkole czy to w kinie czy w urzędzie i niewazne jest czy ma doświadczenie i czy ma odpowiednie kwalifikacje.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozwinął się temat posiłków dzieci w szkole.Pisze wielcy mądry ,który lubi zadymy Aptekarz.Ci co karmili w szkole nasze dzieci ,karmili dobrze ,dzieciom nic nie było ,nie było zatruć.Ale ta pani co tak została chwalona ,to po pierwsze jadłam i powiem daje małe porcyjki i w ogóle nie doprawione ,tak można karmić w żłobku.Aptekarz to człowiek który chce wymóc na władzy ta panią.Ale gdy się panu nie podoba to ma pan żonę i niech wam doskonale jedzonko przygotowuje ,nic prostszego w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość napisał:

Teraz rozwinął się temat posiłków dzieci w szkole.Pisze wielcy mądry ,który lubi zadymy Aptekarz.Ci co karmili w szkole nasze dzieci ,karmili dobrze ,dzieciom nic nie było ,nie było zatruć.Ale ta pani co tak została chwalona ,to po pierwsze jadłam i powiem daje małe porcyjki i w ogóle nie doprawione ,tak można karmić w żłobku.Aptekarz to człowiek który chce wymóc na władzy ta panią.Ale gdy się panu nie podoba to ma pan żonę i niech wam doskonale jedzonko przygotowuje ,nic prostszego w tym temacie.

W szkole rządzi dyrektor który na gębę (albo na kopertę) zlecił remont kuchni firmie `DoDo z Ciemnika. Na dodatek na ten remont ustnie zgodził się kupczyniak i liwak.  Powiedzcie mi który poważny biznesmen wyłoży ponoć 250 tyś. zł (prawda Banan że tyle ten remont kosztował) bez żadnych papierów? Bo nie ma na to ani umowy ani faktur. Śmierdzi mi tu kopertami na odległość! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Micha napisał:

W szkole rządzi dyrektor który na gębę (albo na kopertę) zlecił remont kuchni firmie `DoDo z Ciemnika. Na dodatek na ten remont ustnie zgodził się kupczyniak i liwak.  Powiedzcie mi który poważny biznesmen wyłoży ponoć 250 tyś. zł (prawda Banan że tyle ten remont kosztował) bez żadnych papierów? Bo nie ma na to ani umowy ani faktur. Śmierdzi mi tu kopertami na odległość! 

To prawda co piszesz. Ricardo namieszał w papierach, podkulił ogon i spierniczył na L4 a Ewka niech sie sama martwi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość napisał:

Teraz rozwinął się temat posiłków dzieci w szkole.Pisze wielcy mądry ,który lubi zadymy Aptekarz.Ci co karmili w szkole nasze dzieci ,karmili dobrze ,dzieciom nic nie było ,nie było zatruć.Ale ta pani co tak została chwalona ,to po pierwsze jadłam i powiem daje małe porcyjki i w ogóle nie doprawione ,tak można karmić w żłobku.Aptekarz to człowiek który chce wymóc na władzy ta panią.Ale gdy się panu nie podoba to ma pan żonę i niech wam doskonale jedzonko przygotowuje ,nic prostszego w tym temacie.

Kalinosiu to najwyraźniej rzecznik firmy Didi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...