Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wiem napisał:

Pan Procyk robi to co ma robić, sprząta jeszcze bałagan po Was. Chyba że kolorowanie pocztowe przez kupę to była praca

Oczywiście, efekty pracy Pana Procyka poznamy niebawem. Bagno zostawione przez rozgadanego belfra i malarza pocztówek jest ogromne. Zawiadomienia do prokuratora będą podane publicznie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro napisał:

Oczywiście, efekty pracy Pana Procyka poznamy niebawem. Bagno zostawione przez rozgadanego belfra i malarza pocztówek jest ogromne. Zawiadomienia do prokuratora będą podane publicznie. 

Bagno to na Wisoli jest 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałam że na Wisoli jest obłożenie na maksa ,czyli są tam ludzie na odpowiednich stanowiskach,nawet mają dla młodzieży i dzieci rowery oznaczone Wisola .A ktoś powinien się wstydzić obrażać  pracowników Wisoli szacun dla P Mazurka i szefa Wisoli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Eryka ok napisał:

A ja słyszałam że na Wisoli jest obłożenie na maksa ,czyli są tam ludzie na odpowiednich stanowiskach,nawet mają dla młodzieży i dzieci rowery oznaczone Wisola .A ktoś powinien się wstydzić obrażać  pracowników Wisoli szacun dla P Mazurka i szefa Wisoli.

Od wielu lat na Wisoli jest wspaniale.Pan Zbigniew poświęca wiele czasu i energii,by przybysze byli zadowoleni.Są bardzo smaczne posiłki,a grupy zorganizowane mają do dyspozycji boiska i sporo sprzętu wodnego.Brawo WISOLA !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tak napisał:

Od wielu lat na Wisoli jest wspaniale.Pan Zbigniew poświęca wiele czasu i energii,by przybysze byli zadowoleni.Są bardzo smaczne posiłki,a grupy zorganizowane mają do dyspozycji boiska i sporo sprzętu wodnego.Brawo WISOLA !!!

A moja córcia była na koloniach u P.Mazurka na Wisoli. Nie mogła się nachwalić jak fajnie było. Z koleżankami korzystała ze sprzętu wodnego, jedzenie było pyszne a w pokojach czyściutko. Tylko czekać na następny raz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ciemnik napisał:

Chciałbym powiedzieć że za pobyt naszych dzieci na Wisoli,  płacili Panowie Rafał i Zbyszek. To nie  prawda że TPD dokładało się do tych kolonii. Dziękujemy Panowie.

Super chłopaki,znam Zbigniewa,on nie raz był sponsorem w naszej gminie ,tylko jego też władza niszczyła po woli .Ale On się nie dawał i pokazywał im ich błędy jakie popełniali . Życzę nowej władzy takich ludzi jak Zbyszek Mazurek.Gosciu bardzo pracowity i potrafi docenić ludzi,którzy na to zasłużyli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Balbina napisał:

Super chłopaki,znam Zbigniewa,on nie raz był sponsorem w naszej gminie ,tylko jego też władza niszczyła po woli .Ale On się nie dawał i pokazywał im ich błędy jakie popełniali . Życzę nowej władzy takich ludzi jak Zbyszek Mazurek.Gosciu bardzo pracowity i potrafi docenić ludzi,którzy na to zasłużyli.

Władza niszczyła  wyłącznie tych,którym zależało na rozwoju naszego miasteczka i gminy.Najlepiej okrzyknąć,że to dziadki,a władza należy się wyłącznie młodym.I tu jest błąd,bo trzem starszym panom nie zależało na władzy i "trzepaniu kasy",ale na bezpiecznym rozwoju naszej gminy.Doszliśmy do tego,że żwirowe wanienki rozjeżdżają miasteczko i nie ma pewności,że uchroni się woda w jeziorze.Cisza i spokój w Ińskim Parku Krajobrazowym to podstawa.Obawiam się,że obecna władza ma zbyt małą wiedzę,by zapobiec degradacji środowiska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani burmistrz niczym się pani nie różni od poprzedników, lubi się fotografować nie robi za wiele. Jest pani pierwszym burmistrzem, który pierwsze co zrobiła, to zwalniała pracowników. Jestem zawiedziona, żałuję że na nią głosowałam. Wanienki jeżdżą nic pani nie robi aby temu zapobiec, a to jest nasze bezpieczeństwo, ale pani nie mieszka przy drodze głównej więc po co się przejmować. Pani Ewo nie miała pani super planu na naprawę naszego życia i pomysłu na naprawę polityki Ińska, nie miała pani żadnego planu, my pani zaufaliśmy i chyba to był nasz błąd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, SISI napisał:

Pani burmistrz niczym się pani nie różni od poprzedników, lubi się fotografować nie robi za wiele. Jest pani pierwszym burmistrzem, który pierwsze co zrobiła, to zwalniała pracowników. Jestem zawiedziona, żałuję że na nią głosowałam. Wanienki jeżdżą nic pani nie robi aby temu zapobiec, a to jest nasze bezpieczeństwo, ale pani nie mieszka przy drodze głównej więc po co się przejmować. Pani Ewo nie miała pani super planu na naprawę naszego życia i pomysłu na naprawę polityki Ińska, nie miała pani żadnego planu, my pani zaufaliśmy i chyba to był nasz błąd.

Ona zeby wybrała na wicka zbigniewa Mto zobaczyłoby Ińsko jaki byłby efekt działań i ze te wanienki przestałyby rozjezdzac nasze ulice i by ludzie mogliby spokojnie spać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oddział przedszkolny

Jestem rodzicem dziecka przedszkolnego w naszej szkole. Nasze dzieci w zeszłym roku, żywiło bistro pierogi. Jakość wydawek był słaby, dzieci nie chciały tego jeść. Czasami miałam wrażenie, że więzienie jedzenie wygląda lepiej. Bistro żywiło przedszkole do lipca tego roku, od sierpnia żywiła Pani Kamila. Przeskok ogromny, w końcu nie trzeba było szukać ziemniaka w zupie. Nie zgadzamy się jako rodzice, żeby bistro żywiło przedszkole kolejny raz. Chcemy mieć wybór jako rodzice  od kogo możemy kupić obiady. My chcemy jakości i dobra naszych dzieci.

Niech Pani Burmistrz za nas nie decyduję!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec
8 minut temu, Oddział przedszkolny napisał:

Jestem rodzicem dziecka przedszkolnego w naszej szkole. Nasze dzieci w zeszłym roku, żywiło bistro pierogi. Jakość wydawek był słaby, dzieci nie chciały tego jeść. Czasami miałam wrażenie, że więzienie jedzenie wygląda lepiej. Bistro żywiło przedszkole do lipca tego roku, od sierpnia żywiła Pani Kamila. Przeskok ogromny, w końcu nie trzeba było szukać ziemniaka w zupie. Nie zgadzamy się jako rodzice, żeby bistro żywiło przedszkole kolejny raz. Chcemy mieć wybór jako rodzice  od kogo możemy kupić obiady. My chcemy jakości i dobra naszych dzieci.

Niech Pani Burmistrz za nas nie decyduję!

Jako rodzice macie prawo decydować o tym co jest dobre dla waszych dzieci! Trzeba postawić sprawę jasno pani burmistrz i zawalczyć o dobro wszystkich dzieci. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.08.2024 o 12:38, Do jakiego dzieła? napisał:

Nazwisko po ojcu i to wszystko.Wybranie jej niczego nie zmieni bo to osoba z walizki sprowadzona przez dreda.Kiedyś wieża slrowadzała swoich przydupasów To przetasowanie nie zmieni lokalnego układu.A on istnieje cały czas.Komuchy i POst komuchy to ta sama klika zdrajców i pasożytów.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2024 o 07:40, Mieszkaniec napisał:

Jako rodzice macie prawo decydować o tym co jest dobre dla waszych dzieci! Trzeba postawić sprawę jasno pani burmistrz i zawalczyć o dobro wszystkich dzieci. 

Jestem ciekawa ,co wasze pociechy w domach jedzą .Nie róbcie rodzice zamętu ,bo wasze dzieci już w szkole rządzą nauczycielami ,a wy im wturujecie .Znam te panie i niech ci rodzice zajmą się wychowaniem swoich pociech ,bo jesteście mało wydajni w tej dziedzinie .Robicie wszystko co jest źle ,a wes jedna z drugą się do roboty ,a nie pieszczę co wasze dzieci by jedli .Siedzą baby z d***** w domach to niech gotują rarytasy dla dzieci ,jak im się nie podoba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...