Skocz do zawartości

Hipokrates i iński Hades


Hades

Rekomendowane odpowiedzi

Ile warte jest życie ludzkie dla ińskich lekarzy wiedzą tylko oni sami.Rodziny chorych i chorzy mają w Ińsku przesrane.Żadnej czci żadnej godności tylko ciężkie cierpienie i ból.W ośrodku syf i nic nie można załatwić.A Pani doktor albo nie chce albo jej nie ma.Albo darzy się alkoholem i nie może jechać za kółkiem i kręci ,że jej nie ma na miejscu.Tymczasem ludzie umierają w wielkich męczarniach i wszystkim to zwisa.Nie wiem komu przysięgali ińscy lekarze Hipokratesowi czy flaszce.Wiem tylko, że rodziny przechodzą katusze i nic nie mogą wskórać.Fajnie tak brać pieniądze za pacjenta i mieć go w d****.Jestem rozgoryczony ,zbulwersowany i czuję poniżenie.Ile jesteśmy warci w tym gównianym życiu.Cztery deski i kupkę piasku.Żałosne i tragiczne.A lekarz też kiedyś będzie niestety umierał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_cry.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Hades puknij się w głowę i pomyśl któremu lekarzowi zależ na pacjencie.Zresztą Ińsko do lekarzy nigdy ręki nie miało.Co do traktowania chorych przez lekarzy zgadzam się,że traktują jak śmieci ale kto to zmieni?????? Racinowski??? jemu to już tylko staje jak podwyżkę dostanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy Ewę znają i kochają.Ewa fruwa tu i tam a pacjent umiera nam.A wy chcieliście jej męża na burmistrza wybrać on by doprowadzał do zawałów a ona nie udzielała im pomocy.To byłby biznes.Jednakże tak bez żartów to biedni są ludzie w tym Ińsku.Można im współczuć ale tylko połowicznie.Bo kto wybrał tych wszystkich nieudaczników???????? Ci właśnie biedni mieszkańcy.Mają co chcieli niech teraz mądrzeją szkoda ,ŻE TAKIM KOSZTEM.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się dzieje jak przestępca nie ponosi kary za swoje czyny.Pani doktor wymigała się za swoje krętactwa i spokojnie robi nowe.Zawsze to jest niestety kosztem chorego czy generalnie pacjenta.Co was jeszcze ludzie dziwi?

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy umrze ,wiadomo.Ale dlaczego jeden godnie a drugi jak śmieć? Co o tym decyduje? Zasobność portfela, układy, koneksje, o co chodzi ? co za dziwny kraj, przecież każdemu zmarłemu należy się i godność i szacunek.Ja przyznaję nie wiem o co w tym temacie chodzi czy czyjąś godność naruszono? I kto w takim razie to zrobił? Proszę o więcej wiedzy w tym temacie.Bo nie mogę się odnieść do problemu.

Odnośnik do odpowiedzi

No to pytanko do ciebie mądralo czy uważasz że kiedy człowiek umiera w domu to lekarz musi przyjechać stwierdzić zgon i wypisać akt zgonu czy kazać czekać rodzinie do rana?I dodam ,że akt wypisał na dowód i zmarłego nie widziała.Mówi wam to coś głąby?Żenada, co za padół.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zdruzgotana tym co przeczytałam.Chcecie przez to powiedzieć, że do człowieka który zakończył swoje życie nie przyjechał lekarz stwierdzić zgon? Przecież wówczas rodzina nic nie może zrobić. Co zatem z delikwentem i rodziną? czekają cały dzień czy całą noc na lekarza?A jak zawieś go do kostnicy i w ogóle.Nie to nie jest możliwe.Nie chcę w to wierzyć.Biedna rodzina albo rodziny jeśli muszą taką gehennę przeżywać.Może kiedyś lekarze zostaną potraktowani jak pacjenci.Czy teraz o tym nie myślą, że poniżanie innych wróci do nich.Co za znieczulica.A pieniądze to powinny być ważne w tym momencie na szarym końcu.Mam nadzieję, że lekarze to czytają chyba ,że mają nas w poważaniu.Żenujące, co się w tym Ińsku dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi

O tym, że służba zdrowia w Ińsku nie istnieje wszyscy wiedzą.Nikogo zatem nie powinno nic już zdziwić.Zgadzam się, że gmina nie robi nic by to zmienić bo być może bez problemów załatwiają swoje zdrowotne sprawy z lekarzami obsługującymi tę gminę. Zgadzam się też ,że bezkarność powoduje bezczelność.Gdyby kiedyś za swoje szwindle odpowiedziała pani doktor to dzisiaj nie byłaby taka frywolna w zachowaniu.Przecież wiadomo o kim mówimy , o doktor Ewie . Wszyscy w Ińsku narzekają na jej metody leczenia. Albo nie leczenia.Służby zdrowia W tej mieścinie nie ma i koniec tematu.Proszę nie narzekać boście się sami do niej pozapisywali.Jakby nie miała pacjentów to by tu nie została i nie otworzyła swojego biznesu.Miała jednak głupich Ińszczan którzy jej uwierzyli mimo ewidentnych machlojek.Czego więc głupi narodzie narzekasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety się z tobą nie zgodzę .Może część osób się zapisała ale wiele np.takich jak ja zostało z kartami zabrane przez panią Owczarską od razu.Nie mieli wpływu gdzie chcą.To był jej sprytny zabieg zanim się ktokolwiek połapał.Wiele osób dawno by się od niej wypisała bo i tak ich nie leczy .Nie daje skierowań na podstawowe badania,o tych innych to w ogóle nie ma mowy.Dlatego nie mów jak nie wiesz jak to się odbywało.Pielęgniareczki Wiola i Cichońka zrobiły co trzeba ,żeby pacjenci rzekomo drzwiami i oknami walili do śmiercionośnej hieny.Jeszcze ten jej piękny mąż co to mieszka w Ińsku ,a żona wieczorami odpowiada ,że jest w Szczecinie i nie może do chorego przyjechać.Bałamuty dwa się dobrały.Tak to właśnie jest.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

No tak burmistrz, niby wiejski Hipokrates medytuje? Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie? Do tej pory wszystko mu idzie super, niedługo poza salmonellą nie będzie żadnych turystów. Molo , aby nie przypominało poprzedniczki rozpadnie się samo i zostanie sama "nierusana" natura. Teraz wiem dlaczego z jego twarzy nie znika ten głupawy uśmieszek. Eureka, wszyscy uciekają,będzie mniej problemów a więcej na pensje i diety dla kukieł.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Buraku do roboty!!!!!!!

Nie kryj swojego majątku ty nierobie!!!!!

Wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast oraz ich zastępcy, jak również radni wszystkich szczebli samorządu terytorialnego składają pierwsze oświadczenie majątkowe w terminie 30 dni od dnia złożenia ślubowania. Kolejne oświadczenia majątkowe osoby te zgodnie z przepisami samorządowych ustaw ustrojowych (ustawa o samorządzie gminnym, samorządzie powiatowym, samorządzie wojewódzkim) składają co roku do 30 kwietnia, według stanu na 31 grudnia roku poprzedniego. Takie same obowiązki ustawa nakłada m.in. na sekretarzy, skarbników, kierowników jednostek organizacyjnych gmin, powiatów i województwa.

Odnośnik do odpowiedzi

Rodacy, ta wlasnie Gmina pozowolila sobie na takie sytuacje a nie inne. Jak mieszkancy nie rozumieja ze to tylko i wylacznie WLADZA JEST WINNA tego a szczegolnie burmistrz. To oni odpowiadaja za to co jest i co bedzie. To wladza. najgorsze jest ze sami w siebie nie wierzycie ze mozecie cos z tym zrobic. Zalozcie sobie organizacje spoleczna ktora bedzie ta bande kontrolowac razem z lekarzem. Nie ma tak aby nic nie dalo sie zrobic. Ludzie umieraja i jezeli jest tylko podejzenie ze z winy lekarza nalezy informowac o tym prokurature. Jak lekarz pijany i jezdzi...dzwonic na policje. jak lokalna nie reaguje to dzwonic do Stargardu i powiedziec ze lokalna nie rwaguje na pijanych kierowcow etc. Tak , to mieszkancuy wybrali Racina ZWIROWSKIEGO i takie sa efekty. Zawsze mozna z tym cos zrobic np referendum aby odwolac tych co oszukali w wyborach 2010.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...